yollahepsini
yollahepsini
Şirket Ünvanı: nesibe çalışkan
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 64498037528
Mersis No: 64498037528
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Miktarı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Erkek Parfüm

için 3 sonuç bulundu.

Erkek Parfüm

Parfümler, çeşitli kimyasalların ve kokulu esans yağlarının karışımıyla ortaya çıkarılan ve koku alma duyusuyla hissedilen ürünler olarak insan hayatında yer alıyor. Sosyal yaşam içerisinde güzel kokuların yayılması için kullanılan erkek parfüm modelleri insanlar arasındaki iletişimde büyük bir önem taşıyor. Parfümler insan üzerinde psikolojik olarak önemli etkilere sahip olmakla birlikte sosyal yaşantıda kullanılması bir zorunluluk niteliği taşıyan ürünlerdir. Doğadaki çiçekler ve sentetik esanslar başta olmak üzere pek çok bileşenin bir araya gelmesiyle parfümler meydana gelir. Çeşitli yağlar fermente edilir ve kokunun insan vücudunda kalıcı olabilmesini sağlamak amacıyla birtakım hammaddeler eklenerek parfüm oluşturulur. Erkek parfüm çeşitleri arasından seçim yapmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Erkek Parfüm Çeşitleriyle Zirveye Ulaşın

Erkek Parfüm Çeşitleriyle Zirveye Ulaşın

Kötü koku sosyal çevrenizi en fazla rahatsız eden durumlar arasında yer alır. Çevrenizdeki kişileri etkileyebilmek ve insanlara dış görünümünüzün yanı sıra kokunuzla da tesir altına alabilmek için parfüm tercih edebilirsiniz. Cilde en fazla zarar veren durumlar arasında ilk sıralarda stres yer alır. Stres bütün vücut algılarını alt üst eder ve deri fonksiyonlarına zarar verir. Parfümler ise kişinin ruhunu onaracak nitelikte üretilir ve bundan dolayı erkek parfüm çeşitleri arasından kendinize en uygun olanı seçmeniz gerekir. Parfüm seçimlerinde kimliğinizi ve ruhunuzu güçlendirebilmek mümkün hale gelebilir. Parfüm tercihinde bulunurken karakteristik özelliklerinizi yansıtıyor olmanız gerekir. İnsanlar üzerinde bırakacağınız etkide hem dış görünümünüzün hem de tercih ettiği kokunun tutarlı olması gerekir. Kişiler yaptıkları parfüm seçimleriyle masumluk, gizlilik, çekicilik, sportiflik, duygusallık ve maçoluk gibi özelliklerini vurgulayabilir. Bu özelliklerin yanı sıra öne çıkarılabilecek daha birçok özellik vardır ve parfüm seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli faktör koku ile yansıtmak istediğiniz duygulardır. Erkek parfüm önerileri özellikle de kadınlara duygularınızı geçirirken yardımcı olur. Parfüm koku seçiminizle karşınızdaki kişinin ruh halini, duygularını, bağışıklık sistemini ve hormonlarını etkileyebilirsiniz. Güzel kokunuzla sosyal yaşamda iletişime geçtiğiniz kişiler üzerinde önemli bir etki bırakısınız. Bu duygularla karşınızdaki kişiye özgüvenli, mutlu veya coşkulu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Gün içerisinde stresli vakit geçirenlerin daha çok yatıştırıcı ve dinlendirici etkilerle bezenmiş parfüm türlerini tercih ettiği görülüyor. Eğer kötü kokulu bir yer olduğunda veya kötü kokan birisinin yanında durulduğunda en kısa süre içerisinde oradan uzaklaşmak istersiniz. Bundan dolayı da aynı durumda siz olduğunuzda karşıdaki kişiler de doğal olarak sizden uzaklaşmak ister. Bu bağlamda koku tercihlerinin iletişim konusunda çok büyük bir öneme sahip olduğunu daima göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bütün insanların koku duyusu farklı özellikler taşır ve canlılar arasında her şeyden önce koku haberleşmesi söz konusu oluyor. Bundan dolayı da kullandığınız parfümle insanlara hissedilen etki daima aynı olmayabiliyor. Aynı etki sebebiyle her insan aynı parfümü beğenmiyor ve parfüm seçimleriniz genellikle farklı olabiliyor. Kozmetik & Kişisel Bakım ürünleri arasında erkekler tarafından en çok tercih edilenlerden biri olan parfümler, çeşitlilikleri ve farklı özleri ile ilgi çekici bir yapıya sahiptir.

Erkek Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Parfümler yaşayan özler olarak da nitelendirilebilir. Parfümü sıkıp kısa bir süre beklediğinizde gerçek kokuyu algılayabileceksiniz. Parfümü sıktıktan bir saat sonrasındaysa vücudunuzdaki koku ve vücut sıcaklığınız kimi özleri vurgular ve kimi özleri arka plana atar. Dünya üzerindeki bütün insanların ten asidi ve derideki koruyucu tabaka farklılık gösterir. Kokunun üzerinizdeki duruşunu uykunuz, stres durumunuz ve beslenme durumunuz belirler. Orijinal erkek parfüm türleri öz yoğunluğuna bağlı olarak hafif, keskin ve kalıcı olarak farklılık gösterir. Hafif parfümlerin daha kısa süre içerisinde vücuttan etkisini yitirdiğine dair yanlış bir olsa da, aslında parfümlerin ne kadar uçucu olduğu daha çok yoğunlukla akalı bir durum olarak karşımıza çıkar. Hafif parfümler kullandığınızda karşınızdaki kişi üzerinde naif ve hoş bir etki bırakabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin parfüm kokunuzu hissedebilmesi için yaklaşması gerekir ancak kokunuz bulunduğunuz ortamlarda fark edilir. Keskin parfümler kalıcı parfümlere nazaran daha kolay hissedilirler. Özellikle de erkek parfüm seti arasından yapacağınız seçimler karşınızdaki kişiye duygularınızı daha kolay geçirmenizi sağlar. Parfümlerin esans yoğunluğu genellikle yüzde 15-30 arasında değişir ve tüm gün etkiyi hissettirebilir. Parfüm kullanıldığında gün boyunca karşınızdaki kişileri tercih ettiğiniz duyguyla etki altına alabilir ve sosyal ortamda farkınızı yaratabilirsiniz. Aftershave etkileri yüzde 3’ten daha düşüktür ve yalnızca 2-3 saat boyunca hissedilir. Hassas cilde sahip olanların genellikle alkol oranı düşük seviyede olan after shaveyi tercih etmeleri önerilir. Parfümler temel bir ihtiyaç özelliği görür ve bundan dolayı muhakkak ekstra temizleyiciler ile desteklenmelidir. Vücut temizliğine dikkat edilmesi parfüm kokusunun vücudunuzda daha uzun süre kalmasını sağlar. Parfüm seçimlerinizde en önemli noktalardan birisi de bazı kokuların baş ağrılarını tetikleyebilir özellik bulundurmalıdır. Sürekli olarak aynı parfümü kullanarak baş ağrılarınızı artırabileceğiniz için farklı seçimler yaparak kendinizi keşfedebilirsiniz. Parfüm kokusunun kalıcılığını büyük oranda artırarak insanlar tarafından algınızı değiştirebilir ve olumlu tepkiler alarak özgüveninizi artırabilirsiniz. Parfümler yalnızca özel görüşmeler veya toplantılar için değil, sosyal yaşamın bütün alanlarında sizin en iyi dostunuzdur. Sıcak yaz aylarında kullanımlarda daha dikkatli olmanız gerekir çünkü vücudunuzda bulunabilecek parfüm kalıntıları cildinizde kalıcı lekelerin oluşmasına mahal verebilir.

Doğru Erkek Parfüm Çeşitleriyle Farkı Hissedin

Doğru Erkek Parfüm Çeşitleriyle Farkı Hissedin

Kokular günlük yaşantıda sanıldığından daha büyük bir etkiyle yaşamın içerisinde yer alır. Bazı kokuları yalnızca salise kadar kokladığınızda dahi sizde belirli yaşanmışlıkları akıllara getirebilir. Kokular geçmişte yaşadığınız bir anıda hissettiğiniz duyguları yeniden anımsamanızı sağlar. Yalnızca iyi kokuları duyumsamaz, kötü kokuları da bir daha hissettiğinizde hatırlayabilirsiniz. Parfüm seçimlerinde de insanların sizi nasıl hatırlamasını istiyorsanız ona bağlı olarak tercihlerde bulunmanız gerekir. Kombininizi eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda edt erkek parfüm etkisini hissettirebilmeniz için kalıcı parfüm kalıcı deneyimini yaşayabileceğiniz noktaları dikkate almalısınız. Kuru ve pullu ciltler parfümdeki kalıcılığı azaltacağı için kalıcı parfüm kullanımı için cildinizi nemlendirmelisiniz. Erkek parfümlerindeki hissiyatın ve sürecin uzatılabilmesinde özellikle baharatlı ve sıcak kokuların tercihi önem taşır. Sıcak kokular vücudunuzda daha çok sabit kalmaya meyilli olurlar. Parfümünüzle karşınızdaki kişilere olan etkiyi artırabilmek için erkek parfüm kokuları tercih etmeniz ve formu bozmamanız önem taşır. Parfümü boynunuza sürdüğünüz zaman formülü bozabileceğiniz için kalıcılığı etkiler ve kokunun formunu bozarak doğallığı kaybedebilirsiniz. Parfümleri özellikle de; boyun, dirsek içi ve diz arkalarına kullanarak parfümün buharlaşmasını engellersiniz. Çevrenizdeki kişilerin aklında etkileyici parfüm seçimlerinizle kalabilir ve ilişkilerinizde daima önde olabilirsiniz. Koku seçimlerinizde kendinize özgü bir tarz benimsemeli, vücut kokunuza ve yansıtmak istediğiniz duyguya en uygun tercihi yaparak akıllarda kalmalısınız. Parfümleri doğru bir şekilde muhafaza etmeniz esans ve yağların sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlar. Parfüm kokusu ve kalıcılık durumunu sağlayabilmek için parfümlerinizin neme duyarlı olduğunu unutmamanız gerekir. Parfümlerin esansı ve alkol oranı kalıcılık konusunda önem taşır ancak doğru muhafazanın sağlanması, kullanımın profesyonel bir şekilde yapılması sosyal yaşamdaki parfüm efektinin daha iyi hissedilmesini sağlar. Parfüm kullanımını yaşamın temel parçaları arasına yerleştirmeniz sosyal hayatta başarıya ulaşmanızı büyük ölçüde sağlar. Kombin seçiminiz, iletişim beceriniz, görünümünüz önemli olsa da, bu faktörler arasında yadsınamaz seviyede dikkat çekici olan kokunuzdur. İnsanlar üzerinde bıraktığınız izlenim kokunuzla doğrudan ilişki taşır. Buna göre Kırmızı renk tutku ve güven olarak tasvir edilirken, gül ve karanfil kokuları kırmızıyı, mandalina kokuları değişim ve sosyallik anlamlarına gelir ve turuncu rengi çağrıştırır. Tercih edilen kokulara bağlı olarak kişilik yapıları hakkında belirli sonuçlara ulaşabilmek mümkün. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.