Weblegelsin
Weblegelsin
Şirket Ünvanı: ZETTA BİLGİSAYAR BİLİŞİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK VE SANAYİ TİCARETANONİM ŞİRKETİ
İşletme Adı: ZETTA BİLİŞİM
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9980842899
Mersis No: 0998084289900017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%97

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 745 32
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 750 27
Mağazanın iletişiminden memnunum 702 30
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Projeksiyon ve Aksesuarları

için 2 sonuç bulundu.

Projeksiyon ve Aksesuarları

Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde sinema makinelerinin yerini alan projeksiyon cihazları, hayatımızın pek çok anlanında kullanılan elektronik aygıtlardır. İş yerlerinde, ofislerde, okullarda ve hatta evlerde kullanılan projeksiyon cihazlarının verimli ve efektif kullanılabilmesi için bazı aksesuarlara gereksinimi vardır. Bu aksesuarlar; projeksiyon perdesi, projeksiyon lambası, sunum kumandaları, projeksiyon askı aparatı ve projeksiyon kablolarıdır. Tüm projeksiyon cihazı ve projeksiyon aksesuarları ihtiyaçlarınızı kategorimizden karşılayabilirsiniz.

Projeksiyon Cihazı

Projeksiyon Cihazı

Pek çok farklı amaç için kullanabileceğiniz projeksiyon cihazlarının pek çok farklı model çeşitliliği bulunmaktadır. LED projeksiyon cihazı, LCD projeksiyonlar ve kablosuz projeksiyon cihazları bunlardan bazılarıdır. Konferans salonlarında, iş yerlerinde ve ev sineması keyfini doyasıya yaşamak için evlerinizde kullanabileceğiniz projeksiyon cihazlarının çeşitleri, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre farklılıklar göstermektedir.

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon cihazı deyince ilk akla gelen yardımcı aksesuar elbette ki projeksiyon perdeleri oluyor. Projeksiyon perdesi, projeksiyon cihazlarını tamamlayarak dev ekran olanağı sağlayan bir aksesuardır. Projeksiyon perdeleri, projeksiyon cihazından elde edilen verimi önemli ölçüde etkilemektedir. Projeksiyon perdesi seçerken de temel kriterleriniz; kullanılacak olan ortam ve takılacak olan alanın ölçüsüdür.

Projeksiyon Lambası

Projeksiyon Lambası

Projeksiyon lambaları da projeksiyon cihazı için son derece önemli aksesuarlardır. Projeksiyon lambasının görevi; projeksiyon cihazından gelen görüntüleri içindeki lensler aracılığıyla büyütmek ve duvara yansıtılmasını sağlamaktır. Projeksiyon lambalarının ömrü sürelidir. Bu süre ortalama 2000-3000 saattir. Dolayısıyla projeksiyon lambalarının belli periyodlarla değiştirilmesi gerekmektedir.

Sunum Kumandaları

Sunum Kumandaları

Projeksiyon cihazı ile yapılan sunumları çok daha efektif kılan projeksiyon aksesuarı kuşkusuz sunum kumandasıdır. Sunum kumandalarının temel işlevi; görüntüyü ve ekranı yönetmek, yönlendirmektir. Çoğunlukla kablosuz olanları tercih edilen sunum kumandalarının aynı zamanda mouse olarak kullanılabilen çeşitleri de bulunmaktadır. Kategorimizden sunum kumandası modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Projeksiyon Askı Aparatı

Projeksiyon Askı Aparatı

Projeksiyon cihazları pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Örneğin; masanın üzerine koyarak ya da askı aparatı aracılığıyla tavana veya duvara monte ederek. Projeksiyon cihazınızı sabit bir alanda kullanmak istiyor ve bu yüzden duvara monte edecekseniz bu konuda imdadınıza projeksiyon askı aparatı yetişiyor. Pojeksiyon askı aparatlarının sunduğu en büyük avantaj, perdenin durumuna göre cihazınızı kolayca konumlandırmanıza ve hareket ettirmenize yardımcı olmasıdır.

Projeksiyon Kabloları

Projeksiyon Kabloları

Projeksiyon cihazınız ile bilgisayar, televizyon gibi aygıtlar arasında bağlantıyı sağlayan projeksiyon kablosu en önemli aksesuarlar arasındadır. Pek çok cihaz ile uyum sağlama özelliğine sahip bulunan projeksiyon kablolarının fiyatları marka ve modele göre farklılıklar gösterebilmektedir. Projeksiyon kabloları kategorimizde S-link, Codegen, Artes, Digitus gibi pek çok markaya ait ürünü görebilirsiniz.