YazarYayınları
YazarYayınları
Şirket Ünvanı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı YazarBasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
İşletme Adı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı Yazar BasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
Tescilli Marka: Yazar Yayınları
KEP Adresi: -
Vergi No: 8790615181
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 19
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 19
Mağazanın iletişiminden memnunum 17 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Basım Tarihi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

ISBN

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yazar

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Hobi

için 2 sonuç bulundu.

Hobi

Hobiler hem keyifli hem de verimli vakit geçirmenin anahtarıdır. Nobel Akademik Yayıncılık, İnkılap Kitabevi, Alfa Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Boyut Yayın Grubu ve daha birçok yayınevinin sayısız hobi kitap çeşitleri sayesinde mevcut hobinizi ilerletebilir veya yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

Kültür Kitapları

Kültür Kitapları

Çok geniş bir alanı kapsayan kültür kitapları hayata bakış açınızı değiştirebilecek ve derinleştirebilecek, ilgi alanlarınızı genişletebilecek ve çoğaltabilecek potansiyele sahip. Belli bir ilgi alanınız yoksa işe genel kültür, popüler kültür veya görsel kültür kitaplarıyla okumalarınıza başlayabilir, sonra bu alanların ayrıntılarına inebilirsiniz.

Oyun Kitapları

Oyun Kitapları

Oyun kitapları size bir oyunun tarihçesini, nasıl oynandığını, kural listesini ve olası senaryoları açıklar. Böyle kitaplar özellikle satranç, briç, Go gibi strateji ve zeka gerektiren oyunlar için bilhassa vazgeçilmezdir. Bilardo gibi ince ayrıntıları bulunan masa oyunları çeşitleri için yine kitaplara ihtiyaç duyulur. Bazı oyun kitaplarının fiyatlarına oyunun kendisi de dahil olabilir.

Sanat Kitapları

Sanat Kitapları

Sanatla veya herhangi bir sanat dalıyla aktif olarak ilgilenmeseniz bile sanat kitapları ile onu bir hobi olarak sürdürmeniz mümkün. Sanat tarihi alanında E. H. Gombrich’in kapsamlı eserlerinden yararlanabilirsiniz. İşte Sanat kitapları dizisi, Sanat 101 gibi genel sanat kültürü kitaplarının yanı sıra sanat felsefi kitaplarını da Sanat kategorisinde bulmanız mümkün.

Gezi & Turizm Kitapları

Gezi & Turizm Kitapları

Dünyayı tanımak, başka ülkeleri ve kültürleri yakından incelemek, başkalarının yaşadıklarını öğrenmek isteyenler, seyahate gidenler ve gitmek isteyenler için gezi kitapları ve turizm kitapları ideal. Lonely Planet gibi ünlü yayıncıların rehber kitapları size eşlik ederken gezginlerin gezi yazıları size yol gösterici olacak.

Eğlence & Mizah Kitapları

Eğlence & Mizah Kitapları

Eğlence kitapları ve Gülse Birsel, Gani Müjde ve Levent Kırca eserlerinin de dahil olduğu mizah kitapları ile hiç ummadığınız kadar keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Fıkra kitapları, tekerleme kitapları, bilmece kitapları, bulmaca kitapları ve sudoku kitapları da eğlence ve mizah kitapları arasında.

Müzik Kitapları

Müzik Kitapları

Müzik kitapları bir enstrümanın nota bilgisinin yanı sıra müzik sanatını kavramsal açıdan daha iyi anlamanıza da yardım eder. Her müzikseverin, müzik tarihi, dönüm noktaları, tek tek müzik tarzları ve ünlü müzisyenlerin hayatları hakkındaki kitapları içeren bir kapsamlı bir müzik kitaplığı olmalı.

Yemek Kitapları & İçecekler

Yemek Kitapları & İçecekler

Sağlıklı beslenmek, iyi, kaliteli lezzetler tatmak, yeni tariflerle tanışmak, yeme ve içmeyi ihtiyaçtan hobiye doğru taşımak isteyenler yemek kitapları ve içecek kitaplarında aradıklarını bulabilir. Canan Karatay ve Oktay Usta gibi yazarlara ait olan ya da vejetaryen beslenme, vegan beslenme, vb. özel beslenme türleri hakkında kitaplar da burada sizi bekliyor.

Diğer Hobi Kitapları

Diğer Hobi Kitapları

Tahminlerde bulunmak için Astroloji, Fal, Rüya Tabirleri; fotoğraf alanında ilerlemek için Fotoğrafçılık & Fotoğraf; tiyatro oyunları ve oyuncuları hakkında daha fazla bilgi için Tiyatro; sporun teorik yönü için Spor; yerli ve yabancı filmlere farklı bakış açıları için Sinema; çizim becerileri geliştirmek için Resim; sevimli dostlarınızla mutlu bir yaşam için Evcil Hayvan Bakımı & Eğitimi; daha fazla şıklık için Moda & Giyim; huzur dolu ortamlar için Bahçe Bakımı & Çiçek Sanatı kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.