Filtreleri Temizle
Marka
Rimmel London

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Rimmel London Fondöten

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Rimmel London Fondöten

Kozmetik sektörünün önde gelen firmalarından olan Rimmel London, yüz makyajı için Rimmel fondöten serilerini tasarlamıştır. Temelde altı farklı seriden oluşan Rimmel marka fondötenler ciltteki lekeleri kapatır ve renk eşitsizliklerini dengeler. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıran bu fondötenlerin bazıları yaşlılık karşıtı formüller de içerir. Siz de cildinizdeki kusurları kapatmak için yeni bir fondöten almayı düşünüyorsanız, cilt tipinize ve renginize en uygun ürünü Rimmel fondöten renk skalası arasından kolayca bulabilirsiniz.

Rimmel London Fondöten Çeşitleri

Rimmel London Fondöten Çeşitleri

Her cilt rengi için değişik tonlarda tasarlanan Rimmel fondöten çeşitleri, cildinizin renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır, siyah noktaları ve sivilce lekelerini kapatır, cilt kusurlarını örter. Rimmel fondöten serileri altı çeşittir. 12 farklı rengi olan Lasting Radiance serisi, uyguladığınız andan itibaren cildinizi parlak bir ışıltı ile aydınlatır ve kirliliğin etkilerini en aza indirir. Stay Matte likit köpük fondötenin 6 farklı renk tonu bulunur. Yağlı bir cilde sahipseniz, Stay Matte fondöten serisi cildinizi gün içerisinde matlaştırır ve cildinizin yağlanma sorununu gidermeye yardımcı olur. 16 farklı renk tonu olan Lasting Finish Breathable serisi cildinizi 25 saate kadar nemlendiren, nefes almasını sağlayan bir teknoloji ile tasarlanmıştır. Kapatıcılığı hafif ve orta düzeydedir. Match Perfection serisinin de 16 farklı renk tonu bulunur. Akıllı renk teknolojisi ile üretilen Match Perfection serisi cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir. Kapatıcılığı orta düzeydedir. Rimmel fondöten Wake Me Up serisi, 8 farklı renk tonu içerir. Cildinizdeki yorgunluk belirtilerini azaltarak daha parlak, gözeneksiz ve kusursuz görünen bir cilt sunar. 7 farklı renk alternatifi olan Lasting Finish 25 Hour serisi cildinizde sorunsuz bir şekilde emilim sağlar; aynı zamanda tere, sıcaklığa ve suya dayanıklıdır. Sorunsuz bir şekilde cildinizde uzun saatler boyu kalacak bir fondöten arıyorsanız, sayfamız üzerinden Rimmel fondöten renkleri için filtreleme yapabilir, cildinize uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Rimmel London Fondöten Kullanımı

Rimmel London Fondöten Kullanımı

Cildinizin tipine ve rengine uygun Rimmel fondöten serisini uygulamadan önce cildinizi kirden ve terden arındırmanız gerekir. Arındırma işleminden sonra cildinizi cilt tipinize uygun bir kremle nemlendirmeniz verimli bir fondöten kullanımı sağlar. Nemlendiriciyi parmaklarınızla cildinize iyice yedirdikten sonra makyaj bazı uygulamalısınız. Makyaj bazını uyguladıktan sonra uygun araçlarla fondöteninizi cildinize sürebilirsiniz. Fondöteni uygularken dikkat edeceğiniz nokta, fondötenin miktarı ve fondöteni uygularken kullandığınız araçlardır. Fondöteni uygularken cildinize gereğinden fazla ürün sürdüğünüzde cildiniz fondöteni maske olarak algılar, yüzünüzdeki çizgilere dolarak sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir. Az miktarda fondöten kullandığınızda ise ürünü cildinize tam olarak yayamadığınızdan fondöten cildinizdeki kusurları örtmekte zorlanır, kapatamaz. Bu sebeple, fondöteni az miktarda alıp aşama aşama yeterli düzeye gelinceye kadar artırmanız gerekli miktarda fondöten kullanmanızı sağlar. Fondöteni sürerken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise uygulama esnasında kullandığınız araçlardır. Likit veya krem fondöten kullanıyorsanız, seçeceğiniz araç ıslak sünger olabilir. Stick fondöten kullanıcısıysanız, kaşık fırça ve stippling fırça kullanabileceğiniz gibi ürünü parmaklarınızla yayarak da maksimum verim sağlayabilirsiniz. Cildiniz için en uygun fondötene Rimmel fondöten yorum ve kullanıcı deneyimlerine göz atarak karar verebilirsiniz.

Rimmel London Fondöten Nasıl Seçilir?

Rimmel London Fondöten Nasıl Seçilir?

Rimmel London fondöten seçimi yaparken ilk olarak cilt tipi ve renginizi belirlemelisiniz. Cilt renginizi ve cildinizin alt tonunu biliyorsanız, kendinize uygun olan fondöteni kolaylıkla seçebilirsiniz. Cilt tipinize göre fondöten seçerken, kuru bir cilde sahipseniz aydınlık ve parlak bitişli fondötenleri tercih edebilirsiniz. Kuru bir cildiniz varsa fondöten uygulamadan önce nemlendirici kullanmanız gerekir. Cildiniz yağlıysa mat bitişe sahip, içeriğinde pudra bulunan fondötenleri tercih etmelisiniz. Ayrıca, fondöteni uygulamadan önce makyaj bazı kullandığınızda cildiniz parlamaz. Karma cildiniz varsa, makyajınızın nasıl görünmesini istiyorsanız ona uygun bir fondöten seçebilirsiniz. Cildiniz normal ise, her çeşit fondöteni kullanabilirsiniz. Cilt renginize uygun fondöten seçerken öncelikle cildinizin alt tonunu belirlemelisiniz. Cildinizin alt tonunu bulmak çok kolaydır. Bileğinizin iç kısmındaki damarlar mavi veya mor tonlarındaysa cildinizin alt tonu soğuk tonlardır. Pembe bazlı fondötenleri kullanabilirsiniz. Damarlarınız yeşil tonlarındaysa, sıcak alt tonlara sahip bir cildiniz vardır. Sıcak alt tonlara sahip olanlara uygun olan sarı bazlı fondötenlerdir. Damarlarınız hem mavi hem de yeşil görünüyorsa cildinizin alt tonu nötrdür. Nötr alt tonlar, fildişinden altın rengine kadar olan fondötenleri tercih edebilir. Rimmel fondöten kullananlar ürün hakkında ne düşünüyor bilmek isterseniz, ürünün yorum sayfalarını okuyabilirsiniz. Siz de cildinizin kusurlarını mükemmel bir şekilde kapatacak bir fondöten almak isterseniz, sayfamızdan Rimmel fondöten fiyatları için sıralama yaparak bütçenize uygun bir fondöten seçebilirsiniz.