YazarYayınları
YazarYayınları
Şirket Ünvanı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı YazarBasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
İşletme Adı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı Yazar BasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
Tescilli Marka: Yazar Yayınları
KEP Adresi: -
Vergi No: 8790615181
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 19
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 19
Mağazanın iletişiminden memnunum 17 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Eğitim & Ders Kitapları

için 1 sonuç bulundu.

Eğitim & Ders Kitapları

Eğitim kitapları ve ders kitapları size mevcut derslerinize destek olmanın yanı sıra gelecekte verimli bir şekilde kullanabileceğiniz beceriler geliştirmekte de yardım edebilir. Nemli Yayınları, Palme Yayıncılık, Karekök Yayıncılık, Esen Yayınları, Fono Yayınları, Nüans Publishing, Tonguç Akademi Yayınları ve daha birçok yayınevinin her bütçeye uygun fiyatlardaki kitapları burada sizi bekliyor.

Kaynak Kitaplar

Kaynak Kitaplar

Kaynak kitaplar, bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için faydalanılan kitaplara verilen genel isimdir. 1. sınıftan 9. sınıfa kadar ilkokul kaynak kitapları ise Milli Eğitim Bakanlığı’nın sunduğu müfredattaki dersleri pekiştirmek için kullanılan kitaplardır. Yabancı dilini geliştirmek isteyenler için İngilizce ve Almanca kaynak kitaplar da Kaynak Kitaplar kategorisinde.

Sınav Kitapları

Sınav Kitapları

Sınav Kitapları kategorisinde sizi KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), LGS (Liseye Geçiş Sistemi), YDS (Yabancı Dil Sınavı), YÖKDİL, ALES, DGS (Dikey Geçiş Sınavı), TOEFL ve IELTS’e hazırlayacak zengin çeşitlilikte kitaplar yer almakta. Sınava hazırlık kitapları söz konusu sınavlarda çıkacak konular hakkında kapsamlı konu anlatımı, daha önce çıkmış sorular ve bilgi seviyenizle soru çözme sürenizi ölçmenizi sağlayan deneme testlerini içerir.

YKS & TYT

YKS & TYT

YKS Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı ve TYT (Temel Yeterlilik Testi) onun girilmesi zorunlu olan ilk oturumudur. İlk oturumu geçenler ikinci oturuma girmeye hak kazanır. Üniversiteye girişte YGS ve LYS’nin yerine getirilmiştir. YKS & TYT kategorisindeki için gereken kitaplarla bu sisteme ve oturumlarına hazırlanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan kişisel gelişim kitapları, kişinin kendisini öncelikle içsel olarak geliştirmesi ve hayata hazırlamasına yönelik bilgiler ve uygulamalar içerir. Doğan Cüceloğlu’nun kitapları, Ferrari’sini Satan Bilge, The Secret, Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı, Beden Dili, Duygusal Zeka, İkigai, İyi Hissetmek, Çizginin Dışındakiler, Dürtme, Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı ve daha fazlası burada.

Yabancı Dil Kitapları

Yabancı Dil Kitapları

Yabancı Dil Kitapları kategorisi yeni bir yabancı dil öğrenmek veya başladığı bir dili geliştirmek isteyenlerin işine yarayabilecek birçok kitap ve set içeriyor. İngilizce eğitim setleri başta olmak üzere, Arapça, İspanyolca, Çince, Almanca, Fransızca ve başka dil eğitim setlerinin sunduğu pratik çözümler sayesinde dil öğrenmek gayet kolay.

Bilgisayar Kitapları

Bilgisayar Kitapları

Bilgisayar kitapları çağı yakalamanıza ve faydasını görebileceğiniz beceriler geliştirmenize yardımcı olur. Bilgisayar Kitapları kategorisinde bilgisayar öğrenme kitaplarını, bilgisayar mühendisliği kitaplarını ve bilgisayar programlama kitapları yer almakta. Kodlamada veya tasarımda ilerlemek isteyenler Java, JavaScript, PHP, Python, Arduino, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, AutoCAD ve diğer programlar hakkındaki kitapları edinerek hemen pratik yapmaya başlayabilirler.

Açık Öğretim Kitapları

Açık Öğretim Kitapları

Açık öğretim fırsat eşitliği sunarak, imkanı olan ve olmayan öğrencilerin istedikleri bölümleri okumasına olanak tanır. AÖF’ün kendi yayınları dışında konuların pekiştirilmesine yardımcı olan açık öğretim yayınları bulmak da mümkün. Açıköğretim Kitapları kategorisinde, Murat Yayınları dahil birçok farklı yayınevine ait konu anlatımlı açık öğretim kitapları, AÖF çıkmış sorular kitapları ve açık öğretim test kitapları mevcut.

Sözlükler & İmla Kılavuzları

Sözlükler & İmla Kılavuzları

Sözlük, eski dilde lügat, bir dildeki kelimelerin anlamlarını, telaffuzu ve imlası da dahil olarak veren, varsa kelimenin kökünün kullanımını ve aldığı ekleri de gösteren, imla kılavuzu ise kelimelerin anlamları yerine, sadece doğru yazılışlarının bulunduğu yazılı eserlerdir. Sözlükler & İmla Kılavuzları kategorisinde TDK’nın Türkçe Sözlük’ü ve İmla Kılavuzu ile başka dillerde sözlükleri bulabilirsiniz.