TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 933 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

OMS PASLANMAZ Mutfak Gereçleri

Günlük hayatın koşturmacasında enerji depolamak adına insanlar en çok yemek yemeyi tercih eder. Yemek yemek, insan hayatının vazgeçilemez bir ögesidir. Bu yüzden mutfak alanı da hayatımızın tabiki yemek yemek ya da yapmak için en baş yeridir ve bu alanı kullanılabilir kılan birçok malzeme gereklidir. Oms paslanmaz mutfak gereçleri bu konuya en kaliteli ürünlerle giriş yapmış ve sektörün önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Yemek yapmak içinse gerekli olan baş ürünlerden biri şüphesiz tencerelerdir. Oms markası; belirlediği hedefler doğrultusunda ortaya çıkarmış olduğu Oms granit tencere ve Oms çelik tencere vs. gibi farklı modellerle kitlesine zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri ile Sağlıklı Yemekler

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri ile Sağlıklı Yemekler

Bir yemeğin güzel, keyifli, lezzetli ve en önemlisi sağlıklı olmasını belirleyen birçok unsur vardır. Yemeğin kendi malzemeleri ya da yemek yaparken kullanılan gereçler bu unsurlardan birkaçı.. Oms paslanmaz mutfak, misyonları ve vizyonları doğrultusunda tüketicilerinin kaliteli ürünlerle keyifli ve sağlıklı yemekler yapmasını hedeflemiş ve birçok ürünü bu hedef direktifinde piyasaya sunmuştur. Gün geçtikçe bilinen ve tanınan marka değerini olumlu yönde geliştirmiş ve her zaman kendi alanlarında özgün olmak adına yenilikçi yaklaşımlarla ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmuştur. Kalite politikaları sayesinde müşterilerin isteklerini veya ihtiyaçlarını en yüksekte tutarak ortaya çıkardıkları Oms granit tava , Oms granit çaydanlık, Oms çelik cezve gibi her ihtiyaca cevap vererek mutfakta sağlıklı yemeklerin ya da içeceklerin hazırlanmasına önayak olmuştur. Çorba, balık, et, çay, kahve farketmeksizin her ürünün en sağlıklı şekilde ortaya çıkmasına destek olmuştur. Her zaman piyasadaki diğer markalardan daha farklı olmayı hedefleyen ve mutfak pazarında evrensel işler yapan ve bunu başaran Oms mutfak, kim neyi seviyorsa onu ortaya koymuştur. Tüketiciler tarafından işe yaramayacak ürünleri, müşterilerinden gelen geri bildirimler sayesinde ortadan kaldırarak da değersiz ürünleri piyasaya sunmamış ve yine müşteri ihtiyaçlarının marka adına ne kadar değerli olduğunu belirtmek istemiştir. Granit ya da çelik tencere setleriyle de oldukça iddialı olan Oms mutfak, tüketicilerine kaliteli ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Bu noktada Oms granit tencere seti çeşitleriyle ilgili bilgi verilecek olunursa çok farklı renk ve ebat seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Ürün sayfası incelendiğinde, granit tencereler ve setleri oldukça fazla opsiyonlarla hizmete sunulmuştur. Granit kendinden saplı tencere seti, granit küre modeli tencere seti yahut tek parça tencere olarak tüketicilerin gereksinimlerine cevap vermektedir. Granit ürünlerin arasında tencere tek değildir. Tencerenin yanı sıra Oms granit balık tavası , Oms granit çaydanlık, granit cezve gibi modeller de sizlerin tercihine sunulmaktadır. Daha ergonomik mutfaklar ile keyifli ve sağlıklı yemekler hazırlamak için sizler de ürünleri daha detaylı incelemek ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri Çeşitliliği

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri Çeşitliliği

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ve küresellik birçok alanı etkilediği gibi mutfak araç gereçlerini de etkilemiştir. Bunun sebebi olarak da seçenekler çoğalmış ve ihtiyaçları gidermek adına birçok marka gibi Oms mutfak da kitlelere ürettiği değişik ürünlerle kitlelere seslenmeyi hedeflemiştir. Yüksek üretim kalitesiyle ortaya çıkardıkları ürünler, çok fazla ve farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Oms paslanmaz mutfak gereçleri arasından Oms çelik tencere modelleri incelenecek olursa; birbirinden farklı 20 çeşit karşımıza çıkmaktadır. İster 2 parçalı, isterseniz de çelik tencere setleriyle yemeklerinizi huzurla hazırlayabilirsiniz. Çelik tencereler; farklı ebatlarla, farklı renklerle, 304 paslanmaz çelikle, Oms güvencesinde tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. Çelik olarak tencereyle sınırlı kalmayan kategori, çelik çaydanlık, çelik cezve, çelik fırın tepsisi, çelik tava gibi farklı seçeneklerle de istekleri karşılamaktadır. Çelik kategorisinin yanı sıra, isteyenler için, Oms granit tek parça tencereler, granit tencere setleri, granit çaydanlık, granit cezve, granit sütlük gibi modelleri de tercih edebilirsiniz. Granit kategorisi hakkında bilgi verilecek olunursa; granit modeller ısıya oldukça dayanıklı ve çizilmeye karşı dirençli ve farklı ebatlar, temalar ve renklerle Oms güvencesinde tüketicinin hizmetine sunulmuştur. Oms granit tencere seti normal ve kendinden saplı olarak farlı iki model olarak karşınıza çıkmaktadır. Bunları granit tavalar takip etmektedir. Granit tavalar ise kendinden saplı, tek parça, wok, grill, balık ve yumurta tavası olarak gruplandırılarak satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra çok amaçlı çift taraflı akıllı tava seti de tercih edilebilirler arasında hizmete sunulmuştur. Oms granit tava yorumları da bu ürünlerin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğunun göstergesidir. Oms mutfak gereçlerinin arasında bulunan diğer bir ürün ise; çok amaçlı pişirici (multi-cooker) setidir. İçerisinde derin tencere, çift taraflı tava, grill tava, klasik tava, buharda pişirici, fritöz gibi modeller bulunmaktadır ve mutfakta sizin için kurtarıcı görevi görmektedir. Bu ürünleri mutfağınızda görmek isterseniz hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan Oms paslanmaz mutfak gereçlerinden birini satın alabilirsiniz.

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri Herkese Hitap Ediyor

Oms Paslanmaz Mutfak Gereçleri Herkese Hitap Ediyor

Yemek yapmak kimisi için hobi, kimisi için kazanç kaynağı kimisi için de mecburiyettir. Fakat bu durumu eğlenceli ve faydalı kılmak ise kişinin yemek yaparken kullanacağı araç gereçlerdir. Kullanılan çatal kaşık bıçaktan tutun da içilen çayı demlediğiniz çaydanlığa kadar herkesin kendisine göre mutfak standartlarında belirleyici bazı kuralları ve istekleri vardır. İşte bu noktada Oms paslanmaz mutfak gereçleri devreye girerek herkesin standartlarına uyacak ürünler ortaya çıkararak hem yüksek kalitede yemek yapılmasını sağlamış hem de tüketici kitlesinin isteklerini sağlamış oluyor. Herkes çelik tencerede ya da granit tencerede yemek yapmak istemez. Bundan dolayı Oms mutfak gereçleri kategorisinde yer alan iki seçenek de tüketicilere hitap eden cinstedir. Oms çelik tencere seti yorumları tüketiciler tarafından kullanılan çelik ürünün isteklerini olumlu yönde karşıladığına dair. Çelik tencere kullanan kitlelere göre yemeğin iyi pişmesi için çelik tencerede olması gerektiğidir. Önceden beri çelik mutfaklarımızda yer almaktadır. Çünkü her türlü mamul çelikte kolaylıkla pişirilebilmektedir. Kullananlara göre çelik tencerelerin kapağının iyi kapanmasından dolayı yemeklerin ısısını ve lezzetini kaybetmeden kullanıma hazır bekletilmesi için daha elverişlidir. Yeni gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojiye göreyse adını taştan alan ve yapısına da bu taşın şeklinin geçmesiyle oluşan granitler devreye girmiştir. Yapışmaz tabanıyla kullanımı ve temizlemesi kolay olan granitler yeni kitlelerin gözde favorisi olarak kullanımlara sunulmuştur. Güvenilir ve sağlıklı yapısıyla son modaya göre yeni sayılabilecek bu ürün; ısıyı tabanda eşit dağıtarak veya yüksek sıcaklıkta pişmesi gereken yemeğin daha lezzetli olmasına sebep olurken, dış yüzeyinin ısıya, çarpmalara ve çizilmelere dayanıklı olması da kullanımı kolaylaştırmıştır. Oms mutfak ise bu iki farklı ürünün de en güzel modellerini üreterek sevenlerine kullanışlı Mutfak Gereçleri sunmuştur. Çelik ve granitle sınırlı kalmayan marka; titanyum ya da seramik gibi dokuları da ürünlerinde işleyerek farklı ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Hemen şimdi siz de ürün sayfamıza göz atarak Oms çelik tava , düdüklü tencere, sütlük, çatal kaşık bıçak seti, tencere seti, fırın tepsisi, balık tavası gibi ürünlerden istediğinizi seçebilir, bunlardan seçtiklerinizi Oms güvencesinde gönül rahatlığıyla mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

OMS PASLANMAZ
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (25)
3 Er (1186)
7numara (309)
AA PLASTİK (558)
Acar (4340)
Acassia Home (243)
Activex (93)
Acura (112)
adalinhome (45)
Adell (698)
Adore (85)
Aircool (36)
AKA (86)
AKASYA (28)
AKCAM (52)
Akdem (25)
Akdeniz (341)
Akel (54)
AKS (250)
Aksu (82)
Al Marka (16)
Alaca (34)
Alessia (28)
ALEV (46)
Alf (37)
Almond (46)
ALPER (98)
Altın (16)
Altınbaşak (570)
Amboss (376)
AMT (112)
Argem (35)
Ariete (19)
Arin (46)
Armada (17)
Arnica (29)
Aroni (24)
AROX (312)
ARTAÇ (34)
Arte Home (30)
Aryıldız (1332)
Arzum (38)
Arçelik (296)
Assos (32)
ASUDE (37)
Atadan (40)
Avatherm (95)
Avcı (136)
AXENTİA (25)
AYDO (36)
Balerina (16)
Bambum (3973)
Bastonlu (405)
Başak (482)
BeeChef (19)
BekBars (130)
Benimkupam (47)
Berghoff (695)
BERLİN (48)
Bernardo (97)
Best (88)
Betsy (42)
Beurer (53)
Bi Home (23)
bialetti (87)
Biev (394)
Biggshop (43)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (53)
Bondy (30)
BONERA (318)
Bonera (20)
Bonna (354)
BORA (561)
Borcam (83)
Bosphorus (79)
Boğaziçi (247)
Brabantia (68)
Brioni (153)
Brita (51)
Budayeni (123)
Buffer (312)
BURSEV (86)
Cafemarkt (18)
Canba (84)
Cancan (44)
Cas (24)
Casasi (22)
Caso (36)
Cem (188)
Cemile (277)
Ceylin (81)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (29)
Cinox (21)
Cole & Mason (198)
Cookbella (21)
Cooker (1436)
Cookplus (20)
Cosiness (418)
Cralex (24)
Culinare (60)
Cunill (25)
Cvs (188)
Dalgıç (88)
Dami (71)
Day Co (39)
de buyer (20)
DECOCIA (43)
DECORITA (144)
Decostyle (318)
Decovetro (83)
DEGLON (19)
Dekor (219)
Dekor Kmaz (17)
Deniz (18)
Depa (77)
Diamond (57)
Dispo (19)
(153945)
Dolly (80)
Dore (16)
Dr Fool (18)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Duru (16)
Dündar (19)
Ebru Metal (101)
ECE METAL (68)
Eco (38)
Ege (49)
Egehome (16)
Elegant (36)
Elfini (20)
EMİR (20)
Emsa (112)
Emsan (2939)
Epicurean (57)
Epinox (449)
Erdem (47)
Esse (102)
Esse Home (56)
estela (18)
Eternity (17)
Euro Flora (18)
Ev+ (23)
Eva (148)
Evelin (21)
Evelle (25)
Evimsaray (275)
Evle (639)
Evmotex (90)
Evox (23)
Evren (81)
evstyle (18)
EWs (4555)
F.DICK (239)
Fackelmann (31)
Fagus Wood (31)
Fakir (40)
Falez (593)
Fame Kitchen (391)
Fantom (87)
Fecra (38)
Fidex Home (177)
Fissler (505)
Fizz Saver (19)
Flora (108)
FLOSOFT (49)
FMS (324)
FREECOOK (184)
Fresh Life (18)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (42)
Globy (291)
Glore (236)
Goldmaster (138)
Gondol (511)
Grandeur (56)
Granit (31)
Greenpan (54)
Gusto (16)
GÖKDENİZ (39)
GÖNÜL (442)
Gülsan (912)
GÜNEŞ (48)
GÜRALLAR (782)
Hafele (151)
Happy Chef (28)
Hario (118)
Hascevher (183)
HazanCam (90)
Hemaks (25)
HEREVİN (347)
Hiper (156)
Hira (330)
Hisar (499)
Hobby (54)
Hobby Life (922)
Hoby Life (114)
Homend (31)
Hulusi (31)
ICF (29)
ihouse (29)
illa (26)
Illy (16)
İnci Çelik (109)
inter çelik (284)
İnterlife (34)
İpek (316)
IVO (135)
Joie (59)
Jumbo (455)
Kahramanlar (1161)
KAI (22)
Kaiser (44)
Kale (125)
Kampanya (25)
Kanca Ev (52)
KAPP (931)
Kara Kedi (223)
Karaca (1995)
Kayalar (611)
Keramika (1048)
Kılıçlar (120)
King (21)
Kis (38)
KLT (192)
Koleksiyon (405)
Korkmaz (4089)
KOSOVA (977)
Kozanat (48)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Laisy (31)
Lalezar (91)
Laliano (24)
LAV (378)
Lav (273)
Lava (590)
Lavi Home (34)
Lavin (215)
LAVİN (77)
Lazoğlu (671)
Leggno (44)
leydi (22)
Leylaki (123)
Lider (84)
Lock&Fresh (74)
LokmanAVM (19)
Lotus (145)
Lucahome (25)
Lucky Art (392)
Luminarc (324)
LUX PLASTIC (641)
Lux Seri (28)
luyano (164)
Marianna (51)
Marob (98)
Master (143)
Mehtap (250)
MENBA (85)
Menzir (48)
Mercan (97)
Mespho (630)
Metaltex (61)
MHZ REBORN (68)
MICRA (54)
Midori (24)
MIEN (207)
Mikasa Moor (314)
Miniso (56)
Miras (17)
Moneta (19)
Moonstar (40)
morya (390)
Motta (22)
MUKKOHOME (63)
Narin (235)
Nehir (1583)
Neoflam (77)
Netlon (79)
Neva (1137)
NEW LİFE (55)
Nilayen (27)
Nilşah (88)
Noble Life (125)
NUR (24)
nurline (26)
Obje (96)
Okram (43)
OKYANUS (103)
OLKAR (16)
Omak (41)
OXO (202)
Palex (80)
Papilla (231)
Patiskha (131)
PATİSSE (26)
PAÇİ (925)
Paşabahçe (9295)
PENGUEN (1939)
PEROTTİ (1045)
Perotti (154)
Peugeot (82)
Pingi (110)
Pink&More (31)
Pip Studio (75)
Pirge (2224)
PlastArt (242)
PM (41)
POLOSHEF (302)
Poppy (17)
PORLAND (1261)
Porland (214)
Porsima (30)
Pratigo (28)
Premier (23)
Prima Nova (75)
Primanova (490)
Pyrex (283)
Q Too (63)
Qedi (56)
Ratolye (20)
Rem (21)
Remetta (208)
Reoona (95)
Retinashop (669)
Rooc (206)
Rose (40)
Rowenta (221)
Saban (375)
SADE (25)
Saflon (45)
San Miguel (33)
SARAL (38)
SARİNA (44)
Savaşan (48)
SCHAFER (2706)
SENA (20)
ShuEv (22)
SİGMA (150)
Silver (173)
Simax (118)
Sinbo (147)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (25)
Solingen (341)
SSAF (24)
Star (281)
Staub (61)
STİLEVS (24)
Storway (171)
Streçmak (21)
SUFF (32)
SUNCOOK (805)
Sunplast (34)
Sürbisa (1685)
Sürel (69)
Taboo (21)
TantiToni (919)
Tantitoni (439)
Taç (1309)
Tefal (898)
Tekbir (190)
Tekno-Tel (202)
TEKNOPET (61)
Tepe Home (40)
Tercih (186)
Tescoma (49)
The Mia (1688)
ThermoAd (279)
Thermoad (26)
Tictac (22)
Titiz (721)
Tivoli (21)
Tramontina (640)
TRE SPADE (42)
Trio (43)
Tripod (22)
Tuna (23)
Tupperware (2308)
TURAN (17)
Turkuaz (109)
Ultraform (134)
ULUTAŞ (174)
URVE (142)
Urve (23)
UTYAWOOD (24)
Uğur (46)
Vadi (46)
Varan (47)
VEFA (18)
verda (64)
Vestel (62)
Victorinox (3078)
VIDREX (29)
Violet (49)
Vivas (35)
Vomex (23)
Waterpow (21)
Waybe (20)
WMF (565)
woodywood (36)
XTS (28)
Yargıcı (38)
YAĞMUR (20)
Yetkin (219)
YİĞİT (232)
Yiğitsan (30)
YNS (116)
Your Home (36)
Zembu (47)
Zenker (65)
Zensan (56)
Zethome (150)
Zeyve (45)
ZL (189)
ZMdecor (40)
Zwilling (683)
Zyliss (346)
Zücev (1138)
Çakır (26)
Çırağan (29)
Özkent (187)
Şan (172)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (623)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(55)
(41)
(11)
(11)
(11)
(11)
(9)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(190)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (102)
ve üzeri (107)
ve üzeri (110)
ve üzeri (113)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL