Emzirme Ürünleri

Emzirme dönemindeki anneler, kategorimizde yer alan göğüs pompaları, göğüs kremi, göğüs pedleri, emzirme yastığı gibi ürünler sayesinde işlerini kolaylaştırabilirler. Hamilelik döneminde birçok anne adayı uyumakta zorlanır. Hamileliğinizin son günlerinde uykunuzu alabilmek için hamile yastığı kullanabilirsiniz. Tamamen hamilelerin rahatı için tasarlanan bu ürünler, mutlu bir hamilelik dönemi geçirmenize katkı sağlayacaktır. Emzirme örtüleri, son derece kolay ve pratik kullanıma sahiptirler. Böylece yalnız kalamadığınız zamanlarda bebeğinizi rahatça emzirebileceksiniz. Dışarıda bebeğinizi gizli gizli emzirmek için kullandığınız battaniyeler, bebeğinizin havasız kalmasına ve terlemeye neden olabilir. Bu nedenle bebeğinizin rahat etmesi emzirme örtüsü kullanmanız son derece yararlı olacaktır. Emzirme örtüsünün geniş boyun bölgesi sayesinde bebeğinizin emip emmediğini ya da uyuyup uyumadığını kolayca görebilirsiniz. Üstelik emzirme örtüsünü ihtiyaç duyduğunuzda hafif bir battaniye olarak, isterseniz de güneşten koruyucu bir perde olarak kullanabilirsiniz.

Emzirme vakti geldiğinde, rahatça bebeğinizi emzirmek için emzirme örtüsü ve emzirme yastığı kullanabilirsiniz. Hem bebeğinizin rahatı hem de sizin konforunuz için geliştirilmiş olan bu ürünler ile bebek bakımı artık daha kolay bir hale geliyor. Emzirme yastıkları, annenin tüm bel çevresini sarabilen U görünümünde bir yapıdadır. Hem bebeğinizin konforu hem de kendi rahatınız için bebeğinizi emzirirken emzirme yastığı kullanmanız tavsiye edilir. Emzirme minderi olarak da bilinen bu ürünü, bebeğinizin rahatça oturmasına destek sağlamak için de kullanabilirsiniz. Bebeğinizi oturttuğunuzda, emzirme yastığını da etrafına dolarsanız, bebeğinizin yanlara doğru kaymasına ve düşmesine engel olursunuz.

Emzirme dönemindeki annelerin en büyük şikayetlerinden biri göğüs ucundaki yaralardır. Kuruyan ve çatlayan göğüs uçları son derece can yakar ve birçok anneyi emzirmeden soğutur. Oysa bebeklerin bağışıklık sistemi için ilk 6 ay boyunca anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. Hem kendi sağlığınızı korumak hem de bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak için göğüs kremi kullanabilir ve emzirme dönemini sorunsuz atlatabilirsiniz. Lansinoh göğüs ucu kremi birçok anne tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Emzirme öncesinde ve sonrasında kullanılabilir. Çalışan bir anneyseniz, bebeğinizi düzenli olarak emzirme fırsatı bulamayabilirsiniz. Bu nedenle sütünüzü sağmanız gerekecektir. Sütünüzü sağmak ve saklamak için kategorimizde yer alan göğüs pompalarını ve süt saklama poşetlerini inceleyebilirsiniz.

vnokta
vnokta
Şirket Ünvanı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
İşletme Adı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: devnokta@hs01.kep.tr
Vergi No: 2940352127
Mersis No: 0294035212700001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 508 5
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 506 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 467 9
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Emzirme Ürünleri

için 5 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.