Filtreleri Temizle
Marka
BeSafe

Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oto Koltuğu

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

BeSafe Oto Koltuğu

Besafe oto koltuğu tüm donanım ve ileri teknoloji özellikleriyle çocuklarınızın güvenliği düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Farklı ürünleriyle ödül alan firma, üretim ve tasarım aşamasında çocukların güvenliğini temel alarak şık, kullanışlı, ileri teknolojili ürünler üretmiştir. Ürün çeşitliliği ile kullanıcıların tüm istek ve beklentilerine hitap etmeyi hedefleyerek farklı seri, özellik ve donanımda üretim yapmıştır. Farklı bütçe ve zevklere uygun, geniş çeşitlilik sunan modelleri sayesinde aradığınız Besafe oto koltuğunu sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Besafe Oto Koltuğu Modelleri ve Özellikleri

Besafe Oto Koltuğu Modelleri ve Özellikleri

Besafe oto koltuğu modelleri geniş bir çeşitlilik gösterir. Firma sizlere, geniş çeşitliliğiyle farklı renk, dizayn ve donanımda tasarlanan ürünleri kendi beklentilerinize uygun olarak seçme imkanı sağlamıştır. İleri seviye güvenlik önlemleri alınarak tasarlanan ürünler birçok farklı özelliği bir arada taşır. Patentli çocuk emniyet kemeri ve çocuk kilitli emniyet tokası, çocuklarınız için ekstra bir güvenlik önlemi sağlar. Ayarlanabilir beş noktalı emniyet kemeri sistemi ve farklı kademeli yükseklik ayarı baş ve boynu korur. Entegre güvenlik ayarlı modellerde güvenlik ayağı, ileri seviyede denge ve koruma sağlar. Yan darbe koruma sistemi sayesinde çocuklarınızı yanlardan gelebilecek olası darbelere karşı güvenle korur. Bel destek minderi darbelerden korurken aynı zamanda konfor sağlar. Baş desteği çocuğunuzun başını desteklerken rahat etmesine de yardımcı olur. Basamak özellikli modeller, ayak uyuşmalarını önlemek için çocuğunuzun ayağını kolayca koyabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilen kademeli yatış pozisyonları hareket rahatlığı sağlarken ürünün işlevselliğini arttırır. Besafe Isofixli oto koltuğu modelleri araçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Isofix bağlantı aparatları ile aracınıza kolayca bağlama imkanı verir. Aracınızın özelliklerine göre Isofix sistemi ile ya da emniyet kemeri bağlantısıyla kullanabilirsiniz. Farklı tasarım ve renk özellikleriyle göz dolduran modeller aynı zamanda çok kullanışlıdır ve temizliği kolaydır. Nano teknolojik kumaşlı modeller nefes alır ve yanmaz özelliğe sahiptir. Kolay çıkarılıp, takılabilen kılıflar yıkanabilir özelliğiyle ekstra hijyen sağlar. Siz ve çocuklarınızın zevki düşünülerek tasarlanmış ürünler, geniş renk seçenekleri ile karşınıza çıkar.

Besafe Oto Koltuğu Fiyat Bilgileri

Besafe Oto Koltuğu Fiyat Bilgileri

Besafe oto koltuğu özellikleri farklı seri ve modelleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Ürünlerin çeşitliliği, fiyatların da değişkenlik göstermesine neden olur. Bazı modeller basamak özelliği ya da yıkanabilir kılıf özelliği yer alırken bazı modellerde bu özellik yerini ayarlanabilen kademeli yatış sistemlerine bırakır. Kendi beklentilerinize uygun seçeceğiniz modellere göre fiyatlar da artıp azalabilir. İhtiyacın en iyi şekilde giderilmesi amaçlanarak tasarlanan ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Ürün yelpazesinin geniş olması her bütçeye uygun modelleri kolayca bulma imkanı sağlar. Besafe oto koltuğu fiyatlarına ulaşmak için sayfamızda araştırma yapabilir, fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Besafe oto koltuğu yorumlarını okuyarak, gerçek kullanıcıların deneyimlerinden yararlanarak da seçiminizi yapabilirsiniz.

Besafe Oto Koltuğu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Besafe Oto Koltuğu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Oto koltuğu alırken dikkat edilmesi gereken ilk özellik çocuklarınız için yeterli güvenlik önlemlerinin geliştirilmiş olmasıdır. Emniyet kemersiz, yan koruma destekli olmayan modellerin tercih edilmesi çocuklarınız için tehlikeli durumların yaşanmasına davetiye çıkarabilir. Oto koltuk alırken güvenlik önlemlerinin en iyi sağlandığı modelleri tercih etmek hem çocuklarınız hem de sizin için avantaj ve kolaylık sağlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise çocuklarınızın boy, yaş ve kilo özelliklerine uygun modelleri tercih etmektir. Besafe oto koltuğu 9 - 18 kg taşıma kapasiteli modellerini tercih ederek uzun ömürlü kullanım imkanlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle çocuklarınız koltuğun içinde rahat hareket edebilir ve kilo artışı sorun olmaksızın konforlu kullanıma devam edebilir.