Tümünü Temizle
Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

  Kampanya 1 Kasım 2022–30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, www.n11.com’da veya n11 mobil uygulamasında tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 750 TL-1.499,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL n11’de geçerli n11 bonus verilecektir.

  Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara ise 750-1.499,99 TL arası alışverişlerde 75 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL n11 bonus verilecektir.

  Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “N11KASIM” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

  Kampanya dahilinde aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.

  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.

  GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği n11 mobil uygulamasında ve www.n11.com desktop versiyonunda bulunmakta, mobil web sitesinde (m.n11.com) bulunmamaktadır.

  Alışverişiniz sepetinizi www.n11.com’dan veya n11 mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

  Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 150 TL n11 Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

  Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.

  Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus, 15 Aralık 2022 -15 Ocak 2023 tarihleri arasında, www.n11.com’da veya n11 mobil uygulamasında aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.

  Sipariş iptali ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

  Kampanya, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

  n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

  Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.