Kanguru

Evinizin içinde ya da dışarıda bebeğinizi rahatça kucağınızda taşımak için ana kucağı kanguru modellerinden birini edinebilirsiniz. Kangurular, yavrularını göbeğindeki kesede taşımaktadır ve bu ürün de kanguruyu anımsattığı için adını buradan almıştır. Annelerin bebeklerini rahat ve konforlu bir şekilde taşıma imkanı sunan kangurular son derece kullanışlıdır. Üstelik yer ve mekan sıkıntısı olmadan her yerde kolayca kullanılabilirler. Yeni doğan bebeğinizi kanguruda taşımak istiyorsanız, kanguru seçiminde birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Yeni doğmuş bebeklerin kemikleri henüz çok zayıf olduğu için vücutlarını ve başlarını dik tutamazlar. Bu nedenle seçeceğiniz kanguru modelinin, bebeğinizin omurgasını dik tutabilmesi gerekmektedir. Böylece bebeğiniz dik durabilecek ve bel kemiğine baskı uygulanmayacak. Aynı şekilde bebeğinizin başını dik tutabilmesi için kanguru çeşidinde baş desteğinin de olması gerekmektedir.

Yeni doğan bebeklerin başı, vücutlarından daha ağır olduğu için dik tutmaları çok zordur. Bir de kanguruda uyuyup kaldıkları zaman başları tamamen aşağıya düşer. Bunların yaşanmaması için yeni doğan bebeğiniz için kanguru seçerken bel ve baş desteğinin olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Ev işinizi yaparken küçük bebeğiniz huysuzlanıyorsa, sürekli onunla ilgilenmenizi istiyorsa, onu kanguruya oturtarak birlikte toz alabilirsiniz. Böylece hem siz işinizi yapmış olacaksınız hem de minik yavrunuz hep gözünüzün önünde olacak. Küçük bebeğinizi kucağınızda taşırken zorlanıyorsanız, ana kucağı kanguru çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Bebeğin vücudunu tam olarak sararak oturur pozisyona getiren kangurulara, dilerseniz bebeğinizi size dönük olarak, dilerseniz de dışarıya dönük olarak yerleştirebilirsiniz.

Alışverişe ya da yürüyüşe çıktığınız zaman, bebeğinizin dışarısını rahatça görebilmesini sağlamak için sırtı size doğru, başı ise dışarı doğru olacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Böylece bebeğinizle evinize kısılıp kalmadan rahat rahat dışarıda dolaşabilme imkanına sahip olacaksınız. Sabah yürüyüşlerinizde bebeğinizin de size eşlik edebilmesi için gerekli olan tek şey 1 adet ana kucağı kangurusu. Chicco, Bebesi, Kraft, Britax Römer, Baby 2 Go, Cybex, Sevi Bebe gibi birçok marka tarafından üretilen ana kucağı kanguru fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve size uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Kanguru

için 2,722 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(2)
Baby 2 Go (19)
(1)
Baby Jem (26)
Baby Mol (6)
(2)
Baby2go (68)
BabyBjörn (87)
(1)
Babyjem (14)
(1)
(3)
Bebesi (16)
(1)
(1)
Boba (37)
(2)
Casaul (6)
(5)
(2)
Chicco (214)
(1)
Cybex (14)
(2)
(363)
Ergo Baby (28)
(1)
happy baby (20)
(4)
(4)
(1)
Kraft (76)
(4)
(2)
Maller (6)
(1)
Moje (16)
Mycey (9)
NEKO (79)
Nenny (6)
Norfolk (6)
(1)
(1)
(1)
Prego (24)
(2)
(2)
Sevi Bebe (180)
(2)
(2)
(3)
(3)
Sunny Baby (23)
(1)
(1)
Vauva (11)
Zoenka (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(196)
ve üzeri (273)
ve üzeri (281)
ve üzeri (282)
ve üzeri (283)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL