Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları satın alırken, yaş faktörünü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Oyuncak üreticileri, bebeklerin yaşını göz önünde bulundurarak oyuncak çeşitleri üretmektedir. Kategorilerimizde yer alan grupları inceleyerek bebek oyuncaklarından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bebeklerin fiziksel gelişimi ve kişisel gelişimi için oyuncaklarla oynaması tavsiye edilmektedir. Rengarenk ve sesli olarak üretilen oyuncaklar, bebeklerin görsel ve işitsel hafızasını geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Çok küçük bebeklerin her tip oyuncak çeşidi ile oynaması hiç sağlıklı değildir. Eğer yeni doğan bebeğiniz varsa 0-6 yaş arası oyuncak çeşitlerinden tercih etmeniz gerekmektedir.

Yeni doğan bebek oyuncakları arasında en çok tercih edilen çıngırak ve dönencedir. Çıngıraklı oyuncaklar ses ürettiği için bebeklerin dikkatini çekme konusunda çok etkilidir. Bu nedenle birçok anne çıngıraklı oyuncaklarını devamlı olarak yanında taşır ve bebeği huysuzlandığı zaman anında dikkatini dağıtmaya çalışır. Dönence, hem görsel gem de işitsel şölen yaşattığı için bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesine destek olmaktadır. Dönencelerin uzaktan kumanda ile kontrol edilebilenleri de bulunmaktadır. Böylece bebeğinizin beşiğine astığınız dönenceyi istediğiniz zaman aktif edebilecek, istediğiniz zaman durdurabileceksiniz. Dönencelerin MP3 çalma özelliği olduğu için bebeğiniz uykuya dalacağı sırada ona ninni dinletebilirsiniz.

Minik yavrunuz büyümeye başladığında ona jimnastik yaptırabilmek için Fisher Price markası tarafından üretilen jimnastik merkezi satın alabilirsiniz. 3 farklı oyun modu sayesinde bebeğiniz hiç sıkılmadan eğlenceli oyunlar oynayabilecek. Sırtüstü yatarken ayakları ile piyano tuşlarına basabilecek, oyuncak barındaki oyuncaklarla oynayabilecek. Yüzüstü oyun modunda ise yatarak kendini aynada keşfetmeye çalışacak ve yumuşak oyuncakları ile son derece keyifli vakit geçirecek. Oturma modunda ise tıpkı gerçek bir piyano çalıyormuş hissi duyacak. Son derece eğitici olan bu aktivite merkezini evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz gibi bahçenizde de kullanabilirsiniz. Chicco ayıcık ile bebeğinize sayı saymayı, renkleri ve şarkı söylemeyi öğretebilirsiniz. Çocuklar 2 yaşından sonra kendini öğrenmeye tamamen açtığı için bu dönemlerde öğreteceğiniz şeyler hep aklında kalacaktır. Ayıcık şarkılarıyla, gerçek bir arkadaş gibi bebeği ellerini çırpmaya, eğlenmeye ve birlikte oynamaya davet eder. Üstelik düğmelere bastığınızda sayıları İngilizce veya Türkçe olarak seslendirebilme özelliğine sahiptir. Hem çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesi hem de kendini geliştirmesi için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve çocuk oyuncak fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

yihhuuu
yihhuuu
Şirket Ünvanı: Emine Dağlı
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 52219416684
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%96

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 366 24
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 355 35
Mağazanın iletişiminden memnunum 326 29
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Oyuncakları

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.