yedibasak
yedibasak
Şirket Ünvanı: YEDİ BAŞAK GRUP AHŞAP ÜRÜNLERI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: YEDİ BAŞAK GRUP
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460247058
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 716 167
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 744 139
Mağazanın iletişiminden memnunum 666 136
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Materyal

Polyester (13)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

HOLIDAY (14)
Mimilos (44)
Novussi (3)
Siesta (6)
Tevalli (8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bahçe Mobilyası

için 75 sonuç bulundu.

Bahçe Mobilyası

Pek çok insanın özellikle sıcak havalarda vakit geçirmeyi sevdiği bahçeler birbirinden şık ve kullanışlı bahçe mobilyası seçenekleriyle güzelleşiyor. Temiz havanın ve güneşin tadını çıkarırken oturabileceğiniz, sallanabileceğiniz veya yemek yiyebileceğiniz bahçe mobilyalarının yapımında birçok farklı malzeme kullanılıyor. Yüzlerce ürün tasarımıyla size sunulan bahçe mobilyası ahşap, metal veya hasır demeden bahçenizde görmek istediğiniz tarzı yaratmanızı sağlarken size de güzel günlerin tadını bahçenizin aydınlığında çıkarmak düşüyor.

Bahçe Mobilyası Modelleriyle Bahçeniz Cennet Bahçesi Kadar Güzel

Bahçe Mobilyası Modelleriyle Bahçeniz Cennet Bahçesi Kadar Güzel

Şehrin stresinden veya iç mekanların boğucu etkisinden boğulduğunuzda sığındığınız bir köşe olan bahçelerinizi güzelleştirmek için onlarca farklı çiçek türünü ve ağaçları bir araya getirebilir, hatta bahçenizde mini boy bir botanik bahçesi kurabilirsiniz. Fakat bitkiler bahçenizi daha yaşanılır kılan tek ayrıntı olmuyor. Tamamen kendi zevklerinizi yansıtarak seçeceğiniz bahçe mobilyalarıyla bitkilerinizle ilgilendikten sonra bahçenizde dinlenmeye devam edebilirsiniz. Pek çok kişinin sevdiği doğal görünümlü ahşap veya hasır bahçe mobilyası seçenekleri hem oturma grubu hem de hava kontrol grubuna mensup mobilyaların dizaynında son derece sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyenleri bekliyor. Bahçenin yeşilliğiyle muhteşem bir uyum yakalayan doğal malzemeli mobilya iskeleleri yine sade ve dengeli renklerde yastıklar ve örtülerle bir araya gelerek bahçenizdeki uyumu maksimumda yaşamanızı sağlıyor. Bahçenizin büyüklüğüne göre boyutlarına ve türlerine karar vereceğiniz bahçe mobilyaları başta sandalye ve mini koltuklar olmak üzere oturma grubu, güneşten korunmak için etkili yollar arayanlar için geniş bahçe şemsiyeleri veya çardakları, salıncakları ve ihtiyaç duyulursa bir ya da daha fazla masayı içerebilir. Bahçesinde doğallıktan ziyade modern görünüm arayan bahçe sahipleri için sıra dışı tasarımlar kazanan köşe bahçe mobilyası türleri genellikle geniş bir koltuğu ve birkaç farklı oturma grubu mobilyayı içerebilir. Bahçenizin havuzlu olup olmadığına bağlı olarak değişen bahçe mobilyaları arasında şezlonglar da önemli bir yer tutmaktadır. Bahçenizde geçireceğiniz süreyi artıran bahçe mobilyaları hem bahçenizle uyumlu renklerde hem de evinizin dış görünüşünü güzelleştiren dizaynlarda olmalıdır. Bahçenize kaç tane mobilya alacağınızı veya hangi mobilyaları seçmeniz gerektiğini belirlemek için öncelikle bahçenizin genişliğini, ailenizin kaç kişiden oluştuğunu ve mobilyaların kullanılmadığı mevsimlerde depolanacak bir yeri olup olmadığını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle bir garajı veya kileri olmayan bahçe sahiplerinin sert yüzeyli ya da yastıksı yüzeyleri azledilebilir mobilyaları tercih etmeleri yerinde olacaktır. Bahçede dört mevsim duracak mobilyalarınsa suya ve hava şartlarına karşı dayanıklı maddelerden yapılmış olması uzun ömürlü bir kullanım için elzem olacaktır. Garajı olan ve bahçe mobilyalarını kullanılmadığı zamanlarda bu garajda saklamayı düşünen bahçe sahiplerinin de kimi mobilyaların katlanabilir olmasına, hafif olmasına ve dayanıklı olmasına dikkat etmeleri bahçe mobilyalarını gelecekte sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmeleri açısından önemli olabilir. Pek çok farklı modeliyle kullanıcıya sunulan bahçe mobilyalarının farklı özellikleri bahçenizde yaratmak istediğiniz görünüme ulaşmanız için geliştirilmiştir.

Bahçe Mobilyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçe Mobilyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçenizin havasını değiştiren bahçe mobilyaları pek çok farklı tasarımla farklı zevklerini bahçelerine yansıtmak isteyen bahçe sahiplerini bekliyor. Bahçenin yalnızca bitkiler için değil insanlar için de bir yaşam alanı olduğuna inanan mobilya tasarımcıları tarafından bahçe koşullarıyla ahenkli olacak biçimde dizayn edilen bahçe mobilyalarının en çok tercih edilen modelleri arasında sağlamlıkla şıklığı bir araya getirerek uzun yıllar bahçenizi güzelleştiren ferforje bahçe mobilyası seçenekleri gösterilebilir. Demirin eritilmesi ve kalıplara dökülerek şekillendirilmesi yoluyla elde edilen ferforje mobilyalar hem nostaljik desenleriyle bahçeye sıra dışı bir güzellik katıyor hem de metalden yapılmış olduğu için uzun yıllar deforme olmadan kullanılabiliyor. Bahçede kullanılan tüm mobilyaları içeren ferforje mobilya modelleri özellikle bahçe bankları gibi dört mevsim kullanılan ürünler için son derece kullanışlı mobilya seçenekleri oluyor. Bahçesini uzun ömürlü ürünlerle dizayn etmek isteyen bahçe sahiplerinin sıkça yöneldiği diğer mobilya grupları plastik ve metal bahçe mobilyası olarak sıralanabilir. Metal ve plastik bahçe mobilyalarının sıkça tercih edilmesinin altında yatan temel sebepse mobilyaların her mevsim bahçede kalmasını istemek olabilir. Plastik veya metal gövdeli bahçe koltukları, sandalyeler, şezlonglar ve masalar hava olaylarından daha az etkilenmeleri açısından son derece kullanışlıyken bahçedeki mobilyalarını sadece havanın uygun olduğu zamanlarda çıkaranların tercih ettiği ahşap, hasır veya bambu mobilya modelleri bahçenin şıklığını artırdığı için oldukça sevilen ürünler haline geliyor. Bahçenin genişliğine göre şekillenen bahçe mobilyaları geniş ve havuzlu bahçelerde koltuk, salıncak, çardak, sandalye ve şezlong gibi dinlenme alanlarını ve güneşten korunmak için tasarlanan bahçe şemsiyesi, tente gibi ürünleri veya ısınma amaçlı kullanılan mantar ısıtıcıları ya da ateş kaseleri gibi ürünleri içerebilirken daha küçük bahçeler için daha az yer kaplayan kısa bahçe koltukları, katlanabilir sandalyeleri ve masaları içerebilir. Sıkça tercih edilen bir bahçe mobilyası salıncak olarak adlandırılan birkaç kişinin rahatlıkla oturabileceği kadar geniş bir sallanan koltuk olan mobilya genellikle kendini taşıyan bir platform üzerinde hareket ederek rahatlama sağlamaktadır. Bu kullanışlı Mobilya hem küçük hem de büyük bahçelerde kullanıma uygun olduğu için pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Metal ve plastik modelleri her mevsim dışarıda bırakılmaya uygun olan bahçe mobilyalarının ahşap, hasır ve bambudan yapılan çeşitleri son yıllarda yaygınlaşan emprenye işlemiyle güçlendirilerek daha dayanıklı hale getirilmektedir. Pek çok farklı modeli bulunan bahçe mobilyalarıyla bahçenizi çok daha keyifli hale getirmeniz mümkün olurken birbirinden şık ve kullanışlı bahçe mobilyalarının fiyatları ürünler arasında farklılık göstermektedir.

Bahçe Mobilyası ile Bahçenizi Güzelleştirin

Bahçe Mobilyası ile Bahçenizi Güzelleştirin

Bahçelerinizi yalnız bitkileriniz için değil kendiniz için de yaşanabilir kılmanızı sağlayan bahçe mobilyaları ile bahçenize dilediğiniz görünümü kazandırmak kolaylaşıyor. Yalnızca bahçelerde değil evinizin dışarıya açılan tüm bölümlerinde kullanılmaya uygun bahçe mobilyası oturma grubu ürünleri küçük boy masa ve sandalyelerle bir araya getirilen mini takımlarla balkonları; sıradan bahçe mobilyalarına göre daha yumuşak pufları ve daha şık tasarımlarla bir araya getirilen masa, koltuklar ve sandalyeden oluşan takımlarla verandaları süslemeye hazırlanıyor. Bahçe mobilyalarınızı seçerken mobilyaların yalnızca gövdelerine bakarak seçim yapmak kimi zaman sonrasında ekstra alışverişler yapılmasına sebep olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için bahçede kullanılacak mobilyaların üstlerine eklenecek minderlerin yumuşaklığını dikkatli belirlemek ve minderlerde kullanılan kaplamaların malzemelerini özenle seçmek gerekiyor. Fazla yumuşak minderler dış ortamlarda deformasyona uğrayacağından orta sertlikte minderlerle bir araya getirilen şık bahçe eşyaları yumuşak yastıklar ve sandalye minderleriyle ihtiyaç duyulan konfora kavuşturulabilir. Bahçenizin renkleriyle uyum sağlayacak sade mobilyalar için seçtiğiniz yastık ve minderlerin dış yüzeylerini hava koşullarından olumsuz etkilenmeyecek dayanıklı malzemelerden hatta gerekirse su geçirmeyen kumaşlardan seçmeniz özellikle havuzlu bir evde yaşıyorsanız eşyalarınızın ömrünü uzatmada etkili olacaktır. Ev & Yaşam hususunda evinizin iç tasarımıyla dış tasarımının uyumlu olmasını dilerseniz gerek renkleri gerekse modern çizgileriyle şık bahçe mobilyalarına ulaşmanız son derece kolaydır. Özellikle beyaz bahçe mobilyası seçenekleri evinde sadelik ve şıklık arayan bahçe sahiplerinin evinin içinde ve dışında uyumu yakalamasını sağlarken küçük çocuk ya da evcil hayvan sahibi kişilerin bahçe mobilyalarını seçerken kolay temizlenen malzemelerden yapılmış olanlara göz atmaları veya koyu renkli ürünlere yönelmeleri tavsiye edilmektedir. Pek çok farklı modeliyle kullanıcıya sunulan bahçe mobilyalarını incelemek ve beğendiğiniz ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.