Kategoriler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Eastpak

için 1,428 sonuç bulundu.

Eastpak

Kişilerin günlük hayattaki ihtiyaçları doğrultusunda farklı tip çantalara dönük arayışı artmıştır. Eskiden tek tip olabilen okul çantaları artık öğrencilerin yaşına göre değişen okul ihtiyaçları çerçevesinde farklı niteliklerde tasarlanabilmekte, ofis profesyonellerinin işe giderken tercih edebileceği pek çok farklı çanta bulunmaktadır. Gelişen ihtiyaçlar ile renk ve tip değişikliği içeren farklı çanta modellerinin arayışı da aynı oranda artmaktadır. Eastpak, bu arayışın farkına varan bir marka olarak uzun zamandır geliştirdiği ve çeşitlendirdiği çanta modelleri ile alanında lider markalar arasında konumlanmıştır. Eastpak çanta fiyat bilgilerinin tamamına sayfamız üzerinden erişebilir, detayları inceledikten sonra alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Okul Yolu Eastpak ile Daha Renkli

Okul Yolu Eastpak ile Daha Renkli

Eğitim, çocuklara dönük bir yatırım olarak ailelerin en çok önem verdiği noktaların başında gelir. Her aile çocuğunun sorunsuz ve başarılarla dolu bir eğitim hayatına sahip olmasını ister ve bunun için koşulları en ideal düzeye getirmeye çalışır. Koşulları belirleyen etmenler arasında iyi bir okul, işinin ehli öğretmenler, nitelikli kaynak kitaplar kadar kaliteli öğrenim materyalleri de vardır. Bu materyaller arasında da şüphesiz ilk akla gelenler arasında okul çantaları bulunur. İyi bir okul çantası; sadece genişliği sayesinde yeterli kapasite barındırması ile değerlendirilmez. Bir okul çantasında bölmeler geniş olması adına gelişigüzel oluşturulmak yerine amaca dönük pek çok farklı göz olması gerekmektedir. Kapasitesinin yeterliliğinin yanı sıra dış yüzeyin sağlam, su geçirmez ve kolay kolay aşınmayacak şekilde olması; omuz askılarının istenilen seviyelere getirilebilmesi ve o seviye değiştirilmedikçe askının gevşememesi gibi faktörler de iyi bir okul çantasından beklentiler arasındadır. Bu kapsamda, modellerinin tamamının ihtiyaçlar gözetilerek tasarlandığı Eastpak okul çantası ürünleri son dönemin en gözde tercihleri arasında yer almaktadır. Ürün kategorisinde renk ve tip farklılıklarında geniş çeşitliliğe sahip oku çantalarında unisex modellerin yanı sıra erkek ve kız çocuklarının beğeni kriterlerini karşılayacak biçimde renkli ve cıvıl cıvıl tasarımlar gözlenmektedir. Sade ve tek renkten ibaret modeller kadar, şehir ve cangıl hayatından ilham alarak geliştirilmiş tasarımlara sahip modeller de her yaş grubundan öğrencilere hitap edecek niteliktedir. Okul çantası Eastpak yaklaşımlarıyla renklendirilerek rutinin dışına çıkmış; malzeme kalitesi ve tasarımlarıyla göz alıcı bir gündelik eşya hâline gelmiştir. Okul çantasından daha geniş kapsamlı değerlendirilmesi gereken bu ürünler, her yerde kullanılabilecek biçimde geliştirilmiştir. Öyle ki, Eastpak sırt çantası modelleri ile okul çantalarının bir arada bulunduğu kategorilerde öğrencilik yıllarını çoktan geride bırakmış kullanıcıların da günlük hayatta tercih edebileceği nitelikte ürünlere yer verilmektedir. Bu da hem sadece sırt çantası olarak kullanılabilecek hem de nitelikli bir okul çantası olarak amaçları karşılayabilecek modellere sahip olunduğunun en büyük göstergesidir. Çocuğunuzun okula giderken ve hafta sonları okul dışında da tercih edebileceği sırt çantası modelleri için siz de sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir Çantadan Daha Fazlası

Bir Çantadan Daha Fazlası

Hiç fark edilmediği hâlde gün içinde pek çok farklı amaçla, pek çok farklı tip çantaya ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğu zaman bir yolculuk için valiz hazırlanma faslında valizlerin yetersizliğinden dem vurulduğu, arkadaşlar ile gidilecek bir kamp için uygun nitelikte çanta bulunmadığının ayırtına varıldığı, farklı sosyal ortamlar için farklı tiplerde sırt çantasının olmayışının handikaplarının hissedildiği anlar yaşanmıştır. Günlük hayattaki koşturmacada bu tarz anlar geçiştirilebilmekte ve sorun olarak ortaya konulan bu tespitler çoğunlukla bir dahaki kriz anına dek rafa kaldırılmaktadır. Amaca dönük tasarlanmış ve model çeşitliliği ile oldukça geniş bir beğeni kıstası hedefine sahip Eastpak çanta ürünlerinde kategoriler de en az modeller kadar çeşitliliğe sahip. Bu da yaşanan sorunların rafa kaldırılmadan, tarihe karışmasını hedefleyen kullanıcılar için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Bu kategoriler arasında omuz çantalarının çeşitliliği kadar kamp çantaları, valizler, bel çantaları ve spor çantalar da bir çantadan beklenenden daha fazlasını sunan Eastpak’in her alana hâkim üretimlerini ortaya koymaktadır. Farklı tip ve tekil kullanıcı seçeneklerine sahip Eastpak valiz modelleri ile yolculuk için eşya hazırlama evresini oldukça keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Spor tip valizler ile bir yolculukta ihtiyaç duyduğunuz dinamizmi ve enerjiyi adeta yanınızda taşıyacaksınız. Şık görünümüyle de yeni valiziniz kısa sürede vazgeçilmeziniz olacak. Bir valiz için düşünülmesi gereken bütün detayların planlanarak ortaya konulduğu ürünlerde küçük, orta ve büyük boy seçenekler bulunmaktadır. Tek başına seyahat etmeyi sevenlere dönük single modeller de hem renkleri ile göz alıcı nitelikte hem de boyut olarak en dar alanlara sığacak şekilde tasarlanmıştır. Yolculuklarda en can sıkıcı noktalar arasında olabilen bagaja veya benzer alanlara sığmayan valizler, Eastpak’in tüm koşullar gözetilerek tasarlanmış modelleri ile dert olmaktan çıkıyor. Benzer şekilde, kamp çantası olarak tasarlanan sırt çantası modelleriyle de bir kamp için ihtiyaç duyduğunuz her şey tek bir çantaya sığabilecek. Eastpak çanta modelleri arasında ihtiyacınıza dönük tüm ürünleri bulabilir, uygun ürünü sipariş ederek hayatınızda kaliteli ve amacı karşılayan bir çanta için yer ayırabilirsiniz.

Eastpak Kalitesini Kalemliklere Yansıtıyor

Eastpak Kalitesini Kalemliklere Yansıtıyor

Bir markanın uzun yıllar boyunca belirli bir üretime odaklanarak o alanda tarz ve model bazında farklı ürünleri kullanıcılarla buluşturması, her geçen yıl yeni modelleri eski ürünlerinden aşina olunan kalite standartlarından sapmadan tüketicilerin beğenisine sunması her zaman gözlemlenebilen bir durum değildir. Bu gibi yaklaşımlar bir markanın alanında uzmanlaşmasına delalet olup, sektördeki ürünler arasında belirgin bir kapsama odaklanmayı gerektirmektedir. Oysa Eastpak Türkiye pazarında uzun zamandır çanta, valiz ve kalem kutusu modellerinde gerek sağlamlık gerek işlevsellik anlamında kullanıcıların fazlasıyla takdir gösterdiği bir marka olarak dikkat çekmektedir. Bu durum da markanın farklı kategorilerdeki beğeni kriterlerini her daim doğru karşılama ve sektörel anlamda kullanıcıların teveccühünü elde etmiş ürünlerini çeşitlendirme yoluna gitmesiyle sonuçlanmaktadır. Çanta modellerinde kalite ve tarzın belirleyicisi konumunda olan Eastpak’in iddialı olduğu bir diğer alan da kalem kutularıdır. Ürün çeşitliliğinin hep artışta olduğu alanlardan birisi olan Eastpak kalemlik kategorisi erkek ve kız çocuklar için tasarlanmış ürünlerin fazlalığı ile farkını ortaya koymaktadır. Okul hayatının olmazsa olmazlarından birisi olan kalem kutularında ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmiş ürünler söz konusudur. Eastpak’in bu alanda öğrencilerin zevklerini gözeterek ortaya koyduğu tasarımlar, birden fazla model üzerinde kendisini göstermektedir. Eastpak kalem kutu modelleri ise bu alanda uzun çalışmaların ve yıllara varan tecrübenin bir ürünü olarak şekillendirilmiş, günümüzdeki oval ve benchmark tip ağırlıklı modeller hâline getirilmiştir. Bu iki farklı kalemlik tipinin ağırlıkta olduğu kategorideki ürünlerin hepsi gerekli testlerden geçmiş, sağlamlık ve dayanıklılık açısından sektörel ürünler arasında ilk sıralarda yer almıştır. Oval kalemlik tipi yatay yüzeyin geniş yer kapladığı ve dikey olarak fazla uzamayan; kapasitesini ve fermuarını yere paralel olarak teşhir eden bir üründür. Benchmark tip kalemlikler ise ince, dikey ve üstten fermuarlı bir model olarak dikkat çekmektedir. Ürünlerin kapasite anlamında birbirlerinden ciddi bir ayrımı söz konusu olmayıp; kalem kutusu modellerinde asıl farklılığı renkli tasarımlar veya sade renklerden ibaret dış yüzey desenleri oluşturmaktadır.