Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

  • Kuponlar Hesaba

    12 - 13 Mayıs tarihleri arasında haftasonu11 kupon kodunu hesabına yükle
  • Hafta Sonu Kuponu

    1 adet olmak şartıyla 12 Mayıs saat 00.00 – 13 Mayıs saat 23.59 arasında kupon yükleyebileceğini unutma
  • 13 Mayıs Son

    %11 indirim kuponunu yükledikten sonra 13 Mayıs saat 23.59'a kadar 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullan

Özel Kampanyalar

Mutluluk En Güzel Hediye

Annenizi mutlu edecek hediyeler Anneler Günü'ne özel %11 indirimle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Anneler Günü Haftasonu kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 12 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında %11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, 13 Mayıs 2018 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar 20.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, hesabına 1 adet yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: haftasonu11), 13 Mayıs saat 23.59’a kadar yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Giyim & Ayakkabı; Mücevher & Saat (Altın&Gümüş kategorisi hariç); Kozmetik & Kişisel Bakım; Elektrikli Ev Aletleri; Mutfak Gereçleri; Beyaz Eşya; Cep Telefonu & Aksesuarları; Bilgisayar; Televizyon & Ses Sistemleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Süpermarket; Anne & Bebek; Spor Giyim & Ayakkabı; Outdoor & Kamp; Kitap, Müzik, Film, Oyun; Tatil & Eğlence kategorilerinde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile