Ev Tipi Ana Kucağı

Yeni doğan bebeğinizi evinizin içinde güvenli bir şekilde oyalamak için ev tipi ana kucağı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Böylece bebeğinizi sürekli kucağınızda tutmak zorunda kalmayacak ve kendinize kahve molası için vakit ayırabileceksiniz. Ev tipi ana kucağı modellerinin sallama ve ninni söyleme özellikleri bulunduğu için bebeklere tıpkı anne kucağındaki konforu sunarlar. Ev tipi ana kucağı çeşitleri sayesinde artık bebekleri ayakta sallama devri bitiyor. Ayak ucuna yastık koyarak bebekleri sallamak son derece zahmetli ve yorucu bir iştir. Günde birkaç defa bunu yapmak ise annelerin bütün enerjisini almaktadır. Bu nedenle anneler, evine ana kucağı modellerinden birini alarak bebeklerini zahmetsizde sallayabilir, kolayca uyumalarına katkı sağlayabilirler.

Yavrunuz huysuzlandığında ya da ağlamaya başladığında, onu ana kucağına yerleştirerek oyalayabilirsiniz. Her ana kucağının birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bazıları titreşimli sallama özelliğine sahiptir ve bebeğinizi nazikçe sallarlar. Bazılarında ise tıpkı annelerin yaptığı gibi havaya fırlatma özelliği vardır. Bu özelliğe sahip bir ana kucağı çeşidiyle artık kollarınız hiç yorulmayacak. Bebeğinizi, ana kucağının içine yerleştirerek son derece keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle gece vakti bebeğiniz uyandığında, tekrar uyumasına yardımcı olmak için titreşimli ana kucağında sallayabilir ve siz de uykunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. MamaRoo ana kucağı, bebek bakımında birçok annenin en büyük yardımcısıdır. Özellikle yeni doğan bebeklerin görsel becerilerini arttırmak için oyuncaklar belli bir mesafeye yerleştirilmiştir. Anne ve babanın gerçekleştirdiği 5 farklı gerçekçi hareket özelliği bulunmaktadır.

Chicco ev tipi ana kucağının üzerinde, bebekleri oyalamak için asılan oyuncak kemeri bulunur. Oyuncaklar çıkarılabilir yapıdadır ve bebeğinizin dokunma, duyma ve görme becerilerini arttırır. Üstelik katlanabilir yapıda olduğu için seyahatlerinize de yanınızda kolayca götürebilirsiniz. Taşımak için pratik taşıma askılarına sahiptir. Sırt desteği, en uygun pozisyonu seçmek için farklı yatma pozisyonlarına sahiptir. Farklı yükseklikte ayarlanabilir baş desteğiyle modiler bir baş koyma yeri sunar. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde minderi ve baş koyma alanını çıkartarak bebeğinize daha geniş bir alan açabilirsiniz. Ev tipi ana kucağı çeşitlerinin birçok farklı rengi ve birçok farklı tasarımı bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek ev tipi ana kucağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı

için 2,930 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (29)
(1)
(1)
(1)
(5)
Baby 2 Go (10)
(1)
(4)
Baby Jem (70)
(1)
(4)
Baby Mol (6)
Baby2go (23)
BabyBjörn (56)
Babyfox (15)
(1)
Babyjem (7)
(2)
(2)
(3)
(3)
(1)
(1)
Bondigo (22)
(5)
Cam (8)
(1)
(2)
Chicco (92)
(2)
Cybex (11)
(3)
(2)
(551)
(1)
(2)
happy baby (74)
(2)
(3)
(1)
JanBebe (27)
Kanz (7)
Kiddy (6)
KiwiBaby (10)
Kraft (7)
Louie (6)
(2)
Maller (11)
(2)
(1)
Maxi-Cosi (65)
(3)
(1)
Moje (14)
Nenny (13)
(5)
Nipperland (16)
Norfolk (16)
(1)
(1)
(4)
Prego (104)
Sevi Bebe (43)
Ships (16)
(2)
(3)
Star (7)
(1)
(4)
Sunny Baby (18)
(1)
(1)
Tiny Love (31)
(2)
Vardem (12)
Vauva (31)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(154)
ve üzeri (255)
ve üzeri (283)
ve üzeri (290)
ve üzeri (302)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL