Lastik & Jant

Oto lastikleri, mevsimlerine göre kullanılması gerekir. Kış mevsiminde kış lastiği kullanılması, olası kaza durumlarını ve yolda kalma durumlarını engellemeye yardımcı olur. Otomobil lastikleri, ihmal edilmemesi gereken en önemli parçalardan biridir. Hangi tip yolculuklara çıkılacaksa ona uygun oto lastiği tercih edilmelidir. Düz yol veya dağ yollarına gidilecekse amacına uygun lastik tercih edilmelidir aksi takdirde düz yol lastikleri, dağ yollarında istenilen performansı gösteremeyebilir. Lastik deyip geçmemek gerekir, lastiklerin yol tutuşu ve performansı çok önemlidir. Islak ve kuru zeminde yol tutuşu, direksiyon hakimiyeti, dayanıklılık, sürüş dengesi, kuru zeminde fren performansı gibi lastik özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Lastikleriniz ani fren performansını karşılaması oldukça önemli bir durumdur, amacına uygun lastikler kullanmak kaza risklerini ciddi oranda engellemektedir. Kullanacağınız lastik tipine göre yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Michelin Energy Saver+ lastikler, şehir içi kullanım için geliştirilmiştir ve 60 litreye kadar yakıt ve 140 kg'ye kadar CO2 tasarrufu sağlamaktadır. Yağmurlu havalarda yollar kayganlaşır ve kaza yapma riski artar; Michelin Primacy lastikleri, ıslak zemin frenlemede mükemmel performans göstermektedir. Böylece yağmurlu günlerde kaygan zemin üzerinde daha iyi hakimiyet kurabilirsiniz. Lastik fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Jant alırken, jantın aracınıza uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekmektedir. Jantlar, bir çok otomobil kullanıcısı için gözbebeğidir çünkü aracın dış görüntüsünü güzelleştirir. Jantlar otomobilin çekiciliğini arttırdığı gibi yol tutuşunu ve performansını da etkiler. Ayrıca jantlar fren sisteminin soğutulmasında etkilidir. Jantların üretiminde kullanılan madde çok önemlidir; darbelere dayanıklı olmayan bir jant, ölümcül kazalara neden olabilir. Jantlar; alüminyum, çelik, titanyum, magnezyum ve karbon fiber malzemesinin de katılımıyla farklı ağırlık ve dayanıklılıkta üretiliyor. Alüminyum jantlar, aracın toplam ağırlığını azaltmakla birlikte yakıt tasarrufuna da katkı sağlar. Jant fiyatları, jant çeşitlerine göre değişmektedir. Jantlarınızı süslemek ve daha çekici görünmesini sağlamak için jant kapağı satın alabilirsiniz. Jant kapaklarının fiyatları normal jantların fiyatlarına göre daha uygundur.

vnokta
vnokta
Şirket Ünvanı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
İşletme Adı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: devnokta@hs01.kep.tr
Vergi No: 2940352127
Mersis No: 0294035212700001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 450 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 449 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 418 8
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Lastik & Jant

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.