Filtreleri Temizle
Marka
Sleek

Kategoriler

Marka

Dvl
Duo
Fe
Tca
FE
Lob
Mac
Nyx
MT
XP
NYX
LR
IB
TCA
Xp
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Makyaj

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sleek Makyaj

1985 yılında Londra’da kurulan Sleek, tüm cilt tonlarına hitap eden ürünleriyle adından söz ettirir. Zengin renk pigmentasyonuna sahip olan Sleek makyaj ürünleri her tarza hitap etmeyi başarır. Cilt ile kolayca bütünleşmeyi başaran Sleek makyaj ürünleri Türkiye üzerinden alışveriş yapmak isteyen güzellik tutkunlarına birçok alternatif sunar. Sleek makyaj ışığı sayesinde taze bir görünüme sahip olabilir, Sleek makyaj çantası ile tıpkı makyaj sanatçısı gibi profesyonellik elde edebilirsiniz. Sleek makyaj özellikleri arasında ilk olarak geniş ürün yelpazesi yer alır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun olan Sleek makyaj paleti, ruj, kontur kiti ve far başta olmak üzere birçok ürünü inceleyebilir, bütçenize uygun olan malzemeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca Sleek makyaj önlüğü sayesinde arkadaşlarınıza ya da profesyonel olarak uygulayacağınız işlemleri kolaylaştırabilirsiniz.

Sleek Makyaj Malzemeleri ile Kusursuz Güzellik

Sleek Makyaj Malzemeleri ile Kusursuz Güzellik

Sleek makyaj malzemeleri, girdiği her ortamda güzelliğini konuşturmak isteyen kişilere hitap eder. Ürünlerin üstün performans ortaya koyması gün boyu kalıcılık ve canlılık sağlar. Markanın beğenilen ürünleri arasında geniş renk alternatiflerine sahip olan rujlar yer alır. Dudakları olduğundan dolgun ve canlı gösteren Sleek makeup ruj çeşitlerini hem gece hem de günlük makyajında kullanabilirsiniz. Sleek makeup far paleti ise zengin renkleri ile ilgi çeker. İstediğiniz gibi bir göz makyajı yaparak, kıyafetleriniz ile uyumu yakalayabilirsiniz. Ten makyajında ise BB krem ve CC krem seçenekleri bulunur. Sleek BB krem cilde zarar vermeden kusurları ve kızarıklıkları kapatır, cildin canlı ve kusursuz görünmesine katkı sağlar. Özellikle yaz aylarında ağır olmayan bir ürünle ten makyajı yapmak isteyenler BB krem ya da CC krem kullanabilir. Sleek CC krem de tıpkı BB krem gibi kusurları kapatır. Farklı renklerde CC krem alternatifleri bulunur. Sleek makeup CC krem, hafif formu sayesinde gözeneklerde tıkanma yapmaz.

Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Makyaj Önerileri

Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Makyaj Önerileri

Sleek makyaj, kusursuzluğu hedef alan ürünlere ev sahipliği yapar. Bu ürün kategorilerinden biri de eyeliner'dır. Sleek makeup eyeliner, kolay sürüş imkanı tanımasının yanı sıra bulaşma yapmaması nedeniyle de tercih edilir. Eğer eyelinerı daha doğal ve kalıcı hale getirmek istiyorsanız Sleek göz farı kullanabilirsiniz. Ten makyajını kalıcı yapmak ve gözenekleri gizlemek için mutlaka Sleek makyaj bazı kullanmanız gerekir. Son yılların popüler trendlerinden biri de aydınlatıcı kullanımıdır. Sleek highlighter özellikle kontur makyajı yaparken sıklıkla tercih edilir. Sleek aydınlatıcı birçok farklı renge sahiptir. Özellikle bronz ya da beyaz tonlarındaki ürünler ilgi çeker. Sleek makeup aydınlatıcı ve Sleek far paleti sayesinde göz pınarlarınızı belirgin hale getirebilir, burnunuzu daha kalkık gösterebilirsiniz. Allık kullanımı makyajın önemli adımlarından biridir. Sleek allık zengin pigmentasyona sahiptir, yanaklarınıza doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Sleek Makyaj Ürünleriyle Profesyonel Sonuçlar Alın

Sleek Makyaj Ürünleriyle Profesyonel Sonuçlar Alın

Makyajın cilt ile uyum sağlaması ve beklenen performansı sergilemesi için kaliteli ürünlerin kullanılması gerekir. Makyaj yaparken dudaklarınıza Sleek ruj çeşitlerinin yanı sıra dudak kalemi de uygulamanız gerekir. Sleek dudak kalemi dudağınızı olduğundan dolgun göstermekle birlikte çizgilerin belirginleşmesine de katkı sağlar. Sleek makyaj önerileri denildiğinde akla kaş makyajı da gelir. Yüzün güzelliğini ortaya çıkaran en önemli detaylardan biri de düzgün kaşlardır. Sleek makeup kaş farı kaşlarınızı kırmadan ve dökmeden istenilen görünümü ortaya koyar. Sleek makeup kaş kalemi, kaş çerçevesini belirlerken tercih edilir. Ayrıca Sleek kaş kalemi yumuşak forma sahiptir, kısa sürede istenilen şeklin ortaya çıkarılmasını sağlar. Siz de Sleek kontur kiti ve Sleek palet gibi birçok ürünü inceleyebilir, ten renginize uygun malzemelerle etkileyici bir makyaj yapabilirsiniz.