Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakı & Bıçak

için 365 sonuç bulundu.

Walther Çakı ve Bıçak

Binlerce yıldır çok çeşitli amaçlar için kullanılabilen aletler günümüzde pek çok alanda kullanıma uygun olarak tasarlanır. En eski aletlerden biri olan ve geniş bir kullanım alanına sahip olan bıçaklar işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Çeşitli malzemelerden üretilen bir sapı ve demir ya da demir alaşımlarından olan keskin bir ucu olan aletlere bıçak ismi verilir. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanarak üretimi yapılan Walther bıçak seçenekleri mevcuttur. Hayatın birçok alanında markanın bıçakları kullanılır. Mutfak sektöründen askeri malzemelere kadar geniş bir yelpazede kullanılan bıçakların üretildikleri materyalin kalitesi ve sağlamlığı büyük önem taşır. Walther çakı ve bıçakları yüksek kaliteleri ve şık tasarımlarıyla kullanıcıların dikkatini çeker. Çakılar da temelde bir tür bıçak türüdür. Çakı ve bıçağı birbirinden ayıran en önemli farklar kullanım amaçları ve sap ve namlu tasarımlarıdır. Farklı tasarımlar olabilse de bıçaklar genellikle dil kısımları yani kesici kısımları sapından uzun olan aletlerdir. Pratik kullanım imkanı tanıyan tasarımın yanı sıra keskinlik ön plandadır. Çakılarda ise sap kısmı ile namlu yani dil kısmı arasında belirgin bir boyut farkı yoktur. Bazı tasarımlarda çakının dili sapın içine ya da yanına doğru kapanabilir. Çünkü çakılar genellikle avcılık gibi dış mekan kullanımları için üretilir. Kullanılan sapın yapıldığı malzemeye ve işlemelerine kadar çok farklı modelde çakı ve bıçak mevcuttur. Kullanacağınız amaca ve zevkinize uygun ürünleri bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Doğada En İyi Yardımcınız Walther Bıçak Modelleri

Doğada En İyi Yardımcınız Walther Bıçak Modelleri

Hayatın çeşitli alanlarında kullanılan bıçakların kesiciliği ve uzun süre kullanılan bu ürünlerin estetik görünmesi kullanıcılar için önem arz eder. Kullanıcıların ürünlerden beklentileri farklılık gösterir. Walther, bu farklılıkları göz önünde bulundurularak herkese uygun modeller tasarlar. Bıçakların ve çakıların kullanıldıkları farklı alanlar vardır. Ağırlıklı olarak dış mekan kullanımlarına uygun outdoor ekipmanlar üreten Walther, özellikle avcılık için ürettiği modelleri ile oldukça ilgi görür. Walther av çakısı, Aus 8 tipindeki çelikten üretilir. Bu sayede namlusu oldukça kesici ve sağlamdır. Doğa ve av etkinlikleri için oldukça uygun bir çakı çeşididir. Ceviz ağacından üretilen sapıyla doğa temasına uygun bir görünüm sağlar. Aynı zamanda modeller ceviz ağacının sağlamlığına da sahiptir. Doğa şartlarında karşılaşılan ağaç dalları ve kuru odunlar gibi işlenmesi zor materyalleri kolayca kesebilir. Aynı zamanda avcılık faaliyetlerinde de kullanılabilen çakının hayvan derilerini yüzme ve parçalama işlerini sorunsuz bir şekilde yaptığı görülür. Paslanmaz çelikten ya da vanadyum çeliğinden üretilen Walther bıçak modelleri oldukça dayanıklı materyallerden, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanıma uygun olarak üretilir. Kaliteyi ve dayanıklılığı tüketicilere uygun fiyatlara sunması da firmanın tercih sebeplerindendir. Dış mekan kullanımı için en önemli etkenlerden biri de çakının ya da bıçağın portatif olmasıdır. Walter av bıçağı, kemerlere tutturulabilen klipsleri ile kolay bir taşıma sağlar. Bunun yanında gerçek deriden üretilen kabzalar kullanmadığınızda bıçağınızı güvenle saklamanızı sağlar. Taşınabilirlik için başka bir önemli konu da bıçağın sapına doğru geçebilir ya da eğilebilir olmasıdır. Walther ürünlerinde bu ihtiyaç düşünülür ve buna göre üretim yapılır. Saplarda kullanılan ağaç ya da polimer malzemeler de sağlam bir tutuş ve rahat bir kullanım için tasarlanır. Birçok aleti tek bir üründe toplayan ve işlevselliği ile öne çıkan Walther çok amaçlı çakı modelleri de mevcuttur. Bahçıvan seti olarak isimlendirilen çakı çok çeşitli yetenekleri ile her türlü koşulda size büyük kolaylık sağlar. Üzerinde testere, bıçak, mini kürek, mini tırmık, budama makası gibi farklı fonksiyonlar bulunduran bu çakı her ortamda çok işinize yarar. Kullanımınıza uygun modeli seçmek için buradan modelleri inceleyebilirsiniz.

Walther Bıçak Sağlamlığıyla Sizleri Şaşırtacak

Walther Bıçak Sağlamlığıyla Sizleri Şaşırtacak

Sağlam ve şık bir bıçak doğadaki deneyiminizi tamamen değiştirir ve daha iyi bir hale getirir. Walther stainless steel bıçak paslanmaz yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir. Farklı zevklere hitap eden çakı ve bıçak çeşitlerinin arasında, tarzınızı yansıtacak ve size doğada güçlü bir arkadaş olacak birçok farklı model mevcuttur. Sap ve namluların yani keskin kısım olan dillerin değişik materyallerden üretildiği seçenekler kullanıcıların beğenisine sunulur. Zorlu doğa şartlarında bu şartlara uyum sağlayacak araç/gereçlerin kullanılması zorunludur. Kullandığınız bıçak ya da çakının sapının ve namlusunun kalitesi büyük önem taşır. Aletler sağlam ve kesici olmalıdır. Üretimde kullanılan malzemelerin doğru seçilmiş olması, kaliteyi uygun fiyatla kullanıcılarla buluşturmayı sağlar. Walther stainless steel çakı modellerinin tasarımı hem zorlu doğa şartlarına uyum sağlama hem de portatif ve ergonomik olma amaçlarıyla yapılır. Sapına geçebilen ya da içeri doğru katlanabilen dil tasarımları kullanımı ve taşımayı kolaylaştırır. Dil kısmında kullanılan çeliklerin yapısı çok önemlidir. Paslanmaz çelik veya vanadyum gibi güçlü malzemelerden üretilen bıçakların kullanım ömürleri uzun, keskinlikleri yüksek olur. Bıçağın tutuş rahatlığı, eldeki hissi ve dilin sapa daha iyi tutunabilmesi için sapta kullanılan materyalin hafif, sağlam ve rahat olması gerekir. Bunun için sert ama hafif olan ceviz ağacı ya da sağlam fakat düşük ağırlıklı polimer malzemeler kullanılır. Walther çakı kullananlar gerek eldeki hissi gerekse işlevselliği ile çakıların farkını görür. Av çakılarının yanında gerçek deriden imal edilen kabzalar da kullanıcılara sunulur. Göz alıcı sap tasarımları ve işlemeleri bulunan, namlusunun çelik kalitesi ile dikkat çeken birçok çakı ve bıçak modeli mevcuttur. Her zevke hitap eden kaliteli ürünleri buradan inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Uygun Fiyata Kalite Sunan Walther Bıçak Çeşitleri

Uygun Fiyata Kalite Sunan Walther Bıçak Çeşitleri

Doğaseverlerin ya da avcılık sporu ile ilgilenenlerin kullanabileceği bıçak ve çakılar doğada yalnız olan kullanıcıların yardımcılarıdır. Walther çakı fiyatları çok gerekli olan bu aletlerin herkese ulaşabilmesini sağlayacak bir skaladadır. Bıçakların en önemli iki unsuru, namlusu ya da dili denen kesici kısım ile bıçağı kavramayı ve kullanmayı sağlayan sap kısmıdır. Her koşul altında şıklığına önem veren kullanıcılar için tasarlanan çeşitli sap modelleri mevcuttur. Ahşap ya da polimer malzemeden yapılan ve üzerinde işlemeleri bulunan sap modelleri her kesimden kullanıcıya hitap eder. Bıçakların en önemli parçası olan namlu da paslanmaz çelik ve vanadyum gibi uzun ömürlü ve çok sağlam materyaller kullanılarak üretilir. Outdoor kullanım için tasarlanan bıçakların her türlü zorlu koşula uyum sağlaması oldukça kolaydır. Sert doğa koşulları düşünülerek dayanıklı malzemeler kullanılan, güvenilir ve oldukça keskin bıçaklar ve çakılar sizlere sunulur. Doğasever kullanıcıların beğenisine sunulan bıçakları taşımak da klipsler ve gerçek deri malzemeden üretilen kabzalar sayesinde oldukça rahattır. Tüm bu kaliteye ve şık tasarımlarına rağmen Walther bıçak fiyatları oldukça uygundur. Doğa ile iç içe yaşayan kullanıcıların yanlarından ayırmak istemeyecekleri birçok ürün seçeneğine buradan ulaşabilirsiniz. Şık tasarımlara sahip bıçak ve çakıların yanı sıra çok fonksiyonlu çakılar da ürün seçenekleri arasındadır. Araç gerecin son derece kısıtlı olduğu doğa koşullarında çok fonksiyonlu çakıların çok yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Kullanım alanları ve karşıladığı ihtiyaçlar göz önüne alındığında Walther stainless steel bıçak fiyatları son derece uygundur. Size ve ihtiyacınıza uygun modele bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Walther
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gerber (272)
Columbia (1422)
Victorinox (2786)
Morakniv (235)
CRKT (128)
Walther (365)
Browning (31)
Benchmade (28)
Opinel (1159)
Leatherman (664)
Buck (419)
BORA KNIVES (341)
Sog (259)
Savage (183)
Marttiini (174)
Spider (159)
Spyderco (151)
Ka-bar (125)
Böker Plus (123)
Lanmark (106)
Maserin (103)
Filmam (87)
Square (72)
Umarex (71)
Fiskars (69)
Fallkniven (63)
Nurgaz (62)
Lionsteel (56)
Outdoors (50)
Coghlan's (49)
SWIZA (41)
Nieto (40)
Starling (35)
5.11 (34)
Cudeman (32)
Böker (30)
Manly (30)
Joker (28)
MUELA (28)
Coghlans (27)
Swiss Arms (26)
Letherman (25)
A&C (24)
Cold Steel (24)
Deejo (24)
Antonini (23)
4F (22)
Smiths (22)
Stanley (20)
Nextorch (17)
cbtx (17)
Bora (16)
Markasız (14)
Remington (14)
Summit (13)
Tekut (13)
Winchester (13)
2AS (11)
Remixon (10)
STURM (10)
Hultafors (9)
Sterling (9)
Asg (8)
Ferrino (8)
Evolite (7)
Ruıke (7)
Mac (6)
Spro (6)
A.V.C (5)
C.A.M.P. (5)
FLADEN (5)
Orgaz (5)
Wildo (5)
Ace Camp (4)
Pirge (4)
Webley (4)
Wenger (4)
ALBASTAR (3)
Action (3)
Fenix (3)
PUSULA (3)
Puma (3)
Rox (3)
Allen (2)
Ares (2)
AİPTEK (2)
Butterfly (2)
Coleman (2)
Cp (2)
HARTY (2)
HERBERTZ (2)
Nex Torch (2)
Police (2)
RAPALA (2)
Razor (2)
Sentinel (2)
Wgust (2)
X-Cape (2)
Zoraki (2)
AITOR (1)
ANDRO (1)
ASSO (1)
Active (1)
Aden Spor (1)
Aigle (1)
Akaso (1)
Audi (1)
Avec (1)
Baikal (1)
Bell (1)
Budak (1)
Buffer (1)
CONDOR (1)
Cammenga (1)
CardSharp (1)
Cerva (1)
Chiruka (1)
Cika (1)
Cormoran (1)
Crane (1)
Cup (1)
D.A.M. (1)
Daiwa (1)
Diadora (1)
Discovery (1)
Dolphin (1)
Edelweiss (1)
F.B.I (1)
Fox (1)
Free Camp (1)
Ion (1)
JILONG (1)
Jenix (1)
Kendo (1)
Kinetix (1)
LP (1)
Laguiole (1)
Mactronic (1)
McKinley (1)
Moravia (1)
Mustad (1)
Mystic (1)
NITECORE (1)
Panther (1)
ProBlue (1)
Protech (1)
SWISSTECH (1)
Silva (1)
Sledge (1)
Soleus (1)
Sorel (1)
Strong (1)
Sword (1)
Tan (1)
Tronix (1)
V-Force (1)
Whale (1)
Xiaomi (1)
YAKU (1)
baylar (1)
İcepeak (1)
(13645)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL