yedibasak
yedibasak
Şirket Ünvanı: YEDİ BAŞAK GRUP AHŞAP ÜRÜNLERI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: YEDİ BAŞAK GRUP
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460247058
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 716 167
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 744 139
Mağazanın iletişiminden memnunum 666 136
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Mimilos (38)
Novussi (1)
Siesta (35)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Masalar

için 74 sonuç bulundu.

Masalar

Evde en çok kullanılan ve en işlevsel mobilyalardan biri olan masalar, farklı kullanım alanlarıyla farklı modellere ayrılmaktadır. Çalışma masası, mutfak masası, yemek masası, bahçe masası, ofis masası, bilgisayar masası bu çeşitlilikten bazılarıdır. Kategorimizde tüm masaları ve çok daha fazlasını kolayca bulabilirsiniz.

Çalışma Masası

Çalışma Masası

Hem rahat çalışmak hem de sağlıklı bir fiziki yapıyı korumak için çalışma masası seçimi oldukça önemlidir. Çalışma masası seçimi yaparken öncelikle onu hangi aktivite için kullanacağınızı doğru belirlemeniz gerekir. Örneğin; çalışmak için mi, oyun oynamak için mi? Eğer istediğiniz çalışma masaları çok amaçlı masalar ise kablo giriş çıkış özellikleri ve kitaplar, aksesuarlar için bölmeleri ve rafları bulunan çalışma masalarını tercih edebilirsiniz.

Mutfak Masası

Mutfak Masası

Özellikle kadınlar tarafından evin en çok kullanılan bölümü olan mutfaklar için konforlu ve kullanışlı bir mutfak masa seçiminde bulunmak oldukça önemlidir. Mutfak masası modelleri arasında bir seçim yaparken mutfağınızın ölçülerini göz önünde bulundurmalı ve masanızın rengiyle mutfak dolaplarınızın renginin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer geniş bir mutfağınız varsa köşe mutfak masası modellerini ya da yuvarlak mutfak masası modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfağınız küçükse; küçük kare masalara ya da duvara monte edilerek kullanılan mutfak masalarına yönelebilirsiniz.

Yemek Masası

Yemek Masası

Kalabalık misafirleri ağırlamak ve şık sofralar hazırlamak için olmazsa olmaz bir mobilya olan yemek masası salonlarda ya da yemek odalarında kullanılmaktadır. Yemek masası modelleri arasında açılır kapanır olanları sıklıkla tercih edilmektedir. Kişi sayısına göre ayarlayabileceğiniz bu modeller kalabalık sofralar kurulacağı zaman kolayca genişletilebilmektedir. Daha küçük boyuttaki yemek masaları ise 4-5 kişilik bir aile için yeterli olacaktır.

Bahçe Masası

Bahçe Masası

Bahçe masalarını ister bahçenizde isterseniz de balkonunuzda kullanabilirsiniz. Evinizin her alanında yakaladığınız şıklığı bahçe ve balkonunuzda da yaşatmak istiyorsanız bahçe masa takımları tam size göre. Bahçe masası modellerinden bazıları; rattan bahçe masası, plastik bahçe masası, cam bahçe masası ve ahşap bahçe masalarıdır. Bahçe mobilyası olarak en çok tercih edilen modeller rattan masa ve sandalye takımlarıdır.

Ofis Masası

Ofis Masası

Ofis mobilyaları denince akla gelen ilk mobilyalardan biri elbette ofis masası oluyor. Rahat bir çalışma ortamı yaratmak ve ofisinizin şıklığını tamamlamak için ofis masanızı seçerken hayli titiz davranmanız gerekir. Ofis masaları da yine çalışma prensibine, ofisin tarzına ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Eğer çift monitör kullanarak çalışıyorsanız daha geniş ofis masalarını, düzeni seviyorsanız kesonlu ofis masalarını, şıklık sizin için ön plandaysa cam ofis masalarını tercih edebilirsiniz.

Bilgisayar Masası

Bilgisayar Masası

Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarları yerleştirerek rahat bir kullanım gerçekleştimeyi sağlayan bilgisayar masaları; hem evlerde hem de ofislerde kullanılan masa modelleri arasında yer almaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz bilgisayar masası modellerinden bazıları; çekmeceli bilgisayar masaları, dolaplı ve raflı bilgisayar masaları, katlanabilir bilgisayar masaları ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılan minimal boylardaki bilgisayar masalarıdır. Kullanım alışkanlığınıza göre dilediğiniz bilgisayar masasınızı kategorimizden kolayca sipariş edebilirsiniz.