Geçerli Tarih Aralığı 25.10.2019 - 25.12.2019
Tümünü Temizle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung 10.yıl Paket Kampanyası nedir? n11.com üyeleri Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (Samsung Mağazası) tarafından ithal edilen ve kampanyaya dahil aşağıda yer alan indirimli 2 farklı paket ürününe 21 Ekim 2019 – 31 Aralık 2019 (23.59) tarihleri arasında büyük fırsatlarla sahip oluyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 31 Aralık 2019 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli?

Kampanya sadece işbu aşağıda belirtilen 2 paket için geçerlidir.Paket içerisindeki ürünler ayrı ayrı indirime tabi olmayıp, tek adet satın alımlarda işbu kampanyadan faydalanılamaz.

10.YIL GALAXY NOTE10+ PAKETİ: 10.YIL GALAXY NOTE10 PAKETİ:
Model
  • Galaxy Note10+
  • Galaxy TabS6
  • Galaxy Watch Active2 44mm
Model
  • Galaxy Note10
  • Galaxy TabS5e
  • Galaxy Watch Active2 44mm
Paket içerisinde yer alan ürünler değiştirilebilir mi? Paketin içerisinde yer alan ürünler değiştirilemez.
Kampanyada stok sınırlaması var mı? Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.
İndirim tutarınının parasal karşılığını talep edebilir miyim? Katılımcının kampanya kapsamında sunulan indirim tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya yurt dışından katılabilir miyim? Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Ürünü nasıl teslim alırım? Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

*n11.com ve Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma,uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Samsung, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy.html adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3. kişilerle paylaşmaktadır.

***Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

**** Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait indirim hakedişini iptal etme hakkına sahiptir.