VOLAN-TICARET
VOLAN-TICARET
Şirket Ünvanı: VOLKAN CAN DEMİR
İşletme Adı: VOLAN TİCARET
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 23722334680
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 43 3
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 42 4
Mağazanın iletişiminden memnunum 40 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Amper

(11)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Volt

(43)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oto Elektrik

için 45 sonuç bulundu.

Oto Elektrik

Oto elektrik malzeme ve aksesuarları, araçların tüm yapısını kontrol eden parçalar bütünüdür. Otomobil elektrik malzemeleri başta akü, sigorta ve aktarım kabloları olmak üzere yüzlerce farklı parçadan oluşuyor. Enerjisini aküden alan parçalar, gösterge panelinin çalışması, sinyal ışıkları ve farların yanmasına kadar onlarca farklı işlemi yerine getiriyor. Kullandığınız araç markalarının onayladığı, her araca uygun orijinal ve muadil olarak üretilen çeşitlerine özel avantajlarla kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

Güç Üretimini Sağlayan Elektronik Parçalar

Güç Üretimini Sağlayan Elektronik Parçalar

Araçların motor bölümünde yer alan akü, buji gibi güç aksamları aracın çalıştırılmasını sağlayan parçaları oluşturuyor. Aküden gelen enerjiyle motoru harekete geçiren bujiler, aracın düzgün ve verimli şekilde çalışmasını sağlıyor. Her araç için farklı voltaj değerine ve büyüklüğe sahip bu parçaları, aracınızı sorunsuz kullanmak için sürekli olarak kontrol etmek gerekiyor. Aküden gelen enerjiyi aracın ilgili parçalarına aktarmayı sağlayan en önemli ekipmanlar, oto elektrik kablosu ve soketlerdir. Elektrik kablosu ve oto soket çeşitleri, aküden gelen gücün farlara, kornaya, cam düğmelerine kadar birçok parçaya ulaşmasını sağlıyor. Birbiriyle ilişkili bu parçaların çalışması için enerjinin ilgili parçalara düzgün şekilde aktarılması gerekiyor. Güç aktarım parçaları arasında bulunan sigorta ve röle gibi ekipmanlar, oluşan enerjinin parçalara ulaşması aşamasında kontrol işlemini yerine getiriyor. Aküden farlara ya da ateşleme motoruna ulaşan enerjinin ihtiyaç duyulan seviyede gerçekleşmesini röle ve sigortalar sağlıyor.

Elektrik Kontrol Ekipmanları

Elektrik Kontrol Ekipmanları

Araçlar bakımları zamanında yapılsa da bazı durumlarda elektrik ile ilgili parçalarda aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu gibi aksaklıkları gidermek için araçlarda oto elektrik kontrol kalemi ve oto elektrik tesisat kablosu gibi parçaların bulunması gerekiyor. Uzun süreli kullanılmayan araçlarda aküler zamanla enerjisini yitirebiliyor. Bu gibi durumlarda araca başka bir güç kaynağından enerji yüklemek için ucunda akü maşası bulunan tesisat kabloları kullanılıyor. Akü kaynaklı işlemlerin halledilmesinde büyük kolaylık sunan akü takviye kablosu gibi yer kaplamayan malzemeleri araçlarda bulundurmak sorun anında yardımcı oluyor. Gösterge panelindeki bir lambanın değiştirilmesi gibi ustalık istemeyen durumlarda kullanmak için kontrol kalemi, yedek ampul vb. parçaların araçta olması araç sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor.

Otomobil İçi Elektrik Aksamları

Otomobil İçi Elektrik Aksamları

Otomobillerin oturma alanında yer alan elektrik aksamları, genel olarak kumanda ve kontrol ekipmanlarından oluşuyor. Elektronik cam açma düğmeleri, Park sensörleri, otomobil alarmı ve iç aydınlatma lambaları ekipmanlar arasında yer alıyor. Bu parçalar aracın tüm elektrikli parçalarında olduğu gibi aküden gelen güçle çalışıyor. Her zaman el altında olan ve sürekli kullanılan bu parçaların değişimi ve kontrolü daha kolay yapılıyor. İlgili parçalar, oto elektrik aksesuarları içinde kullanıcıların isteklerine göre kişisel hale getirilebiliyor. Bu nedenle her aracın içinde farklı boyutlarda ve farklı şekillerde kullanım gösteriyor. Aksesuarlar içinde çok fazla seçeneği bulunan aydınlatma lambaları, farklı renk seçenekleri sunuyor. Özellikle radyo ve teyp bölümünde yer alan elektrik aksamları otomobilin iç kısmında en çok değişiklik yapılan ve elektrikli kontrol parçaları arasında bulunuyor. Araçların kişisel özellikler kazanmasında büyük bir yeri olan korna çeşitleri ve parçaları da araç içi elektrik ürünleri içinde sıklıkla kullanılıyor.

Yedek Parça ve Elektrik Ekipmanlarının Güvenliği

Yedek Parça ve Elektrik Ekipmanlarının Güvenliği

Yüzlerce farklı parçanın bağlanmasıyla oluşan oto elektrik yedek parçaları, düzenli şekilde çalışması ve denetimi için bazı malzemelerle kontrol edilmesi önem arz ediyor. Bluetooth bağlantı seçeneğiyle satışa sunulan mini arıza tespit cihazları, aracınızdaki arızalı noktaların tespitinde kullanılıyor. Bilgisayara ya da telefona bağlanabilen cihazlar, arıza varsa ilgili arızayla ilgili kodu kullanıcıya gösteriyor. Bu sayede hangi parçada arıza olduğunu tespit ederek doğrudan ilgili parçanın tamir işlemi yapılabiliyor. Geliştirilen cihaz sayesinde, hem zamandan hem de gereksiz parça masrafından tasarruf elde edilmiş oluyor. Bütün araçlar için önemli ve çalışması için gerekli olan oto elektrik malzemeleri, araçların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına satışa sunuluyor. Aracınıza uygun diğer parçaları da incelemek isterseniz Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.