yedibasak
yedibasak
Şirket Ünvanı: YEDİ BAŞAK GRUP AHŞAP ÜRÜNLERI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: YEDİ BAŞAK GRUP
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460247058
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 716 167
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 744 139
Mağazanın iletişiminden memnunum 666 136
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Antre

için 9 sonuç bulundu.

Antre

Antre; binalar, apartman daireleri, iş yerleri ve benzerleri gibi taşınamaz mülkiyetlerdeki giriş kısmına verilen addır. Ayrıca pek çok iş yeri antreleri mola bölümü olarak kullanmaktadır. Antrelere hol de denmektedir. Antreler Ev & Yaşam tarafının giriş kısmı olduğu için evin tamamı hakkında ilk izlenimin verildiği yerdir. Bu nedenle mümkün olduğunca güzel dizayn edilmelidir. Antre mobilyaları sayesinde holünüzü dekore edebilir, evinize hoş bir hava katabilir ve gelen misafirlerde eviniz hakkında hoş bir izlenim bırakabilirsiniz. Evinizdeki ilk karşılaşma için hoş ve sıcak bir gülümsemeyi şık antre mobilyaları ile sağlamak mümkündür. Antre mobilyası çeşitleri oldukça geniş bir ürün grubunu kapsamaktadır.

Antre Mobilyaları Nelerdir?

Antre Mobilyaları Nelerdir?

Antrede kullanılan pek çok mobilya çeşidi vardır. Bu yüzden “Antre mobilyaları nelerdir?” sorusuna verilebilecek yanıtlar da oldukça fazladır. Başlıca Antrede kullanılan mobilyalar şunlardır: ayakkabılık, askılık, şemsiyelik, dresuar, portmanto, dilsiz uşak, ayna ve vestiyer. Antrede kullanacağınız ayakkabılık modelleri ile ayakkabılarınızı hem daha şık hem de daha düzenli bir şekilde saklamanız mümkündür. Ayakkabılıklar antrelerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Siyah, beyaz ve kahverengi gibi pek çok renk ve tasarıma sahiptir. Yüksek boyda olan modellerin yanında daha alçak boyda ve yatay konumda olan ayakkabılık modelleri de vardır. Duvara monte edilebilen ve katlanabilen modelleri ile yerden tasarruf etmenizi sağlar. Açık ayakkabılıklar gibi daha ekonomik seenekleri de mevcuttur. Bu modelleri dilerseniz kapınızın önünde dahi kullanabilirsiniz. Askılık ve şemsiyelikler de antrelerin bir başka vazgeçilmez ürün grubudur. Bu ürünler hem dekoratiftir hem de sonbahar ve kış mevsimlerinde hayatınızı oldukça kolaylaştırırlar. Askılıklar mont, ceket, yağmurluk ve palto gibi kıyafetleri asmak için oldukça idealdir. Üstelik kapı yanında kullanacağınız bir askılıkta anahtarlarınızı saklamanız da mümkündür. Şemsiyelikler de şemsiyelerinizin bir arada bulunmasını ve daha derli toplu durmasını sağlar. Dresuar, aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bir üründür. Oldukça kibar durması sebebiyle antreye estetik bir görünüm sağlar. Genellikle ahşaptan yapılan dresuarların pek çok renk çeşidi de vardır. Portmanto, antreler için bir başka kullanışlı araçtır. Portmantolar; ayakkabı dolabı, askılık, ayna ve dresuar gibi farklı ürünleri tek başına bünyesinde barındırır. Böylece hem kullanım kolaylığı hem de yer tasarrufu sağlar. Portmanto denildiğinde akla önceki nesillere ait bir ürün geliyor olabilir. Ancak yeni ve şık tasarımlarıyla hala kullanılan popüler ürünlerdir. Portmantolar Türk evlerindeki popülaritesini hiç kaybetmemiştir. Portmantolar hem geniş hem de dar antreler için pratik bir çözüm sunar. Özel ve farklı renkteki tasarımlarıyla ev dekorasyonunuza uygun bir ürün bulmak mümkündür. Dilsiz uşak da bir başka kullanışlı üründür. İsmi oldukça ilginçtir. Pantolon ve ceket benzeri kırışmasını istemediğiniz giysilerinizi düzgünce asmanızı sağlar. Tekli ve çiftli modelleri vardır. Dilsiz uşaklar bütçenizi yormadan antrenizi kolayca dekore etmenizi sağlar.

Antre Mobilyaları Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Antre Mobilyaları Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Antre mobilyaları fiyatları, antre mobilyaların markalarına, modellerine, özelliklerine, tasarımlarına ve üretildiği malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Birbirinden farklı tasarımlara ve renklere sahip antre mobilyaları, farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara sunulur. “Antre mobilyaları nelerdir?” sorusundan sonra sorulması gereken soru “Antre nasıl dekore edilmelidir?” sorusudur. Antre ev ile ilk karşılaşmanın yaşandığı yer olduğu için mümkün olduğunca güzel bir şekilde dizayn edilmelidir. Bu sayede evinize gelen misafirleriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Antrelerin kargaşadan uzak olması gerekir. Bu yüzden antreler, daima düzenli ve temiz bir görünüme sahip olmalıdır. Çok parlak olmayacak bir biçimde, daha yumuşak ve gereği kadar aydınlatma yeterli olacaktır. Antre mobilya tasarımları ve renkleri birbiri ile uyum içinde seçilmelidir. Bu sayede giriş holü karamsarlık yaratmayacaktır. Bitkilerin ve aksesuarların yardımıyla da antrelerine hoş bir hava katabilmeniz mümkündür. Antre dekorasyonu için pek çok yenilikçi fikir vardır. Daha modern bir antre dekorasyonu ile evinizin bütün dekorasyon kalitesini arttırabilirsiniz. İyi bir biçimde dekore edilen antre ve koridorların yardımıyla, farklı dekorasyonlara sahip odalarınız arasındaki geçişi güzel bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu sayede eviniz daha şık bir görünüme ve birbirini tamamlayan özelliklere sahip olur. Böylece hem istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz hem de misafirlerinizde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. Antreleri dekore etmek sanıldığı kadar zor değildir. Doğru tasarımlardaki aksesuarları ve eşyaları doğru yere yerleştirdiğinizde ortaya çıkan sonucun iyi olması kaçınılmazdır. Dekorasyonda daha sıcak ve hoş bir hava oluşturmanın en kolay yolu aydınlatmadır. Antre ve koridorları dekore ederken ışıklandırma araçlarına büyük bir özen gösterilmelidir. Düzgün bir şekilde ışıklandırılan tasarım ürünlerinin modası uzun süre geçmeyecektir. Çerçeveli resimler ve fotoğrafların yardımıyla antre ve koridor duvarlarına hoş bir görünüm katmak mümkündür. Boş duvarların yerine sanat eserleriyle dolu olan duvarlar insanlar üzerinde çok daha güzel bir etki bırakmaktadır. Dekorasyonun doğallığı, geçmişten günümüze değişmeyen bir trenddir. Doğal tasarımlar ev dekorasyonunda öne çıkan moda unsurlarındandır. Antreler ve koridorlar genellikle dar bir yapıdadır. Birbirinden farklı antre mobilya ölçüleri sayesinde, ister dar isterse de geniş olsun bütün antreleri dekore etmek mümkündür.

Antre Mobilyaları Nasıl Seçilir?

Antre Mobilyaları Nasıl Seçilir?

Türk mimari kültüründe antreler genellikle dar ve küçük tasarlanır. Antre hol mobilyaları, bu küçük alanlı mekanları sıcak bir ortama dönüştürmek için oldukça belirleyicidir. Dar antre mobilyaları, bu küçük alanları değerlendirebilmek için özel ölçülerde üretilmiştir. Böylece dar alanlarda bile hayatınızı kolaylaştıran kullanışlı ürünlerden faydalanabilirsiniz. Antreleri güzelleştirmek için sadece modern antre mobilyaları kullanmak yetmemektedir. Bu eşyaların nerede ve nasıl kullanıldığı oldukça önemlidir. Bunların yanında ışıklandırma da oldukça önemlidir. Antrelerde genellikle pencere bulunmaz. Bu nedenle de evin antre bölümü karanlık olabilir. Antre iyi bir şekilde aydınlatıldıktan sonra, eğer evin genel dekorasyonunda belirli bir stil ya da renk şeması izleniyorsa, bu antrede de devam ettirilmelidir. Antreler ve koridorlar diğer odalara bağlantı sağladığı için, aynı dekorasyon stilini ya da renk şemasını devam ettirmek, evinizde daha güzel bir görünüm sağlayacaktır. Bu yöntem evinizde daha ferahlatıcı bir algı oluşturur. Özellikle metrekaresi küçük evlerde bu yöntem büyük katkı sağlamaktadır. Büyük metrekareli evlerde antre ve koridorları farklı renklerde dizayn edilmesi yoluna başvurulabilir. İster dar ister geniş olsun, antrelerde mümkün olduğunca işlevsel ve kullanım kolaylığı sağlayan eşyaların bulundurulması önemlidir. Gereksiz yer kaplayan eşyaların kullanılması hem sıkışık hem de kalabalık bir görüntüye neden olur. Eve girdiğinizde sizi rahatlatacak ve gözlerinizi yormayacak eşyaları tercih etmelisiniz. Bu sayede, eve adım attığınızda evin atmosferi size enerji verecektir. Bunların yanında antre Mobilyası seçerken diğer eşyalarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin ayakkabılık alırken evinizdeki ayakkabı sayısına dikkat etmelisiniz. Çizme gibi daha uzun olan ayakkabılarınızı göz önünde bulundurarak, alacağınız ayakkabılığın raflarından en az birisi diğerlerinden daha yüksek olmalıdır.