YazarYayınları
YazarYayınları
Şirket Ünvanı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı YazarBasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
İşletme Adı: Türkiye Yazarlar Birliği Vakfı Yazar BasınYayınTanıtımveOrganizasyonİktisadi İşletmesi
Tescilli Marka: Yazar Yayınları
KEP Adresi: -
Vergi No: 8790615181
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 19
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 19
Mağazanın iletişiminden memnunum 17 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Sayfa Sayısı

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Basım Tarihi

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Dergiler

için 7 sonuç bulundu.

Dergiler

Dergi, gazete ve kitap arasında yer alan, keyifli ve ilgi çekici bir yayın türüdür. Hoşça vakit geçirmek veya bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için dergilere başvurabilirsiniz. Dergilerin zengin dünyasına şimdiden hoş geldiniz.

Dergilerle Farklı Bir Okuma Zevkli

Dergilerle Farklı Bir Okuma Zevkli

Dergi, standart olarak aylık çıkan, 2 aylık, 3 aylık, 4 aylık, 6 aylık veya 12 aylık da çıkabilen, belli bir konuyu veya okuyucu kitlesini hedefleyen süreli yayınlardır. Gazetelerden farkı günlük olmamaları ve daha derinlikli olmaları, kitaplardan farkı ise süreli olmaları ve konuyu zamana yayarak ilgiyi canlı tutmalarıdır. Üstelik dergilerde birçok yazarın kaleminden bir şeyler okuma fırsatı da elde edilir. Dergi magazin, edebiyat, sinema, moda, müzik, dekorasyon, ekonomi, siyaset, tarih, bulmaca, bilgisayar, oyun, denizcilik, bilim veya sanat gibi birçok konuda olabilir. Genel olarak yetişkinleri ya da çocukları hedefleyebilir. Ülkemizde birçok yabancı dergi de kendine yer bulmakta. Bir konu hakkında yurt dışında olan bitenleri takip etmek istiyorsanız ya da en azından o dilde kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu dergilere de göz atabilirsiniz.

Her Alanda En Beğenilen Dergiler

Her Alanda En Beğenilen Dergiler

İnternet çağında basılı dergilerin tahtı biraz sarsılmış görünse de bazı dergi isimleri varlığını sürdürmeye hala devam ediyor. Mesela, moda alanında Burda, bilim alanında Popular Science, bilgisayar ve oyun alanında Level, dijital fotoğrafçılık alanında Digital SLR Photography var. Dergi aboneliği satın almanız da mümkün. Bunun için ürünlerdeki abonelik ve 12 sayı ibarelerine dikkat etmeniz yeterli. Böylece aboneliğiniz de başlamış olur. Yabancı dergi isimleri arasında gündemin nabzını tutan Time ve Spiegel, magazin severlere hitap eden Hello! ve OK!, iş dünyası için Forbes ve Fortune, kadınlar için Cosmopolitan, Elle ve Marie Claire ve Türkçesini okuduğunuz daha birçok derginin orijinalleri sayılabilir. Yabancı dergi aboneliği için de yerli dergi aboneliğindeki gibi ibarelere dikkat etmeniz yeterli.

Dergi Fiyatları Ne Kadar?

Dergi Fiyatları Ne Kadar?

Dergi fiyatları öncelikle yerli ya da yabancı dergi fiyatları olarak ayrılabilir. Dergi fiyatları sayfa sayısı, kağıt türü ve baskı kalitesi gibi etmenlere bağlıdır. Yabancı dergi fiyatlarında bunlara bir de kur farkları dahil olacaktır. Yerli dergilerde abonelikler bazen bir veya iki dergi ücretsiz olacak kadar indirimli olabilir, yani düzenli okuduğunuz bir dergiye abone olarak karlı çıkmanız ihtimal dahilinde. Yapı Kredi Yayınları, Doğu Batı Dergileri, Seçkin Yayınevi, Boyut Yayın Grubu, Artshop Yayıncılık, Remzi Kitabevi ve daha birçok yayıncının dergileri burada sizi bekliyor. Kitap kategorimizde dergiler dışında edebi eserler, eğitim ve ders kitapları ve hobi kitapları başta olmak üzere bütün kitap türlerini de bulabilirsiniz.