yedibasak
yedibasak
Şirket Ünvanı: YEDİ BAŞAK GRUP AHŞAP ÜRÜNLERI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: YEDİ BAŞAK GRUP
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460247058
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 716 167
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 744 139
Mağazanın iletişiminden memnunum 666 136
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

HOLIDAY (4)
Mimilos (10)
Novussi (13)
Siesta (68)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Sandalyeler

için 95 sonuç bulundu.

Sandalyeler

Konu oturmaya geldiğinde en az koltuk kadar konforlu ama ondan çok daha pratik bir seçenek var: sandalyeler. Evde, işte, bahçede ve aklınıza gelebilecek her yerde sandalyesiz bir gün bile geçmez. 3A Mobilya, 4M, Akın Mobilya, Arbre Ahşap, Armoni Ofis, Dekofest, Dekolife ve daha birçok markanın sandalye modelleri burada.

Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi

Mutfak sandalyesi mutfakta kayda değer bir zaman geçirenlerin, mesela yemeklerini orada yiyenlerin mutlaka edinmesi gereken bir sandalye çeşidi. Mutfak sandalyelerinin konforlu olması yaşam kalitenizi etkileyeceği için doğru bir seçim yapmak, gerekirse sandalye minderi ile takviye sağlamak önemli. Mutfak sandalye malzemeleri arasında ahşap, polipropilen, kumaş, metal ve suni deri gibi birçok malzemeyi bulmanız mümkün. Sandalye fiyatları malzeme kalitesi ve işçilikle doğrudan orantılı.

Tabure

Tabure

Tabure yaslanma yeri olmayan bir sandalye çeşididir. Tabureler katlansa da katlanmasa da fazla yer kaplamadığı için genelde yardımcı olarak kullanılır. Sandalye masa takımları genelde dört sandalyeden oluştuğu için daha fazla insan gelmesi durumunda tabureler yedekte tutulur. Plastik tabureler dışında sandalyelerinizle uyumlu, puflu, rengarenk tabureler bulmanız da mümkün.

Bahçe Sandalyesi

Bahçe Sandalyesi

Bahçe sandalyesi bahçe, teras ve balkonlarda kullanabileceğiniz, dışarıdaki hava şartlarına karşı dayanıklı olan sandalye çeşididir. Bahçe sandalyesi modelleri genelde üretildikleri malzemeyle birlikte değişiklik gösterir. Rattan ve ferforje bahçe sandalyeleri en şık modeller arasında yer alırken kumaş ve plastik bahçe sandalyeleri hem pahada hem de yükte hafif olan pratik seçenekler olarak karşımıza çıkar. Katlanabilir bahçe sandalyesi yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Ofis Sandalyesi

Ofis Sandalyesi

Ofis sandalyesi modelleri arasında en yaygın olanları tekerlekli sandalyeler ama tekerleksiz ve zarif birçok model bulmanız mümkün. Şirket çalışanları için sırt ve bel desteği olan ofis sandalyelerini kullanmak görüntüden daha önemli ama ofis misafirleri için birbirinden şık ofis koltuklarını veya bekleme sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Ofis sandalyelerinde en yaygın olan kaplama türü suni deri ve kumaş.

Bar Sandalyesi

Bar Sandalyesi

Bar sandalyesi farklı görünümüyle dikkatleri hemen üstüne çeken bir sandalye çeşididir. Yaslanma yeri olmayan modeller bar taburesi olarak da adlandırılır. Bar sandalyesi diğer sandalyelerden çok daha uzun olan ayaklara sahiptir ve bu ayaklar bazen barın etrafına sabitlenir ki oturan kişi düşme riskiyle karşı karşıya kalmasın. Bar sandalyeleri Amerikan mutfak veya bar köşesi olan evlerde de kullanım alanı bulur.

Çocuk Sandalyesi

Çocuk Sandalyesi

Çocuk sandalyesi çocuklarınızın mini mini ölçülerine uygun sandalyelerdir. Normal sandalyelerden daha kısa bacakları olan çocuk sandalyeleri yine alçak olan çocuk masalarıyla takım haline getirilebilir. Özellikle anaokulu ve kreş gibi yerlerde birkaç çocuğun aynı anda keyifli vakit geçirmesi böylelikle sağlanabilir. Çocuk koltukları ve sandalyeleri rengarenk desenleriyle de dikkat çeker. Bebekleri beslemek için ise bar taburesi gibi uzun bacaklı olan mama sandalyesi tercih edilmelidir.