yedibasak
yedibasak
Şirket Ünvanı: YEDİ BAŞAK GRUP AHŞAP ÜRÜNLERI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: YEDİ BAŞAK GRUP
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460247058
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 716 167
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 744 139
Mağazanın iletişiminden memnunum 666 136
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Mutfak Masası

için 19 sonuç bulundu.

Mutfak Masası

Evlerin en önemli odalarından biri haline gelen mutfak, günümüzde sadece yemek yapılan bir yer olmaktan çıkmış, ailelerin ya da arkadaşların, kısacası mutfakta bulunan her bireyin sosyalleştiği, uzun bir süre vakit geçirmekten hoşlandığı yaşam alanlarına dönüşmüştür. Hal böyle olunca uzun bir zaman dilimini mutfakta geçiren bireyler, gün geçtikçe teknolojinin gelişmesi ve trendlerin değişmesi ile birlikte, bulundukları ortamın konforlu ve zaman geçirmeye müsait olması için bir takım değişiklikler yapmaktadırlar. Bu değişikliklerin başında şüphesiz mutfak masası gelir. Mutfak masaları yemek faslı bittikten sonra uzun sohbetlerin yapıldığı bir yer olması sebebiyle ev sahipleri için büyük önem taşır. Mutfağınızın genişliğine ve masa - sandalyenin insan anatomisine uygun olarak üretilmesi, size ve sevdiklerinize konfor sağlayacak önemli özelliklerden biridir.

Mutfak Masaları Her İsteğe Cevap Veriyor

Mutfak Masaları Her İsteğe Cevap Veriyor

Piyasada, alanın genişliğine ve tipine göre birden fazla mutfak masası takımları bulunmaktadır. Masa modelleri, kendi aralarında her isteğe ve her tarza göre çeşitlilik göstermektedir. Genellikle geniş mutfaklarda ya da salonlarda kullanım için tasarlanan 6 kişilik mutfak masası modelleri, açılır kapanır olma özelliği ile ergonomik kullanım imkanı sağlıyor. Kullanım alanınıza göre yuvarlak ya da dikdörtgen gibi farklı seçenekleri bulunan masalar, misafirinizin yoğun olduğu günlerde orta kısımdan açılarak ekstra alan sunuyor. Çeşitli özelliklere sahip modeller, kendi aralarında her isteğe ve her tarza göre çeşitlilik göstermektedir. Örneğin, mutfak tezgahının bir uzantısı olarak U şeklini oluşturan masaların boyu, mutfak tezgahından biraz daha kısa olarak üretilmektedir. Yaklaşık 5 sandalyenin sığabileceği bu masa türü, genel olarak beyaz ve soft renklerin tercih edildiği kırsal tarza sahip mutfaklarda kulanılmaktadır. Masanın, mutfak tezgahının bir uzantısı olması, misafirlerinizle yakın temas halinde bulunarak ortamın sıcaklığını kaybetmemesi için imkan sağlamaktadır. Bir diğer örnek ise, İskandinav tarza sahip mutfak masası ahşap modelleri, ağırlıklı olarak siyah ve beyaz mutfaklarda kullanılmıştır. Minimalist görüşe uygun olan bu mutfaklarda masaların ayakları siyah ya da düz beyaz metal şeklinde üretilir. Sandalyeleri de aynı şekilde konforlu ve şık bir tarza sahiptir. Yuvarlak masalar genellikle orta boy mutfaklar için idealdir. Eğer pencere var ise, pencere dibine konularak manzaranın tadı çıkarılabilir. Yuvarlak şekle sahip masalarda, dikdörtgenlere göre daha çok kişi oturabilir, bu sebeple oldukça tercih edilir. Son dönemlerde özellikle trendlerde görülen bank tipi yemek masaları, dikkat çeken ve alışılmışın dışına çıkan tarzıyla gözde masalardan biri haline gelmiştir. Bir tarafına sandalyelerin, öbür tarafına bankın yerleştirilmesi ile oluşan takım, özellikle kısıtlı alanlarda kullanım için dizayn edilmiş ve talebi gün geçtikçe artmıştır. Mutfak masası modelleri ve fiyatları teknolojinin gelişmesi ve modanın ilgiyle takip edilmesi ile birlikte her geçen gün değişiklik göstermektedir. Mutfaktaki kullanım alanınıza ve zevkinize en uygun modelleri Ev & Yaşam üzerinden inceleyebilir, kullanıcı yorumları ile fiyat performans analizi yapabilir, size ve ailenize en uygun olan modele kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

 Mutfak Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geniş alana sahip mutfaklarda tercih edilen modellerin dışında, daha dar, ince ve uzun biçimli mutfaklarda da alan tasarrufu sağlayan Mobilya ürünleri de mevcuttur. 2 ya da 3 kişilik çekirdek aileler için özel olarak üretilen mutfak masası katlanabilir olma özelliği ile alan daraltmasını minimuma indirmektedir. Hareket alanının zor olduğu bu alanlarda kullanılan katlanabilir özelliğe sahip ve bu alanlar için oldukça tercih edilen küçük kare masalar, her bir alanın maksimum verimde kullanılmasına imkan vermektedir. Yine ince ve dar alana sahip mutfaklarda oldukça rağbet gören duvara monte edilen masalar, tamamen kapanıp açılma özelliği ile adeta bir kurtarıcı olmuştur. Yemek zamanı açılarak altındaki demirin tutturulması ile masa haline gelen ürün, demirin çıkarılması ile tekrar duvara yapışık hale gelerek masa yokmuş hissi verir. Özellikle temizlik yapılması gereken zamanlarda oldukça pratik olan masa, katlanma özelliği sayesinde masanın üst ve alt kısmı, eğilip kalkma gibi zorlayıcı hareketler yapmadan kolayca temizlenebilir. U şeklindeki tezgah uzantısına sahip masaların yanı sıra, düz uzantıya sahip olan masalar, yine dar alanda tercih edilmektedir. Yaklaşık 4 kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bu modelde yükseklik belirli bir yere kadar azaltılmış ve tezgahın bir kısmı yemek yapılacak alan olurken, son kısmı yemek masası haline dönüşmüştür. U şekli masadan tek farkı, daha dar alanlar için ya da salon ile iç içe olarak dizayn edilmiş mutfak olarak tabir edilen Amerikan mutfağına uygun olarak tasarlanmış bu masalar, yine U şekli ile benzerlik göstererek ev sahibi/misafir ilişkisini güçlendirmek ve hoş sohbet gerçekleştirmek adına üretilmiştir. Mutfakta bulunan orta alanı daraltmak istemeyen kişiler tarafından oldukça tercih edilen bar tipi masalar, ister duvara monte edilmek suretiyle, ister mutfak tezgahının uzantısı şeklinde üretilebilir. Genellikle cafe, bar tarzı yerlerde görmeye alışık olduğunuz bu tip mutfak masası modelleri hafif tabureleri ve kullanım rahatlığı bakımından günümüzde sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Ekstra olarak duvara televizyon monte ederek ve posterler asarak mutfağınızı şık ve hoş bir yaşam alanına çevirmek sizin elinizde.

Mutfak Masası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak Masası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfağınızı ölçüp geniş ya da dar bir mutfak tipine sahip olduğunuzu öğrendikten sonra, masa alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli kural daha bulunmaktadır. Sevdiklerinizle ya da tek başınıza en çok vakit geçireceğiniz alanlardan biri olması sebebi ile göz zevkine de hitap etmesi önem teşkil eder. Masanızın dolaplarla ve mutfakta bulunan diğer aksesuarla uyum içinde ya da birbirini tamamlayan renklerde olması önemlidir. Gözlerinizi yormayacak bütünlükteki bu renkler, sizi mutfakta kalmanız için daha çok etkisi altına alacaktır. Uyum sağlamayacağını bildiğiniz halde sadece sevdiğiniz rengi almak yerine mutfağınızda bir bütünlük yaratan renkleri tercih etmeniz uzun vadede daha faydalı olacaktır. Eğer hangi renk alacağınıza karar veremiyorsanız, klasik kahverengi ya da beyaz renklerini tercih edebilirsiniz. Bu tip renkler, her mobilyaya ve tezgaha rahatlıkla uyum sağlar. Bir diğer önemli kural ise masanızı alırken acele etmeyin. Uzun yıllar boyunca sıklıkla kullanacağınız bir masa sandalye takımını titizlikle ve araştırarak seçmek büyük ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Karar vermekte zorlanıyorsanız, ailenize ya da arkadaşlarınıza fikir danışarak en doğru kararı onlarla birlikte verebilirsiniz. Sık kullanımdan dolayı masaları her gün birkaç kez silmek gereklidir. Birçok farklı çeşidi bulunan mutfak masası cam olma özelliği ile kolayca silinebilir ve temizlenebilir. Şık bir görünüm sağlayarak mutfağınızın tamamlayıcısı haline gelir. Evde küçük bir çocuk bulunuyorsa cam ve dikdörtgen masalar yerine kolay kolay kırılmayan ve köşeleri sivri olmayan masa çeşitlerine yönelmek daha mantıklı olacaktır. Çocuklu aileler bu gibi tehlikeli durumları göz önünde bulundurarak genellikle yuvarlak masaları tercih etmektedirler. Sevdiklerinizle birlikte mutfakta uzun süre vakit geçirmeyi planlıyorsanız sandalye almak yerine mutfak masası köşe takımı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde mutfağınız tam bir yaşam alanına dönüşecek, duvara monte ettiğiniz televizyonu izleyerek ya da arkadaşlarınızla vakit geçirerek saatlerce mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz. Köşe takımı için yeterli miktarda alana sahip değilsiniz fakat yine de uzun saatler süren sohbetleriniz oluyorsa, sandalyeler için üretilen minder, döşeme ya da yumuşak puflar kullanarak konfor imkanını arttırabilirsiniz. Zamanınızın çoğunu geçireceğiniz mutfak masanızı Masalar kategorisi üzerinden inceleyip güvenle satın alabilirsiniz.