Filtreleri Temizle
Marka
Vakko

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
SVR
Q5
Svr
Vgm
Naz
FBI
Fc
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDP
EDT
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 22 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vakko Parfüm & Deodorant

Koku her zaman insanlar için önemli olmuştur. Parfüm sizin ve etrafınızdaki birçok kişi için kurtarıcı olabilir. Parfüme bir başka açıdan baktığınızda ise size bir tarz katabilir. Özellikle kokunun hafızada ve hatıralarınızda büyük ölçüde hatırlandığını düşünürsek önemli bir yere sahiptir. Vakko parfüm tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacak. Vakko parfüm nasıl bunu sağlayacak diye düşünecek olursanız, parfüm içeriği ve kaliteli tasarımlarıyla size modern ve ferah bir hava katacak. Vakko markası parfüm üretiminde sizin cildinize ve ruhunuza dokunduğunun farkında olarak üretimini gerçekleştiriyor. Cildinizde herhangi bir rahatsızlık oluşturmadan, parfümün cildinizle bütünleşerek size tam uyum göstermesini sağlıyor. Vakko parfüm yorum bölümünü inceleyerek ürünleri satın alabilir ve bu ayrıcalığa siz de sahip olabilirsiniz.

Vakko Parfüm ile Tarz Kat

Vakko Parfüm ile Tarz Kat

Vakko markası birçok kategoride ürünleri olan bir kuruluştur. Vakko kullanıcılar için her zaman en iyisini düşünmüştür. Modanın öncülüğünü yaparak her zaman farklı bir tarz yaratmayı amaçlamıştır. Parfümlerinde de bunu sürdüren Vakko tarzınıza tarz katacak. Kendi tarzınızı ve kimliğinizi orijinal Vakko parfüm ile tamamlayacaksınız. Kendi kokunuza zamanla alıştığınızda bunun farkına varmayabilirsiniz. Fakat hoş ve ferah bir kokuyu farklı kişilerden duyduğunuzda anında dikkatinizi çekebilir. Vakko parfümünü kullandığınızda bu etkiyi kendinizde göreceksiniz. Sizin her an daha fazla aktif ve pozitif olmanızı sağlayacak. Vakko Infiniti parfüm sizi okyanus esintilerine götürecek. Okyanustaki bir sörfçü kadar dalgalara meydan okuyabileceksiniz. Dalgalarla dans etmenin zevkini çıkaracaksınız. Size yaşattığı tazelik hissi sizi yeniden canlandıracak.  Çağdaş bir erkek için tamamlayıcı bir etkisi üzerinizde görülmüş olacak. Vakko parfüm Infiniti ve diğer modelleriyle size her zaman destek olacak. Modern bir ruha sahipseniz her zaman Vakko tarafından gelen desteği de hissedeceksiniz. Cildinize işleyen parfüm size rahatlık sunacak. Cildinizin her nefes alışında daha iyi hissedeceksiniz. Vakko parfüm içeriğini üreten tasarımcılar erkek ve kadın her iki model için de en üst performansını önemsiyor. Kaliteli bir koku ve kaliteli bir ürün olması için özen gösteriyor. Uzun araştırmalar ve gelişmeler sonucunda ortaya çıkan Vakko parfümleri kadın ve erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Vakko parfüm seti ile yanınızda her zaman bir güç bulacaksınız. Kokunuz her zaman etrafınızda dikkat çekecek. Akıllarda kalacak ve sizin imzanız olacak. Vakko markasının vermiş olduğu prestij ve özgüvenle gün içinde ve özel günlerinizde daha iyi hissedeceksiniz. Vakko parfüm ile yarattığınız uyumlu kokunuz sizi temsil edecek. Gittiğiniz her yerde imzanızı bırakmış olacaksınız. Çağdaş modaya uyduğunuz ve uymadığınız noktalarda sizi temsil edecek. Tarzınızı tamamlayan bir dokunuş yapacak. Hoş ve etkili kokunuzu Vakko markasının farklı kıyafet kombinasyonlarıyla da tamamlayabilirsiniz.

Vakko Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vakko Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vakko markası tüm modellerinde erkek ve kadın kullanıcılara rahatlık ve tarzı aynı anda sunmaya çalışmaktadır. Vakko tarafından üretilen parfümler her zaman tarz sahibi insanlara yönelik olmuştur. Kendi tarzınızı yaratıyorsanız Vakko sizin tamamlayıcınız olacak. V de Vakko parfüm ile erkekler her an hoş kokuların etrafında olacak. Siz de bu modeli kullanırsanız farkını göreceksiniz. Sizi destekleyen yapısı ile özgüveninizi ve hislerinizin yoğunluğunu anlayacaksınız. Etrafınızdaki tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Modelin dış tasarımı ise farklı bir mavi ton ile size ayrı bir hava katacak. Kokunuzu istediğiniz zaman kolaylıkla tazeleyebilirsiniz. Şık ve keskin bir tasarıma sahip olan model kaliteli imajınızı yansıtacak. Vakko 150 ml parfüm seçeneği ile sizlere sunuluyor. Farklı modellerinde ise 50 ml, 100 ml ve 150 ml olarak şişe tasarımlarını size sunuyor. Vakko markasının tarzına sahip erkekler de V de Vakko parfüm yorum bölümünde markanın kalitesi hakkında olumlu değerlendirmelerde bulunmaktadır. Sizi tamamen asiste edecek bir parfüm olarak görebilirsiniz. Dış tasarımı ve koku içeriğiyle tüm yetkinliğini size aktaracak. Siz de etrafınızda daha rahat ve ferah hissedeceksiniz. Kokuyla ilgili hiçbir durumu düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Erkekler arasında veya kadınlara karşı farkınız her zaman ortada olacak. Cildinizle uyumlu olan Vakko parfüm sizi hep bir adım ileri taşıyacak. Cildinizde herhangi bir tahriş veya benzeri durum söz konusu olmayacak. Markanın parfümleri gerekli testlerden geçmiş ve onaylanmıştır. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Vakko tüm ekibiyle beraber size nasıl daha iyi geleceğini düşünerek çalışıyor. Bunun karşılığını ise sadece siz görebilirsiniz. Kadın parfümleri tüm ilgiyi üzerinizde toplamanıza sebep olacak. Güzel cildinizle uyumu yakalayarak adeta cildinizin parıltısına yardımcı olacak. Siz de en güzel parıltılar içinde hoş kokunuzla beraber günlük yaşamınıza devam edeceksiniz. Rahat ve ferah hissederek size sunulan duygu yoğunluğunda işinize odaklanabileceksiniz.

Vakko Parfüm ile Tolerans

Vakko Parfüm ile Tolerans

Vakko etrafınızda dikkat çeken biri olmanızı sağlayabilir. Dikkat çeken biri olarak fark yaratırken aynı zamanda etrafınızda tolerans yaratabilirsiniz. Tolerans yarattığınız kendiniz veya etrafınızdaki bireyler olabilir. Vakko parfüm size tarz için destek olurken aynı zamanda olumlu düşünceler ve hisler için de destek olacak. Kadın modellerinde bunu daha çok hissedebilirsiniz. Vakko markasının geliştirdiği kokular ve koku kombinasyonları bunu yapmanızı çok fazla kolaylaştıracak. Katia parfüm modelinin içeriğinde bulunan inci çiçeği, frezya, sümbül, mimoza, gül ve yaseminlerden oluşan çiçek demeti adeta bir pozitif etki yaratacak. Hoş ve çekici olan bu koku, pozitifliğiyle beraber hayatınızı değiştirecek. Orijinal Vakko parfüm erkek veya kadın herkes için çift taraflı etki yaratıyor. Siz kullandığınızda veya etrafınızdaki birileri kullandığında farkını hissedeceksiniz. Kadın veya erkek modellerinde şişe tasarımlarıyla dahi bunu yansıtmaktadır. Farklı, çağdaş, göz alıcı ve canlı tasarımlar oluşturan marka sizi de etkileyecek. Vakko parfüm nasıl bunu başarabiliyor diye düşünebilirsiniz. Uzun yılların getirdiği tecrübeler, ekip çalışmaları ve bir sürü ekibin iletişimi sayesinde bunlar gerçekleşiyor. Ortaya çıkan ürünler her zaman sizleri memnun etmek amacıyla yapılıyor. Siz kullanırken daima hoş ve ferah bir havanın içinde olacaksınız. Merak içinde gözlerin üzerinizde olmasına alışacaksınız. Vakko parfüm seti fiyatı veya farklı konulardaki tüm merakınız için detaylı incelemeyi sayfamızda yapabilirsiniz. Vakko parfümlerin yanı sıra tüm markalara ait parfüm modellerini de incelemek isterseniz Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.