PARFÜM & DEODORANT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

By Kilian Parfüm ve Deodorant

İlk izlenim oldukça önemlidir. İlk izlenimde bırakılacak olan etki kıyafetten başlar ve kişinin bulunduğu ortamdan ayrılacağı zamana kadar devam eder. Ancak bunların içinde en büyük etkiye koku sahiptir. İnsanların farkında dahi olmadan aldıkları kokular karşılarındakini ilk görüşte belli bir noktaya getirilmesini sağlar. Bu konuda iyi noktalara ulaşmanız adına sizlere parfüm ve deodorant çeşitleri yardımcı olmaktadır. Parfümler sahip oldukları özel bileşenler sayesinde adeta bir sanat ortaya koymaktadır. Bunun en iyi örneklerinden bir tanesi Kilian parfüm modelleridir. Kilian parfüm ürettiği her kokuyu adeta ince bir işlenmiş bir eser gibi işleyerek sizlere sunuyor. Oldukça beğeneceğiniz birbirinden kaliteli olan ürün seçenekleri sayesinde bir ortamda bıraktığınız ilk izlenim sizleri oldukça memnun edecek.

By Kilian’da Parfüm Çeşitleri

By Kilian’da Parfüm Çeşitleri

Üretilen yüksek kalitedeki parfüm ve deodorantlar arasından en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan By Kilian bayan veya erkek demeden birçok farklı model seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Ürettiği her kokuda ayrı bir notayı kendine baz alan bu koku çeşitleri sizleri bekliyor. Her ten rengine ve yapısına uygun olan ürün seçenekleri arasından seçim yaparken oldukça zorlanacaksınız. Herkese hitap eden farklı tınılardaki koku seviyeleri sayesinde en beğendiğinizi kullanmaktan kendinizi alamayacaksınız. Yapılan küçük hesaplamalar ve ince uygulamalar sayesinde aldığınız her nefes adeta bir huzur tablosu oluşturacak. Bunu sağlayan ürün çeşitliliği en başta dört farklı bölüme ayrılmaktadır. Bunlar Fresh, Narcotics, Cellars ve Smokes’dur. İlk olarak Fresh tazeliği ve doğallığı içinde barındıran özel bir yapıya sahiptir. Narenciye, aldehitler ve su notalarını içinde barındıran bu başlık huzurlu ve sakin bir yapıya geçiş yapmanızı sağlar. Özellikle yaz aylarında taze ve zinde bir ruh haline büründürür. Ferahlığı ve dinginleştiren notalar seviyorsanız Fresh olan parfüm çeşitleri tam size göre. Bir diğer çeşit olan Narcotics ise bağımlılık oluşturacak türde bir yapıya sahiptir. Sertliği ve karanlığı kendine örnek olarak ortaya çıkan bu parfüm başlığı sizlere oldukça kalıcı duygular yaşatacak. Parfümleri içinde genellikle gül, sümbül, portakal çiçeği gibi kokular kullanılmaktadır. Her ne kadar çiçeksi ve hafif kokularmış gibi görünse de çiçeklerin misk çeşitleri ile birleştirilmesi ile beraber sert koku sevenlerin ilk tercihleri arasında bu başlık altındaki koku çeşitleri girmektedir. Cellars ise ormanı derinlerinize kadar hissetmenizi ve hissettirmenizi sağlayan bir koku çeşididir. Genellikle sıcak olan notaları içinde barındıran bu başlık odunsu içeriklere sahiptir. İçindeki kokuların oluşmasını sağlayan elementler ise genellikle sandal ağacı, sedir ağacı veya paçuli olurken onları destekleyenler ise rom, kahve, kakao ve konyak olmaktadır. Ek olarak bu başlık altındaki parfümlerde kullanılan hindistan cevizi ve tarçın kokuları parfümü çok farklı tınılara ulaşmasını sağlamaktadır. Smokes, içinde figüratif ve soyut olan duygular barındırır. Bileşenleri içinde baskın olarak kullanılan tütün ve tütsü tınılarının yanında biber, yasemin ve vetiver de bulunmaktadır. Tütsü ve dumansı kokulardan hoşlanan kişiler Kilian parfüm çeşitleri içinden Smokes başlığının parfümlerini oldukça çok beğenecektir. Çok sayıda sunulan başlıklar içinde çok sayıdaki parfümlere ulaşarak beğendiğiniz ürünü bulmanız oldukça kolay olacaktır.

By Kilian Parfüm Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

By Kilian Parfüm Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parfümler bizim için özeldir. Herkesin farklı bir saç rengi veya ten rengi bulunurken parfümlerinin de farklı tonlarda olması gerekir. Ancak sadece farklı olması yeterli bir konu değildir. Almak istediğiniz kokunun sizin ten renginiz ile olan uyumu, mevsim ile örtüşüp ötüşmediği veya tarzınıza uygun bir koku olup olmadığı dikkat edilmesi gereken meselelerdir. Bu nedenle yanlış yapılan bir parfüm alışverişi oldukça büyük bir kayıp haline dönüşebilir. İlk olarak yapılacak bir parfüm alışverişinde dikkat edilmesi gereken konu ten ile olan uyumudur. Başkasında çok beğendiğiniz bir koku sizin üzerinizde istediğiniz etkiyi bırakmayabilir. Bu nedenle aklınızda belli olan bazı Kilian parfüm modelleri varsa alışverişi yapmadan önce ten uyumunuza uyup uymadığınız kontrol etmeniz doğru bir adım olacaktır. Bilinmesi gereken konular arasında cilt tipi de bulunmaktadır. Herkesin cilt tipi birbirinden farklıdır. Bu nedenle parfümlerin ciltler üzerindeki kalıcılığı da cilt tipine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin yağlı olan cilt tipleri genel olarak parfüm çeşitlerini çok daha fazla kalıcı olarak ten üzerinde barındırırken, kuru olan cilt tipleri ise kokuyu daha kısa süre barındırmaktadır. Ancak tamamen ten ile uyumuyla alakalı olmayan kalıcılık parfüm yapısına da bağlıdır. İçeriğinde barındırdığı esans ile kalıcılığı en doğru şekilde algılayabilir ve alışverişinizi bu bilgiye dayanarak yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda oldukça iddialı örnekler sunan Kilian parfüm içeriği ile uzun süre kalıcılık sağlayarak bütün gününüzü harika geçirmenizi sağlayacak. Kokularla ilgili bilinmesi gereken bir başka konu ise çok fazla aldığı takdirde burunun bir süre sonra o kokuyu almamaya başlamasıdır. Bu nedenle parfüm çeşitliliğinizi en az 3 olarak ayarlamalı ve her gün aynı parfümü kullanmamalısınız. Sizlere sunulan çok sayıdaki By Kilian parfüm çeşitleri arasından kendi teninize ve tarzınıza en uygun olanını seçmeniz oldukça kolay. Ek olarak kadın erkek fark etmeksizin her iki cinsiyet grubunun da kullanabileceği unisex olarak üretilen parfüm çeşitleri de bulunmaktadır.

By Kilian Parfümlerinin En Doğru Kullanımı

By Kilian Parfümlerinin En Doğru Kullanımı

Parfümün satın alınması ve seçilmesi kadar problem yaşanan başka bir konu ise kullanımıdır. Parfüm kullanımı sırasında yapılan birçok hata parfümün etkisini göstermesini engellemektedir. Bunlardan ilki parfümün sıkıldığı alandır. Birçok kişi yanılgıya düşerek parfümünü kıyafetlerine sıkmaktadır. Kıyafetlere sıkılan parfümler etkileri asla gösteremez ve sıkıldıkları bölgeye tutunup kalırlar. Genellikle bu nedenle kıyafetlerde de leke bırakırlar. Parfümler kullanılacağı zaman tene sıkılmalıdır. Ancak bütün vücuda değil, sadece belli bölgeler olmalıdır. Bu bölgeler vücudun sıcak ve nemli olduğu, bilekler, boyun, göğüs arası veya kulak arkası olduğu yerlerdir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise ne zaman sıkıldığıdır. Temiz bir vücuda sıkılmış olan parfüm hem kendini gösterebilmesi adına hem de çok daha kalıcı olabilmesi adına önem teşkil eder. Bu nedenle parfümün sıkılacağı tenin temiz ve yıkanmış olması gerekir. Ek olarak konunun çok daha belirgin olmasını isterseniz parfümler için satılan vücut losyonları ve kremleri bu konuda oldukça etkilidir. Bir diğer konu ise parfümün kullanılacağı mevsimdir. Ten rengine uygun olarak seçilen Kilian parfüm çeşitleri arasından hafif ve taze olanlarını yazın kullanmanız daha uygun olurken, sert ve sıcak olanlarını kış aylarında kullanmanız çok daha doğru olacaktır. By Kilian parfümlerinin koku çeşidi açısından ayırdığı dört ana başlığın yanında ayrılan bir diğer başlık ise kullanacak kişilerdir. By Kilian erkek parfümü , kadın parfümü ve unisex parfümler olarak ayrılan bu başlıklar içinden ister kendinize isterseniz de hediye olarak başkalarına satın alabilirsiniz. Ayrıca By Kilian parfüm fiyatları da sizi oldukça şaşırtacak. Çok sayıdaki sanat eseri ürünleri arasından seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Sizlere sunulan geniş yelpazedeki ürün seçenekleri içinden beğendiğiniz ürünleri detaylı bir şekilde araştırmak isterseniz veya daha önce kullanan kişilerin düşüncelerine ulaşmak isterseniz sayfamızda bulunan Kilian parfüm yorumları bölümünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kilian parfüm fiyatı listesine ulaşmak veya satın almak isterseniz ise kampanya fırsatlardan yararlanarak çok memnun kalabileceğiniz alışverişler yapabilirsiniz. Sipariş verdikten çok kısa bir süre sonra elinizde olacak şahane ürünlere ulaşmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.