Filtreleri Temizle
Marka
Benefit

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Benefit Kapatıcı

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Benefit Kapatıcı

Kapatıcı, bölgesel kusurları kapamak için en ideal seçenektir. Benefit kapatıcı ciltteki kusurları pürüzsüz ve doğal bir şekilde kapatarak cildin daha canlı ve kusursuz görünmesine neden olur. Kapatıcı modellerinin yanı sıra Benefit gözenek kapatıcı baz ürünleri ile gözeneklerinizi azaltabilirsiniz. Aynı zamanda bu baz ile makyajın daha uzun süreli ve daha pürüzsüz sonuç vermesini sağlar.

Benefit Kapatıcı ile Cildinizi Kusurlardan Arındırın

Benefit Kapatıcı ile Cildinizi Kusurlardan Arındırın

Ciltte meydana gelen akne, sarılık, sivilce ve siyah nokta gibi kusurlar, kişi için kimi zaman oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Benefit göz altı kapatıcı seçenekleri gün boyu ciltteki kusurları minimuma indirgemek için en ideal seçenekleri barındırmaktadır. Likit, krem ve stick gibi farklı formlar ile üretilen kapatıcı modelleri, kullanıcının kullanmaktan en keyif aldığı şekilde kullanması için üretilmektedir. Genellikle krem ürünleri kullanmak hoşlananlar, Benefit’in ürettiği krem kapatıcı ile kapatıcı ihtiyacını karşılayabilirler. Her cilt tonu için farklı seçenekler ile üretilen kapatıcılar, küçük bir miktar kullanımda bile bölgesel olarak en ideal kapatıcı sonuçlarına ulaşabileceğiniz bu ürünlerin hepsi kaliteli hammaddeler ile üretildiği için bozulma, kırılma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılma olasılığı olmaz. Bu krem kapatıcı, fırça ile uygulandığında daha iyi sonuç vermektedir. Benefit kapatıcı yorum kategorileri incelendiğinde her cilt tipinin olumlu sonuç ile karşılaştığı görülebilir. Yağlı cilt için de karma cilt için de kuru cilt için de aynı şekilde ciltte rahatsızlık gibi sıkıntılar yaratmaz.

Benefit Kapatıcı Cildin Nefes Almasını Engellemez

Benefit Kapatıcı Cildin Nefes Almasını Engellemez

Kalın yapılı kapatıcı ve fondötenler cildin nefes almasını engeller. Bu nedenle gözenekler büyüyebilir veya ciltte istenmeyen sivilce, akne gibi kusurların oluşması kolaylaşır. Benefit kapatıcı kullananlar cildin rahatça nefes aldığını deneyimleyip bu konu hakkında oldukça fazla olumlu yorumlarını yazmışlardır. Aynı zamanda her gün kullandıkları Benefit’in kapatıcılarının ciltte hiçbir soruna yol açmadığını da yazdıkları yorumlardan anlaşılabilir. Tek tek satın alınabilecek, farklı formlara sahip kapatıcı modellerinin hepsi Benefit’in üstün üretim prensibi ile piyasaya sunulmaktadır. Tek tek satılan kapatıcı modellerinin yanı sıra Benefit kapatıcı seti şeklinde satın alabileceğiniz ürün seçeneği de mevcuttur. Kapatıcı ürünlerinin hiçbiri gözenekleri arttırma veya çizgilere dolma gibi rahatsız edici sonuçlar doğurmaz. Benefit kapatıcı modelleri arasında, en çok tercih edilenlerden biri likit yapıya sahip olanlardır. Mini ve normal boy olan kapatıcılar, kullanıcının dilediği boy almasını amaçlamıştır. Seyahatte daha az yer kaplaması veya gün içinde daha kolay taşınabilmesi için, 3,0 ml olan mini boy tercih edilebilir. Tam boyun kapasitesi ise 5,0 ml’dir.

Benefit Kapatıcı Ürünleri Suya Dayanıklıdır

Benefit Kapatıcı Ürünleri Suya Dayanıklıdır

Benefit, ürettiği ürünlerin oldukça kaliteli ve kullanışlı olması amacı ile üretim yapmaktadır. Benefit kapatıcı yorumlar incelendiğinde, ürünlerin 24 saate kadar dayanıklı olabildiği gözlemlenir. Bu kapatıcı kusurları en iyi şekilde gizlemenin yanı sıra, ciltteki eşitsizliği de kolaylıkla gidermektedir. Kızarık veya ciltte mevcut olan sarılığı cilt tonu ile eşitleyerek daha sağlıklı bir görünüme olanak sağlar. Aynı zamanda Benefit’in ürettiği kapatıcıların hepsi aynı kalitede üretilmektedir fakat bazı özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Likit kapatıcıların hepsi, suya dayanıklı olarak üretilmektedir. Bundan dolayı bütün mevsimlerde ve deniz, havuz gibi su ile temas halinde bile kusurların görülmesi mümkün olmaz. Çok fazla tercih edilen Benefit’in ürettiği kapatıcılardan bir başkası ise nem desteği sağlaması ile ünlüdür. Şeffaf bir dokusu olduğu için oldukça eşsiz bir üründür. E vitamini ve elma çekirdeği özü içeren bu kapatıcı, cildin canlanmasına ve göz altında varsa, olan morlukların azalmasına neden olur. Benefit kapatıcı fiyat olarak kalitesi ile doğru orantılıdır. Kapatıcı seçenekleri, aynı fiyata sahip olmamakla beraber hemen hemen benzer fiyatlara sahiptir.