Kamp Mobilyaları

Kamp mobilyaları ile kendinize kamp alanında konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Kamp mobilyaları birçok ürün çeşidinden oluşmaktadır. Kamp sandalyesi, kamp masası, kamp küreği, kamp ocağı, şişme yatak, katlanır kamp masası gibi ürünleri kamp mobilyaları kampçıların vazgeçilmez kamp malzemeleridir. Kamp mobilyaları ile ormanda, deniz kıyısında, plajda kamp yaparken konforunuzdan ödün vermezsiniz. Kamp mobilyalarının özelliği kampçılara rahat ve konforlu bir kamp alanı sunmalarıdır. En çok tercih edilen kamp mobilyaları; katlanabilir kamp masası ve katlanabilir kamp sandalyeleridir. Kamp mobilyalarını pikniğe ya da plaja gittiğinizde de kullanabilirsiniz. Piknikte yerde oturmak hoşlanmıyorsanız güzel havanın ve yeşilin tadını katlanabilir kamp setinizle çıkarabilirsiniz.

4/6 kişilik katlanır kamp piknik masa & sandalye seti ailenizin veya dostlarınızın keyifli bir yemek ve sohbet için etrafında toplanabilecekleri büyüklüktedir. En çok tavsiye edilen kamp mobilyalarından biri olan folding katlanabilir alüminyum masada, hazırladığınız lezzetli kamp yemeklerini servis edebilirsiniz. Ustalık gerektiren kamp ateşi yakma işini kolaylıkla halledebileceğiniz kamp küreği kamp süresince yanınızdan ayırmayacağınız ürünlerden biridir. Kamp yaparken çadırda uyumayı daha konforlu hale getirecek bir ürün olan Bestway çift kişilik şişme yatakta huzurlu bir uyku çekebilirsiniz. Tek kişilik şişme yataklar ise çocuğunuz veya misafirleriniz için ideal kamp mobilyalarıdır.

Kamp alanlarındaki en önemli sorunlardan biri olan tuvalet ihtiyacınızı çözebileceğiniz bir ürün olan Porta Potti Excellence portatif kamp tuvaleti ile daha konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yerden yüksek yapısı ile haşerelerden uzak bir şekilde uyumanızı sağlayacak bir ürün olan JRC Super Cocoon Kampet, korunaklı bir uyku için gerekli tasarıma sahiptir. JRC Super Cocoon Kampet sedye yatak sağlam alüminyum çerçevesi ve süper kompakt taşıma boyutları ile 140 kg’ya kadar ağırlık taşıyabilmektedir. Yemek yeme ve pişirme zevkinden hiçbir koşulda taviz vermeyen kampçılar için tasarlanan Nrit askılı mutfak masası kampta yemek yapmayı kolaylaştıran bir düzenekten meydana gelmektedir. Güçlü alüminyum sunta üstüne bir çerçeveden yapılan Nrit askılı mutfak masası, hem çok hafif hem de portatif bir kamp ürünüdür. Kamp mobilyaları, kamp ekipmanları üreten firmalar tarafından üretilmektedir. Kamp mobilyalarının fiyatları, ürünlerin kalitesine ve dayanıklılık için kullanılan malzeme türüne kalitesine göre değişmektedir. En ucuz kamp mobilyaları tekli kamp sandalyeleridir.

Kamp Mobilyaları

için 1,791 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(778)
Andoutdoor (126)
Dazzer (91)
Coghlans (50)
Coleman (42)
Easy Camp (41)
FREECAMP (27)
Nite Ize (25)
KUDOS (24)
Molten (23)
Euro Trail (21)
Spro (16)
Igloo (15)
Free Camp (14)
Gerber (14)
Outwell (14)
Remixon (12)
Bison (11)
K-KARP (10)
Makalu (10)
N-rit (10)
Savage (10)
Ferrino (9)
JR Gear (8)
Robens (8)
And1 (6)
Coghlan's (6)
Evolite (6)
Quechua (6)
THETFORD (6)
Tatonka (6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (134)
ve üzeri (145)
ve üzeri (149)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL