Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Maskara & Rimel

için 238 sonuç bulundu.

Loreal Paris Maskara

Makyajınızın en göz alıcı kısımlarından birini de kirpiklerinize uyguladığınız maskara oluşturmaktadır. Loreal Paris maskara alanında en iyilerden biri olarak kabul görmüş ve pek çok kişi tarafından tercih edilen maskaralardır. Hemen hemen her göz tipine ve kirpik yapısına uygun ürünler veren, pek çok özelliği tek bir ürün içerisinde toplayan ve kalitesiyle farkını ortaya koyan L’Oreal Paris; maskaralarıyla da beğenileri toplamaktadır. Günlük kullanıma uygun ürünlerinden ağır makyajda kullanılan ürünlere kadar pek çok faklı seçenek kullanıcılarına sunulmaktadır. Bir kez Loreal Paris maskara kullananlar bir daha vazgeçememektedir. İçeriğindeki ürünün kalitesi, fırçalarının ergonomik ve işlevsel yapısı, göz alıcı ambalajları ve büyüleyici etkileriyle pek çok kadının makyaj çantasındaki kalıcı yerini almaktadır.

Loreal Paris Maskara ile Ceylan Gözlere Sahip Olun

Loreal Paris Maskara ile Ceylan Gözlere Sahip Olun

Ürünleri çok geniş bir yelpazede sunulmakta olan markanın maskaraları çeşitli serileriyle de beğenileri üzerine toplamaktadır. Yine bu oldukça beğenilen serilerden birisi de ünlü çizgi karakter Bambi isimli bir ceylandan ilham alınarak üretilen Loreal Paris bambi maskara serisidir. Büyük ve iri gözler genellikle övülen ve beğenilen göz klasmanında yer aldığı için gözleri daha büyük gösteren işlemler oldukça sevilmektedir. Bambi maskara serisi ile gözler daha büyük ve iri gösterilmek için üretilmekte ve kirpiklerinizde doğal bir takma kirpik etkisi yaratmak amaçlanmaktadır. Bambi maskara, gözlerinizi daha geniş ve büyük göstermek için kirpiklerinizin dibinden başlayarak uç kısımlara kadar dışarıya doğru kıvırmaktadır. Özenle tasarlanmış olan fırçası sayesinde her bir kirpiğinize ulaşarak onları kıvırır ve uzatır. Bu sayede gözlerinizde ceylan göz etkisi yaratılır. Bu maskara sayesinde yalnızca kıvrık kirpiklere değil aynı zamanda daha hacimli, uzun ve yoğun kirpiklere de sahip olabilirsiniz. Maskaranın siyah boyalı ürünü sayesinde kıvrılan ve hacim kazanan kirpikleriniz gözlerinizin büyüklüğünü ortaya çıkararak büyüleyici bakışlar atmanızı sağlar. Özel fırça, kirpiklerinize ürünü direkt olarak bırakmadan, tek tek tarayarak ürünü yedirir ve tüm telleri ayırarak kıvırır. Bu sayede kirpiklerinizde ürün birikmesi ve topaklanma meydana gelmez. Hacimli, kıvrık, uzun ve kalkık kirpikleriniz gün boyu etkisini kaybetmeden kalıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar. Bununla birlikte gün boyu kirpiklerinizde kalan maskara kirpiklerinizi ağırlaştırmaz ve bu sayede göz yorgunluğuna sebep olmaz. Loreal Paris Telescopic maskara markanın diğer bir çok sevilen serisidir. Ağır makyajlara, takma kirpik etkisi istenilen bakışlara, özel davetlere ve dilediğiniz yere uyum sağlayan büyüleyici kirpiklere sahip olmak için ideal bir seçenektir. Kirpiklerinizi standart maskaralara oranla daha fazla uzatarak yoğun bir etki bırakır. Aynı zamanda dolgun ve gür kirpikler için kirpiklerinize ekstra hacim kazandırarak tüm ilgiyi gözlerinizde toplamanızı sağlar. En kısa kirpiklere dahi etki edebilen özel esnek fırçası taraklı yapısı ile tek bir tel bile kaçırmanızı engelleyerek sizlere yoğun bir kirpik deneyimi yaşatır. İçeriğindeki karbon siyahı boya ile kirpiklerinizin her bir teli daha canlı ve dolgun durur.

Loreal Paris Rimel ile Limitleri Zorlayın

Loreal Paris Rimel ile Limitleri Zorlayın

Loreal Paris Unlimited maskara yalnızca markanın değil tüm zamanların en çok konuşulan, tercih edilen ve beğenilen seriler arasındaki kalıcı yerini almaktadır. İsminden de anlaşıldığı gibi kirpiklerinizdeki limiti kaldırarak en iyi ve göz alıcı kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur. Yarı kalıcı bir kirpik işlemi olan ve kirpiklerin daha kıvrık, uzun ve gür gözükmesini sağlayan lifting işleminin etkisini yalnızca maskara kullanımıyla sağlayabilen ekstra uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Unlimited serisi içerisinde en çok dikkat çeken ve fark yaratan şeylerden birisi de bükülebilir özel fırçasıdır. Çift açı ile sürüm tekniğini kolaylaştıran ve ürünü kirpiklerinize tam olarak yedirmenizi, en dipteki kirpiklere kadar ulaşabilmenizi sağlayan açılı fırça ile ürünü uygulamanız çok daha pratik ve kolay. Bükülebilen fırça sayesinde dilerseniz bükerek dilerseniz düz bir şekilde fırçanızı kullanabilirsiniz. Yoğun ve hacimli kirpiklere saniyeler içerisinde kavuşabilir, 24 saat boyunca da lifting etkili dolgun kirpiklerinizi koruyabilirsiniz. Konik şekilde tasarlanan fırça sayesinde diplerdeki, kısa ve küçük kirpiklere kadar ulaşabilirsiniz. İçeriğindeki yoğun pigmentasyonlu siyah boya sayesinde ultra siyah ve mat kirpiklere kavuşabilirsiniz. Açık renkli kirpiklerinize dahi boya tutunarak daha uzun bir görünüm yakalamanızı sağlamaktadır. Her cilt ve kirpik tipine uygun olarak üretilen maskaranızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Loreal Paris rimel, kirpikleriniz için her ihtiyacı düşünerek serilerinin içerisinde suya dayanıklı maskaraları da sizlere sunmaktadır. Unlimited serisi içerisinde yer alan Waterproof özellikli maskaranız 48 saate kadar suya direnç sağlamakta ve suda çıkmamaktadır. Lifting etkisine sahip kalkık ve yoğun kirpikleriniz suya dayanıklı seçenekleri ile suda bile akma veya bulaşma problemleriyle karşılaşmanızı önler. Pek çok suya dayanıklı maskaranın sorunu da maskarayı kirpiklerden temizleyememektir; ancak marka bu soruna da bir çözüm bulmakta ve özel formülü sayesinde ılık suda kirpiklerinizi yıpratmadan kolayca çıkarmanızı sağlamaktadır. Loreal Paris maskara yorum ve beğenileri göz önüne alındığında unlimited serisine ait suya dayanıklı formül de normal formül de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çift açılı, plastik ve huni (konik) şeklindeki fırçasıyla, yoğun ve kalıcı ürün pigmentasyonuyla, uzun süreli kalıcı etkileriyle kullanıcıları memnun etmeyi başarmaktadır.

Loreal Paris Maskara ile Cenetten Çıkmış Kirpikler

Loreal Paris Maskara ile Cenetten Çıkmış Kirpikler

Markanın oldukça beğenilen ve tercih edilen Loreal Paris paradise maskara serisi cennetten çıkmış kirpik görünümü yakalamanızı sağlamaktadır. Markanın üretmiş olduğu fırçaların kalitesi ve farkı Paradise serisinde de ön plana çıkmaktadır. Özel olarak tasarlanan fırça fiber bir yapıya sahip olmakla beraber düz fırçalardan farklı bir tasarım olan dalgalı bir yapıya sahiptir. Ortadan basık olması, özel fiber yapısı sayesinde uygulamanızı daha hassas ve muntazam bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Konforlu fırça sayesinde ürünü kirpiklerinize iyice yedirebilir, topaklanma ve birikme yapmadan kullanabilirsiniz. Paradise maskara içeriğinde bulunan değerli yağlar ve bitki özleriyle aynı zamanda kirpiklerinizi besler ve korur. Formülünde bulunan hint yağı ve argan yağı kirpiklerinizi besler ve çoğalmasını sağlayarak aynı zamanda koruyucu bir etki gösterir. Kremsi yapıdaki ürün kirpiklerinizin zarar görmesini engellemekle beraber kolay bir uygulama deneyimini sizlere sunmaktadır. İçeriğindeki E vitaminleri ve doğal minerallerle zenginleştirilmiş formül sayesinde kirpiklerinize gereken bakımı da sağlamaktadır. Kaygan yapısı sayesinde ürünü kolayca kirpiklerinizde dağıtabilirsiniz. Loreal Paris superstar maskara tek bir maskara ile iki fırçalı uygulama imkanını sizlere sunmaktadır. İki adımda uygulayabileceğiniz rimelinizin ilk fırçası hacim veren ve dolgunluğu artıran siyah boyalı ve suya dayanıklı katı kirpiklerinize uygular. İkinci adımda kirpiklerinizi ekstra uzatan bir görünümü sizlere sunar. İki kat uygulayabileceğiniz bu ürün sayesinde hem ekstra hacim hem ekstra uzunluk sağlayabilirsiniz. Kirpiklerinizde ağırlık yapmayan ve birbirine yapışmasını önleyen özel formül ve fırça sayesinde iki adımda muhteşem kirpiklere sahip olabilirsiniz. Günlük koşullarda kolay kolay akma, bulaşma ve bozulma yapmamakla beraber suya ve zor şartlara da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu serilerin dışında pek çok özel seri yine marka tarafından sunulmaktadır. Özel bir ambalajın içerisinde sunulan ve hafif fırçası ile doğal, uzun, kıvrımlı ve tek tek ayrılmış kirpik görünümü sağlayan Babydoll serisinden kolajen içerikli 12 kata kadar hacim sağlayan, yoğun ve siyah kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olan Mega Volume serisine kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz. Loreal Paris rimel fiyat bilgisi almak ve modelleri incelemek için sayfayı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Loreal Paris
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Maybelline (67)
Farmasi (235)
Loreal (67)
Loreal Paris (238)
Avon (104)
Max Factor (31)
Oriflame (23)
Essence (95)
Golden Rose (339)
Pastel (103)
Flormar (82)
Estel'la (69)
Gabrini (69)
Cecile (54)
Lancome (50)
Note (49)
Beyu (37)
Huncalife (29)
Clarins (27)
Clinique (22)
New Well (17)
Deborah (15)
Alix Avien (14)
Xp (14)
Sheida (12)
Chanel (11)
Makeuptime (11)
Shiseido (11)
Sisley (11)
LR (9)
Nars (8)
Tarte (8)
Bote (6)
Guerlain (6)
Ocean (6)
İmpala (6)
Benefit (5)
Eveline (5)
Gold (5)
Kanebo (5)
Missha (5)
Newmacy (5)
Pupa (5)
Artdeco (4)
Bell (4)
Catrice (4)
Garnier (4)
MT (4)
Sephora (4)
Amway (3)
Delia (3)
Dermacol (3)
Iris (3)
Mavala (3)
Elite (2)
Esterel (2)
Gosh (2)
Lob (2)
M.Asam (2)
MERRYS (2)
Trim (2)
Wunder2 (2)
1000 Hour (1)
BioAqua (1)
Crome (1)
Dermaprof (1)
Dr. Angel (1)
Eyeko (1)
Kirpi (1)
Kiss (1)
L'actone (1)
La Perla (1)
Lancaster (1)
Lionesse (1)
Nascita (1)
Nuxe (1)
PRESTIGE (1)
Talya (1)
Too Faced (1)
Vivaldi (1)
Zirh (1)
(471)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(9)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(7)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (35)
ve üzeri (39)
ve üzeri (39)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL