İlk Yardım & Medikal

İlk yardım & medikal ürünleri, kaza ve yaralanma olaylarında ilk müdahalenin yapılabilmesi için gerekli tıbbi malzemelerdir. İlk yardım malzemeleri ile küçük yaralanmalara pansuman yaparak ilk tedaviyi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık ekiplerini beklerken, hayati tehlike oluşturabilecek yaralanmalara müdahale ederek kazazedenin yaşamını kurtarabilirsiniz. İlk yardım ve medikal ürünleri, outdoor aktivitelerde sıklıkla karşılaşılan yaralanma ve kaza olaylarında hayat kurtarıcı etkiye sahiptir. Kazazedelere ilk müdahaleyi yapabileceğiniz ilk yardım ürünleri ile; kanama, kırık, burkulma ve yanık gibi durumlarda hastaya yardım edebilirsiniz. Outdoor sporcular için ilk yardım eğitimi almak ve yanında ilk yardım malzemesi bulundurmak, hayati önem taşımaktadır. Eğer kazazede siz iseniz ve yanınızda başka kimse yoksa, ilk yardım bilgisi ve malzemeleri ile sağlığınızı güvenceye alabilirsiniz.

İlk yardım & medikal ürünleri; kampçılar, dağcılar, avcılar veya sörfçüler gibi extreme sporlarla ilgilenen kullanıcılar için hayati önem taşımaktadır. Tırmanış etkinliklerinde oluşabilecek kazalarda, Dermateks Termojel sıcak-soğuk bandaj ile travma noktalarına anında müdahale edebilirsiniz. Sıcak–soğuk bandaj, kas ağrılarına ve kas sıkışmalarına doğrudan etki eder. En çok tercih edilen medikal ürünlerden biri olan elastik bandaj ürünü ile burkulma, çatlama, yaralanma gibi durumlarda yaralı bölgeleri sararak ilk müdahaleyi gerçekleştirebilirsiniz. Kamp alanında oluşabilecek ağır kanamalı kazalarda kullanabileceğiniz Nextcare kanama durdurucu sprey ile ilk müdahaleyi gerçekleştirerek hayati tehlikeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Santavik yara bantlarını küçük yaralanmalarda kullanabilirsiniz. Selex spor çantalarının ilk yardım bölmelerine temel ilk yardım malzemelerini yerleştirebilirsiniz.

İlk yardım & medikal ürünlerinin fiyatları, ürünlerin türüne göre değişiklik göstermektedir. İlk yardım ve medikal ürünleri; sargı bezi, sıcak – soğuk bandaj, steril bez, pamuk, sargı bezi, flaster, çengelli iğne, makas, yara bandı, ilk yardım el kitabı, düdük, cımbız, el feneri ve yanık örtüsü gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin tamamı ilk yardım çantalarının içinde hazır bir şekilde bulunmaktadır. Bu ürünleri nasıl kullanacağınızı öğrenmek ve olası kaza durumlarında kazazedeye veya kendinize yardım edebilmek için mutlaka ilk yardım eğitimi almalısınız. Outdoor eğitim programınızda ilk yardım eğitimi yoksa, ilgili bir kurumdaki derslere katılabilirsiniz.

İlk Yardım & Medikal

için 1,507 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (8)
(4)
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Care Plus (25)
(1)
Coghlan's (40)
Coghlans (61)
(1)
(565)
(1)
(1)
Edelweiss (26)
(2)
Ezetil (22)
(3)
(3)
(1)
(3)
(2)
Grivel (16)
Icepeak (21)
Igloo (83)
(5)
(2)
Karrimor (6)
Laken (108)
Leatherman (44)
(1)
(3)
(1)
N-rit (23)
(1)
(2)
(1)
(3)
(1)
PINN CLE (6)
(1)
(5)
(2)
(1)
Selex (27)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
TRESPASS (9)
(1)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(103)
ve üzeri (129)
ve üzeri (138)
ve üzeri (140)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL