PIRLANTA TAKILAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Lizay Pırlanta Pırlanta Takılar

Pırlantalar, elmas madeninin belirli bir formda işlenmiş halidir. Bir başka deyişle elmas, doğadan çıkarıldığı haliyle pırlantanın ham maddesidir. Hal böyle olunca, sizin özel günlerinizi daha özel yapan elmas tasımlarından biri de Lizay pırlanta ürünleridir. Her zaman sizin yanınızda olan ve anlamlı günlerinizi daha da özel yapmak için tasarımlarını geliştirmektedir. Lizay, işlenmiş olan elmasın sizin üzerinizde en iyi şekilde duracak tasarımlarını sizlere sunmaktadır. Özellikle hediye olarak özel günlerde tercih edilen bu değerli taş, Lizay tarafından özveriyle işlenerek ve tasarlanarak size kolye, yüzük ve türevleri olarak sunulmaktadır. Gül kesimi olarak da bilinen bu kesim ve cilalama işlemlerini büyük bir özenle gerçekleştiren pırlanta Lizay, size eşsiz seçenekler sunmaktadır.

Işıldayan Tasarımlarla Fark Yaratın

Işıldayan Tasarımlarla Fark Yaratın

1978 yılında sektörde tutunmaya çalışan Lizay, daha yeni gelişen mücevher sektörünün gelişimiyle birçok farklılığı da geliştirerek yoluna devam etti. O günden sonra sektörün de büyümesiyle adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Bunula birlikteLizay pırlanta set olarak sunulan modeller, geçmişten günümüze beğeniyle karşılanmaktadır. Öncelikle bayanları özel hissettirmeyi sağlayan bu değerli taşları, seçerken ve alırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda uzun yıllardır hizmet veren Lizay, değerli taşlar ile sizin değer verdiğiniz insanlara ışıldayan bir güzellik sunmaktadır. Pırlanta almak zor gibi bir iş görünmekle birlikte, Lizay markasının sunduğu seçenekler size seçim kolaylığı sağlayacaktır. Sahip olduğu ürün gamıyla her geçen gün tasarımlarını geliştirerek devam eden Lizay, en beğenilecek ürünleri üretmeye çalışmaktadır. Sevdiğiniz kişileri adeta şımartmak istiyorsanız ve onlara verilen değeri göstermek istiyorsanız, birbirinden farklı seçenekleri sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Yaşanan anlara da daha farklı bir hava katmayı kaçınılmaz kılabilirsiniz. Size sunduğu ürünleriyle Lizay, Türkiye’de ve dünyada modern standartlara uygun olarak gerçekleştirdiği elmas işçiliği ile, eşsiz ürünler tasarlamaya devam etmektedir. Zor olan işçiliği başarıyla gerçekleştirerek ışıldayan pırlantalar üretmektedir. Fark yaratmak isteyenlere sunduğu bu güzellikler ile düşünmeden tercih etmenizi sağlamaktadır. Her zaman kaliteye önem veren tasarımlarıyla, düğün sezonlarında genç çiftlerin ışıldayan yüzü olmaktadır. Aynı zamanda eşinize, annenize ve kız arkadaşınıza anlamlı ve özel bir hediye almak istiyorsanız, Lizay pırlanta ürünlerini hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere en özel ve en şık hediyeyi sunmak istiyorsanız, bu alanda nitelikli hizmet veren sayfamızı inceleyerek hemen bir pırlanta sahibi olabilirsiniz. Lizay pırlantalar, herkesin elinde ve üzerinde, eşsiz tasarımlarıyla adeta parıldayan bir mücevher olmayı hedeflemektedir. Bu sayede, pırlantaların günümüzdeki yeri de aşkın, saflığın ve ışıltının sembolü olarak kabul edilmektedir. Elmasın işlenmesi sonucu değerli bir taş haline gelen pırlantalar, kadınların zevkine göre farklılaşan kesimleri ile takılara parıldayan bir süs olmaktadır.

Lizay Pırlanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lizay Pırlanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Doğal madenlerin en serti olarak kabul edilen elmastan, adeta harikalar yaratarak oluşturulan pırlantalar, kadınlar için günlük hayatta vazgeçilmez olmuştur. Her kıyafetle birlikte kadınların özel günde kendilerini daha iyi ifade eden birer parça olmuştur. Pırlantaların değerini belirleyen en önemli etkenlerden biri; işlenirken oluşan taşın rengidir. Büyüklüğü ve berraklığı da pırlantanın değerinin belirlenmesindeki etkili diğer faktörlerdir. Bunu en iyi şekilde bilen ve ürünlerini büyük özenle işleyen Lizay, pırlantanın ışığı geçirgenliği gibi ince özelliklerini en iyi şekilde ürünlerinde kullanmaktadır. Işık geçirgenliği sayesinde pırlantalar, adeta girdiğiniz ortamda sizi yansıtan üzerinizdeki en iyi yapı taşlarıdır. Bu pırlantalardan yeşil ve pembe renge sahip olanlar ise kategorinin en değerlileri arasına girmektedir. Kalitelisi zor bulunan ve çıkarılması oldukça meşakkatli olan elmasları bulup özveriyle işlenerek birer takı haline gelen Lizay pırlanta alyans, kategorisinde tamamen farklılaşarak çeşitli özellikler sunmaktadır. Bu özelliklerin yanında kişiye hissettirdiği duygular ile daha da faklı bir boyut yaşatmaktadır. Bir pırlantanın sahip olabileceği her şeyden fazlasını size sunmaya çalışarak üretim sağlayan Lizay, ekip olarak farklılığı hedeflemiş durumdadır. Elmasın işlenmesiyle de ortaya çıkan pırlantalardan yapılan tüm takı ürünleri, zarafeti ile göz kamaştırmaktadır. Yıllardır aşkın ve saflığın simgesi olarak nitelendirilen elmas taşı sayesinde Lizay pırlanta kolye dünya üzerinde bulunan ve size sunulan eşsiz bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Yüzük çeşitlerinde de tektaştan beş taşa kadar farklı seçenekler sunarak, birçok alternatifi kaşınıza çıkartmaktadır. Pırlantanın kesimi gibi faktörler ürünlerin fiyatlarını etkilemektedir. Belirleyici diğer bir özellik ise karattır. Taşın büyüklüğü değiştikçe ağırlığı da değişmektedir ve bu da fiyat anlamında farklılık oluşturmaktadır. Diğer bir etken ise pırlantanın ışıltısı yani berraklığıdır. Bu gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda Lizay pırlanta yüzük fiyatları farklılık göstermektedir. Bununla birlikte her bütçeye uygun olarak tasarımları bulunmaktadır.

Farkınızı Ortaya Koyan Pırlantalar

Farkınızı Ortaya Koyan Pırlantalar

Her kadın kıyafetiyle ve taktığı takısıyla farklı olmak ister. Genellikle de bu farkı ortaya da koymak ister. Bunu en iyi şekilde bilen Lizay pırlanta üreticileri, herkes için uygun olan değerli taşlar üretmektedir. Sahip olduğu asil duruşuyla üzerinize bir stil katar. Bu nedenle de her kadın pırlanta taşlarla bezenmiş mücevherler kullanmayı tercih eder. Lizay da bu konuda her kadının isteklerine mükemmel şekilde cevap vererek, fark yaratmalarını sağlamaktadır. Marka, bütçenize uygun olan fiyatlarla, en kaliteli malzemelerle ve en iyi tasarımlarıyla pırlanta mücevherleri kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıcılardan aldığı geri dönüşlerle birlikte eşsiz tasarımlarını geliştirerek modern olmayı hedeflemektedir. Lizay, size sunduğu pırlanta setlerle göz kamaştırırken, aynı zamanda bileklik, küpe, kolye ve yüzükten oluşan ürün çeşitliliğiyle beklentinizi karşılamaktadır. Günümüzde oldukça trend ve fantastik olan tasarımlar, profesyonel kişiler tarafından el ile özenle tasarlanarak en anlamlı günlerinizde sizinle beraber olmaktadır. Her bir ürünü kaliteli üretim ağı sayesinde ince işçilik ve mükemmeliyetçi bir tasarım ile üretilmektedir. Her anınızda yanınızda olmayı hedefleyen küpe modelleri de size ayrı bir hava katmak için üretiliyor. Lizay küpe modellerinin zarafet katan tasarımları, her zaman şıklığı ve asilliği size sunmaktadır. Her kıyafetinizle ve takınızla uyum sağlayacak pırlantaları, safir, zümrüt, yakut ve inci tasarımlarıyla buluşturmaktadır. Bu tasarımlarla ile birlikte size kaliteyi sunarken elmas ve pırlantanın ışıltıları, sahip olduğu farklı değerleri yansıtmaktadır. Bu değerler pırlanta alırken göz önünde bulundurulması gereken 4C kuralıdır. Renk , kesim, berraklık ve ağırlık olarak bilinen bu kural sayesinde, pırlantalar farklılaşarak size çeşitli Lizay pırlanta fiyatları sunmaktadır. Bu kurallar sayesinde pırlantalar başta olmak üzere, tasarımda kullanılan diğer taşlarında değeri belirlenmektedir. Her karaktere uygun pırlanta tasarımlarıyla hep öne planda olan Lizay, her zevk anlayışına uyumlu olabilecek modelleriyle de ön plandadır. Her karakterin farklı bir zevk anlayışı olsa bile size uygun bir pırlantayı sayfamız üzerinden bulmanız mümkündür. Pırlanta Takılar kategorisi üzerinden seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.