PIRLANTA TAKILAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Eros Pırlanta Takılar

Pırlanta aksesuarlara karşı kadınların ilgi duyma oranı her dönem zirvededir. Şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştıran pırlanta takılar gerek günlük yaşamın gerekse de iş hayatının olmazsa olmaz takıları arasında yer alır. Eros markası kullanıcı istekleri doğrultusunda şekil verdiği birbirinden farklı pırlanta takı çeşitleriyle kadınların tarzını gittikleri her ortamda yansıtmalarına yardımcı olur. Eros pırlanta küpeden kolyeye, bileklikten yüzüğe kadar aklınıza gelebilecek tüm takı modellerinin üretimini yapar. Sevdiğiniz kişilere özel günlerde hediye etmek için de en ideal seçimler arasında yer alan pırlanta aksesuarlar arasında klasik ve spor modellere denk gelme olasılığınız oldukça yüksektir. Sayfamızdan Eros markalı tüm pırlanta ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kombinlerinizi Eros Pırlantayla Tamamlayın

Kombinlerinizi Eros Pırlantayla Tamamlayın

Eros markası birbirinden farklı takıları değişik dekorlarla bambaşka bir görünüme kavuşturur. Eros pırlanta yüzük modelleri arasında tektaş, beştaş ya da yeditaş gibi değişik seçenekler vardır. Kalınlıkları ve taş büyüklükleri değişiklik gösteren pırlanta yüzük çeşitleri tüm parmak tiplerinde kullanıma uygundur. Son yılların en favori ürünlerinin başında yer alan tamtur alyans modelleri modern ve konforlu görünümleriyle göz doldurur. Yüzüğün çevresinin komple pırlanta taşlarla dolu olduğu yüzüklerle ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Eros kolye çeşitleri ucuyla beraber satışa sunulduğu gibi sadece pırlantalarla dekore edilmiş zincir halinde de satışa sunulabilir. Kolye uçlarının büyüklüğü ve zincirlerin uzunluğu modellere göre değişiklik gösterir. Yusufçuk ya da kedi gibi hayvan figürlerinin yanı sıra çiçek ya da yazılı kolye çeşitleri de vardır. Uçların tamamı pırlanta olabileceği gibi farklı renkli taşlarla da dizayn edilmiş olabilir. Sayfamızda Eros kalitesi altında özel olarak tasarlanmış kolye ve yüzük modellerinin haricinde diğer takı çeşitleri de bulunur. Seçenekleri inceleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Eros Pırlanta Takılar ile Şıklığınız Konuşsun

Eros Pırlanta Takılar ile Şıklığınız Konuşsun

Her dönem yoğun rağbet gören pırlanta takılar Eros kalitesiyle bir araya geldiğinde adeta göz doldurur. Hayatın her anında kombinlerin tamamlayıcı aksesuarlarının başında yer alan pırlanta takılar günden güne daha modern bir hale gelir. Eros tek taş modelleri arasında görünüm farklılıkları dikkat çeker. Tek taş yüzük çeşitlerine göz gezdirdiğiniz zaman yassı modellerin de oldukça şık bir görünümü bulunduğunu görebilirsiniz. Evlilik teklifi ya da sevgililer günü gibi en özel anları süsleyen tek taşlar farklı kalınlıklarda dizayn edilir. Tek bir taş kullanılarak tasarlanan yüzüklerin haricinde ana büyük taşın kenarlarında ufak pırlanta taşların yer aldığı model seçenekleri de her dönem dikkat çeker. Tek taş modelleri ve diğer pırlanta takılar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız Eros pırlanta yorum ve kullanıcı tavsiyelerine göz gezdirebilirsiniz.

Fiyatlarıyla da Dikkat Çeken Eros Pırlanta Takılar

Fiyatlarıyla da Dikkat Çeken Eros Pırlanta Takılar

Eros markasına ait olan pırlanta takı çeşitlerinin fiyat aralıkları oldukça geniş bir skala üzerinde seyreder. Kolye, yüzük, küpe ve bileklik gibi her pırlanta takının fiyat aralığı farklıdır. Eros pırlanta kolye çeşitleri için araştırma yaparken ürünlerin görünüm ve tüm detaylarına bağlı olarak fiyat aralıklarında değişme olduğunu görebilirsiniz. Özellikle kolye uçları fiyatların şekil almasında en fazla rol sahibi olan detaylar arasında yer alır. Eros tektaş modelleri için ise yüzüklerin kalınlığı ve üretiminde kullanılan pırlantaların oranı rol sahibi olur. Araştırma sürecinde ürünlerin görünümüyle beraber fiyat skalasını da incelerseniz hem zevkiniz hem de bütçeniz için en uygun ürünü daha rahat bulabilirsiniz. Sayfamızda Eros markalı tüm pırlanta takı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı inceleme yaparak sahip olmayı arzu ettiğiniz en şık takıyı kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.