Filtreleri Temizle
Marka
Beyu

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Dvl
Duo
Fe
Tca
FE
Lob
Mac
Nyx
MT
XP
NYX
LR
IB
TCA
Xp
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Makyaj

için 63 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beyu Makyaj

Almanya'nın ünlü kozmetik markalarından olan Beyu makyaj ürünleriyle Türkiye'de dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın ürünlerinin hem kalitesi hem de geniş renk seçenekleri beğeni topluyor. Beyu fondöten grubunun da yer aldığı ten makyajı serisinin özel yapısı ve hassas ciltlere olan uyumuyla da biliniyor. Kalıcılığı yüksek olan yoğun pigmentli "Beyu allık" çeşitleri ise en popüler ürünler arasında yer alıyor.

Beyu Makyaj ve Cilde Dost Ürünler

Beyu Makyaj ve Cilde Dost Ürünler

Yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarda ince işlemlerden geçen Beyu makyaj ürünleri, hem olabilecek en temiz içeriğe sahip parfümleriyle hem de hayvan dostu duruşuyla dikkat çekiyor. Marka ürünlerinin içinde parafen gibi cilt sağlığına olumsuz etkide bulunabilecek maddelere yer vermezken hassas ve alerjik cilde sahip kişilerin konforu için de parfümden uzak duruyor. Beyu makyaj ürünleri nasıl üretim yaptığını ve yaparken dikkat ettiği etik değerleri kullanıcılarıyla da paylaşıyor. Marka hayvanlar üzerinde yapılan testlere açıkça karşı olduğu gibi hayvanlarla test yapan hiçbir tedarikçiden de malzeme alımı yapmıyor. Test ihtiyacını ise gönüllüler aracılığıyla gerçekleştiriyor. Gönüllü kullanıcıların ciltlerine uygulanan ürünlerin gösterdikleri performansa göre ürünlerde iyileştirmeler yapılıyor. Beyu pudra fondöten, concelar gibi ten makyajının öne çıkan parçalarında gösterdiği yüksek performans ile kullanıcılarından tam not alıyor. Yüksek kapatıcılık, hafiflik hissi ve uzun süreli kalıcılık gibi birçok özelliğin yanına hayvanseverlik ekleyen markaların ürünleri dermatoglar tarafınca da uzun uzun inceleniyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmanın ürünleri her geçen gün daha da popülerleşiyor.

Beyu Makyaj ile Her Zaman Bakımlı

Beyu Makyaj ile Her Zaman Bakımlı

Makyaj malzemelerinde hem kalite hem de uygun fiyat avantajı arayan müşterileri hedefleyen Beyu, yüksek kaliteli ürünleriyle kullanıcılarına bakımlı olmanın anahtarını sunuyor. İçerdiği özel formüller ile hem görsellik hem de bakım sağlayan firma, geniş renk skalasıyla da farklı istekleri olan müşterilere hitap edebiliyor. Beyu marka makyaj malzemeleri rahat kullanım sağlayan özel paketlerinin yanı sıra hafif yapısıyla da dikkat çekiyor. Uygulama sonrasında varlığını unutturan Beyu makyaj ürünleri fiyatları ile de kullanıcılardan tam not alıyor. Sağladığı özellikler ve üstün kalitesi göz önüne alındığında benzerlerine göre ulaşılabilir fiyatlarla piyasaya sunulan ürünler çoğu makyaj çantasının demirbaşları arasında bulunuyor. Sadece fondöten, ruj, maskara gibi renkli kozmetik ürünleriyle değil bu ürünlerin daha etkili ve daha uzun süre kullanılabilmesi için ürettiği yan ürünler de öne çıkıyor. Özellikle Beyu makyaj bazı gösterdiği performansla kullanıcılarından tam not alıyor. Hem makyajın kalıcını arttıran bu ürün hem de özel yapısı sayesinde cildi nemlendirerek cilde bakım yapıyor. Güzel görünmek için cilt sağlığını korumak gerektiğine inanan müşterileri mutlu eden baz çeşitleri, markanın çoğu ürünü gibi yoğun ilgi görüyor.

Hem Kaliteli Hem Çok Renkli: Beyu Makyaj

Hem Kaliteli Hem Çok Renkli: Beyu Makyaj

Cilt sağlığını ön planda tutan renkli kozmetik markaları arasında yer alan Beyu, Türkiye için yeni bir isim olsa da Avrupa'da yıllardır en çok satan markalar arasında bulunuyor. Beyu makyaj ürünleri yorumları incelendiğinde kullanıcıların büyük bir kısmının hassas cildi olan ya da cilt problemleri yaşayan kullanıcılar olduğu görülüyor. Cilt sağlığına karşı hassas ve titiz bir bakış açısı olan markanın ürünleri geniş renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Farklı cilt tonlarına uygun fondötenler kadar, onlarca alternatif rengin yer aldığı ruj koleksiyonu ve oje çeşitleri de dikkat çekiyor. Beyu kontür paleti ise ten makyajını mükemmelleştirmek isteyenlere hitap ediyor. Bu palet ile kullanıcılar yüz bölgelerinde hoşnut olmadıkları kısımları daha az görünür hale getirebiliyor. Markanın öne çıkan ürünleri arasında maskalar da bulunuyor. Beyu maskara alternatifleri hem hacim hem uzunluk sağlayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel fırçalara sahip maskaraların her biri farklı istekleri olan müşterili mutlu edecek şekilde üretiliyor. Şimdi siz de bu renkli markanın ürünleri arasından ihtiyaç ve isteğinize uygun alternatifleri seçip hemen sipariş verebilirsiniz.