YÖRESEL_MARKET
YÖRESEL_MARKET
Şirket Ünvanı: KERİM COŞKUN
İşletme Adı: TURUNCU MEDYA
Tescilli Marka: MUZ DÜNYASI, ALANYA MUZ KOLONYASI, ALANYA GIFT
KEP Adresi: -
Vergi No: 15274494646
Mersis No: 1527449464600013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 28 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 30 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 29 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Parti Malzemeleri

için 1 sonuç bulundu.

Parti Malzemeleri

Özel günlerde sevdikleriniz ile birlikte yapacağınız kutlamalar oldukça önemli etkinliklerdir. Farklı mekanlarda veya evinizde yapabileceğiniz kutlamalar ile siz de uzun zamandır görmediğiniz sevdikleriniz ile bir araya gelebilir, özel anlarınızı onlar ile birlikte paylaşarak mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Özel günlerinizi kutlamak sevdiklerinizle paylaşmak onlara verdiğiniz değeri göstermenize yardımcı olur. Çocuklarınızın ve sevdiklerinizin doğum günlerini, özel anlarını kutlamanız onlara verdiğiniz değeri göstermenin yanında sosyal bir ortam oluşturarak insanlar ile kaynaşmanıza da olanak sağlamaktadır. Bu özel günlerde tercih edebileceğiniz parti malzemeleri gibi farklı ürünler ile siz de oldukça şık atmosferler yaratabilirsiniz. Kutlamalarınızı yapacağınız ortamı süslemenize yarayan bu malzemeler sayesinde siz de oldukça hoş ortamlar yaratabilir, sevdiklerinizle değerli anlarınızı paylaşabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan süs malzemeleri arasından seçebileceğiniz alternatif seçenekler ile değişik ortamlar yaratabilirsiniz. Kutlamanın içeriğine göre tercih edebileceğiniz alternatif ürünler ile siz de parti havasını istediğiniz mekana taşıyabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan 2 yaş parti malzemeleri ve diğer parti ortamları için tercih edebileceğiniz seçenekler arasından siz de yaratmak istediğiniz atmosfere uygun seçeneklere yönelebilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpaze içerisinde sunulan süs ürünleri arasından yapacağınız ortama uygun seçimler ile siz de farklı havalar yakalayabilir, sevdikleriniz ile paylaşacağınız özel günleri daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Heyecanlı Kutlamalar

Parti Malzemeleri ile Heyecanlı Kutlamalar

Özel günlerin kutlanması oldukça önemli anlamlar taşımaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz değerli vakitler yaratmanıza olanak sağlayan özel gün kutlamaları ile siz de etrafınızda yer alan insanlara verdiğiniz değeri gösterebilir, onlar ile birlikte olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Özel günleri kutlarken en önemli noktalardan bir tanesi mekan seçimi ve tasarımıdır. Dışarıda kutlayabileceğiniz özel günlerin yanında daha kalabalık ve samimi davetler için evlerinizi de kullanabilirsiniz. Bir mekan kiralayarak yapacağınız kutlamalarda ortamı farklı bir atmosfere büründürmek için alternatif ürünler kullanabilirsiniz. Geniş seçenekler ile sunulan süs malzemeleri arasından kutlamanın başlığına uygun ürünleri seçerek ortamın kalitesini yükseltebilir, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında evlerinizde yapacağınız kutlamalar için de farklı süs malzemeleri tercih ederek, evlerinizi parti mekanı haline dönüştürebilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan parti malzemeleri seti ürünleri arasından kendi kutlamanıza uygun olanı seçmeniz oldukça önemlidir. Kutlamanız ile alakasız seçimler yapmanız, ortamı alakasız bir şekilde dizayn etmenize ve partiden elde edeceğiniz verimin düşmesine neden olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için siz de süs malzemelerinizi seçmeden önce kutlamanın temasını iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Temaya uygun olarak seçebileceğiniz ürünler ile siz de oldukça uyumlu ve modern atmosferler yakalayabilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan parti malzemeleri fiyatları her bütçeye uyum sağlayacak alternatifler barındırmaktadır. Bu geniş alternatifler arasından kendi bütçeniz ile uyum sağlayan ürünleri seçerek siz de verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Evinizi partinin temasına göre dekore etmeniz, davetlilerinize verdiğiniz değeri onlara göstermenin bir yoludur. Bunun yanında parti teması ile uyumlu dekore edilmiş mekanlar içerisinde yapılacak kutlamalar daha eğlenceli ve verimli olacaktır. Siz de geniş alternatifler ile sunulan parti malzemeleri masa örtüsü farklı seçenekler arasından temanıza uygun bir seçim yaparak, kutlamalarınızı daha neşeli bir hale getirebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından kendinize ve davetlilerinize uygun modellere yönelerek eğlenceli anlar yaşayabilir, unutulmaz kutlamalara imza atabilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Unutulmaz Anlar

Parti Malzemeleri ile Unutulmaz Anlar

Çocuğunuza, eşinize, sevdiklerinize hazırlayacağınız sürpriz kutlamalar ile onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Aile bireylerine veya sevdiklerinize kutlamalar ve sürpriz organizasyonlar hazırlarken tercih edeceğiniz mekanın dekorasyonu oldukça önemlidir. Partinin veya kutlamanın teması ile uyumlu dekore edilmiş mekanlar içerisinde geçirilen zaman oldukça verimli olacaktır. Mekan tasarımlarının insan psikolojisi üzerinde farklı etkiler bıraktığını göz önüne alırsanız, siz de iyi tasarlanmış mekanların önemini tam olarak kavrayabilirsiniz. Kutlamanın teması ile uyum sağlamayan mekanlar içerisinde yapılacak aktiviteler misafirleriniz için sıkıcı veya zevksiz olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlardan uzaklaşmak ve oldukça heyecanlı, uzun süreler boyunca hatırlanacak kutlamalar yapmak için siz de farklı malzemeler kullanarak mekanlarınızı süsleyebilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan malzemeler arasından yapacağınız seçimler ile oldukça yüksek atmosferler yaratabilirsiniz. Örnek olarak çocuğunuzun doğum günü kutlamaları için tercih edebileceğiniz parti malzemeleri 1 yaş ürünleri ile siz de tema ile oldukça uyumlu mekanlar yaratabilirsiniz. Böylelikle ortamın dekorasyonunu temanız ile uyumlu tutarak misafirlerinize eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı tür ve formlarda üretilebilen süs eşyaları arasından kendi fikirlerinize ve zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Mekan içerisinde farklı noktalara yerleştirebileceğiniz süs ürünleri sayesinde siz de ortamınızı partinin temasını ile uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Partinin temasına ve zevklerinize göre tercih edebileceğiniz ürünler ile siz de oldukça modern kutlama ortamları yaratabilir, davetlileriniz ile geçireceğiniz zamanın kalitesine üst noktalara taşıyabilirsiniz. Akşam yapacağınız kutlamalar için tercih edebileceğiniz ışıklı parti malzemeleri gibi kutlamanın saati ve teması ile uyumlu seçimler yapmanız modern ortamlar yaratmanız açısından önemlidir. Ortamın atmosferini yükseltmenize olanak sağlayan ürünler sayesinde siz de oldukça eğlenceli deneyimler elde edebilirsiniz. Çeşitlerine göre değişen parti malzemeleri isimleri uygun oldukları kutlamaların adlarına göre değişmektedir. Genellikle doğum günü ve özel günler de tercih edilen ürünler arasından temaya uygun seçimler yaparak siz de özel günlerinizi daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Modern Kutlamalar

Parti Malzemeleri ile Modern Kutlamalar

Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı ürünlerin ortaya çıkarılması oldukça kolay bir hal almıştır. Bu teknolojiler sayesinde oldukça yaygınlaşan süs ürünleri de hayatınızda ki yerlerini almıştır. Özellikle kutlamalar için tercih edebileceğiniz bu ürünler sayesinde siz de oldukça modern mekanlar ve ortamlar yaratabilirsiniz. Geniş yelpaze içerisinde sunulan ürünler arasından bir seçim yapmadan önce dikkat edebileceğiniz bazı noktalar ile doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Öncelikle seçeceğiniz ürünlerin yapacağınız kutlamanın teması ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Davetlilerinizi kutlama moduna sokmanız için oldukça önemli olan ürünlerin temanız ile uyum sağlaması oldukça verimli sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacaktır. Bunun yanında seçeceğiniz ürünlerin kutlama mekanının tasarımı ile uyumlu olması da oldukça önemlidir. Kutlamanızı dışarıda veya evlerinizde yapabilirsiniz. Seçeceğiniz süs ürünlerinin de bu mekanın tasarımı ile uyum sağlaması, sırıtmamaları açısından önem taşımaktadır. Bunların yanında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise malzemelerin dayanıklılığıdır. Tek seferlik kullanmak yerine uzun süreler boyunca farklı organizasyonlar için kullanabileceğiniz ürünlerin dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olması, daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Yalnızca mekan içerisinde bulunan duvarları süslemek için değil farklı noktalarda da kullanabileceğiniz parti malzemeleri masa eteği gibi ürünler sayesinde siz de mekan içerisinde bulunan masaları ve etrafını süsleyerek farklı bir atmosfer elde edebilirsiniz. Misafirlerinizin ortama ve eğlence anlayışına uyum sağlamasını kolaylaştırmanıza olanak sunan ürünler sayesinde siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken renk ve form özelliklerine de dikkat edebilirsiniz. Farklı seçeneklere sahip olan renkli parti malzemeleri arasından ortama uygun alternatiflere yönelebilirsiniz. Kutlamanın içeriğine göre tercih edebileceğiniz alternatif renkler ile farklı ortamlar yaratabilir, ortam atmosferini farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan parti malzemeleri satın al seçeneği ile siz de ürünleri yalnızca bir kere değil, farklı kutlamalar için kullanmak üzere seçebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından yapacağınız tercihleri ile kutlamalarınızın davetliler tarafından uzun yıllar boyunca hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Neşeli Anlar

Parti Malzemeleri ile Neşeli Anlar

Günümüzde özel günlerin önemi farklı bir noktaya gelmiş bulunmaktadır. Yalnızca özel gün sahibini anmak için değil artık farklı arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile bir araya gelmek için de kutlanan özel günler ile siz de sevdikleriniz ile unutulmayan anlar yaşayabilirsiniz. Bu özel günler için seçeceğiniz kutlama mekanı da oldukça önemlidir. Doğru seçilmiş bir mekanın davetli sayısını kaldıracak büyüklüğe sahip olması gerekmektedir. Bunun yanında doğru seçilmiş bir mekanın tasarımı ile de kutlamanın temasına uyum sağlaması gerekmektedir. Dışarıda seçebileceğiniz özel kutlama mekanlarının yanında siz de özel günlerinizi evinizi dekore ederek kutlayabilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin kutlamasından, çocuğunuzun doğum gününe, evlilik yıl dönümünüze kadar bir çok farklı özel günleri farklı süs malzemeleri kullanarak daha da anlamlı kılabilirsiniz. Sevgiliniz ile tanış yıl dönümünüz için veya evlilik yıl dönümünüz için tercih edebileceğiniz romantik parti malzemeleri ile siz de oldukça verimli mekan tasarımlarına imza atabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından seçim yaparken sevdiklerinizin zevklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Onların zevkleri ve fikirleri ile uyum sağlayacağını düşündüğünüz süs ürünlerini tercih ederek, onlar için daha unutulmaz kutlama ortamları yaratabilirsiniz. Farklı alternatifler ile sunulan ürünler arasından yapacağınız seçimin kutlamanın temasına uygun olması, özel günün sahibi ve davetliler açısından önemlidir. Günün öneminin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için siz de temaya uygun süsleme eşyaları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun doğum günü kutlamalarında tercih edebileceğiniz 1 yaş parti malzemeleri kişiye özel ürünler ile siz de çocuğunuza unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Çocuk doğum günlerinde genellikle davetlilerin de çocuklar olduğunu düşünerek hareket edebilirsiniz. Çocuklara yönelik olarak sunulan ürünler arasından seçim yaparak onlar için daha eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz. Partinin davetlilerine ve hitap ettiği kitleye göre hazırlayabileceğiniz parti malzemeleri listesi içerisinden temaya uygun seçimler yaparak siz de oldukça verimli kutlama günleri elde edebilirsiniz. Çocuklarınız için, sevdikleriniz için veya farklı kutlamalar için tercih edeceğiniz ürünler ile kutlama mekanını süsleyerek siz de özel gün sahibine ve davetlilerine özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Mutlu Anılar

Parti Malzemeleri ile Mutlu Anılar

Özel günlerin kutlamalarının unutulmaz olması, davetliler tarafından beğenilmesi oldukça önemlidir. Birçok davetlinin geldiği özel gün kutlamalarının herkese hitap etmesi ve onları eğlendirmesi oldukça önemlidir. Böyle günler yapacağınız kıyafet seçiminden, mekan seçimine kadar birçok önemli detay bulunmaktadır. Özel gün kutlamalarınızda tercih edeceğiniz mekanların dekorasyonu oldukça önem taşımaktadır. Farklı süsleme materyalleri kullanarak siz de kutlama mekanlarınıza alternatif atmosferler kazandırabilirsiniz. Bu malzemeleri seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle kutlama yapılacak alanın büyüklüğünü iyi bir şekilde incelemelisiniz. Dar alanlarda kullanacağınız süsleme materyallerinin çok yoğun olmaması ferah bir ortam elde etmeniz açısından önem taşımaktadır. Bunun yanında dar mekanlar tercih edebileceğiniz yatay çizgilerin ağırlıkta olduğu desenler ile mekanı daha geniş gösterebilir, atmosfere katkınızı artırabilirsiniz. Geniş mekanlarda ise kullanacağınız materyallerin çok dağınık gözükmemesi önemlidir. Bu alanlarda bir biriyle uyumlu süsleme eşyaları seçerek siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu günlerde kullanacağınız materyaller ile yalnızca mekanları süslemekle kalmayabilirsiniz. Davetlilere verebileceğiniz özel kıyafetler veya eşyalar ile de kutlamanın temasını geliştirebilirsiniz. Kutlamanın temasına uygun seçebileceğiniz ürünler sayesinde daha keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Evlilik öncesi arkadaşlarınız ile yapacağınız kutlamalar için tercih edebileceğiniz parti malzemeleri bekarlığa veda için tasarlanmış ürünler ile oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından ortamın havasına ve partinin temasına uygun ürünlere yönelmeniz, daha uyumlu tasarımlar elde etmenize imkan sağlayacaktır. Partinin havasına ve davetli listesine göre tercih edebileceğiniz lüks parti malzemeleri gibi seçenekler de bulunmaktadır. Geniş yelpaze içerisinden istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın doğum günü kutlamaları için tercih edebileceğiniz süsler farklı cinsiyetlere göre sınıflandırılmaktadır. Erkek çocukları için tercih edebileceğiniz 1 yaş erkek parti malzemeleri seçeneklerinin yanında kız çocukları için düzenleyebileceğiniz kutlamalarda tercih edebileceğiniz ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken siz de kutlamanın sahibinin ve davetlilerin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Parti Malzemeleri ile Eğlenceli Dakikalar

Parti Malzemeleri ile Eğlenceli Dakikalar

Parti denilince ilk ala gelen şey eğlencedir. Arkadaşlarınız ile veya sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmenize imkan sunan partiler ile siz de unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Böyle günlerin organizasyonu büyük titizlik içerisinde yapılmalıdır. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından yapacağınız seçimler ile siz de kutlamalarınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Alternatif seçenekler ile sunulan ürünler arasından seçim yaparken renk konusuna dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Renk insan psikolojisini direkt olarak etkileyen özelliklere sahiptir. Bundan dolayı önemli günlerin kutlamalarında kullanacağınız ürünlerin sahip oldukları renk özelliklerine dikkat etmeniz önem taşımaktadır. Koyu renklerin ağırlıkta olduğu bir mekan tasarımı, içerisinde bulunan kişilere daha ağır bir ortam hissi verecek ve tam olarak eğlence anlayışına geçmelerine engel olacaktır. Bunun yanında daha açık renklerin ağırlıkta olduğu ortamlar ferah hissedilmesine ve eğlencenin ön plana çıkmasına katkı sağlayacaktır. Geniş renk seçenekleri ile sunulan parti malzemeleri çeşitleri arasından yapabileceğiniz seçimler ile siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kutlamanın yapılacağı mekanı farklı süsleme materyalleri ile donatarak ortamın atmosferi başka noktalara taşıyabilirsiniz. Mekanları süslerken kafanızda yer alan fikirleri yansıtmanız ve kutlamanın temasına uygun bir ortam hazırlamanız için sunulan süs ürünlerinden faydalanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Geniş alternatifler arasından yapabileceğiniz seçimler ile siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Günümüzde gelişen üretim teknolojileri sayesinde istediğiniz boyutta ve özellikte ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı alternatiflere sahip olan parti malzemeleri özellikleri ile yalnızca mekanınızı süslemekle kalmayıp davetlilerinize özel sürprizler de hazırlayabilirsiniz. Onlara sunabileceğiniz alternatif kıyafet seçenekleri, şapka gibi ürünler ile ortamın havasını farklı boyutlara taşıyabilir, davetlilerinizin havaya girmesine yardımcı olabilirsiniz. Farklı bütçelere uygun olacak alternatifler ile sunulan parti malzemeleri fiyat seçenekleri arasından kutlama için ayırdığınız bütçeye uygun olan ürünlere yönelerek siz de davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Çocuk Oyuncakları & Parti sayfamız üzerinden bulabileceğiniz seçenekler arasından kutlamanızın temasına ve anlamına uygun seçeneklere yönelerek uyumlu bir mekan tasarımına imza atabilirsiniz.