Banyo & Tuvalet

Bu kategorimizde bebeğinizin banyosu için gerekli olan tüm bebek banyo ürünlerini bulabilirsiniz. Bebeğinize banyo yaptırırken, hassas cildini kurutmamak için bebek sabunu kullanmanız gerekmektedir. Bebek sabunları, bebek cildine uyumlu olarak üretilmektedir. Böylece bebeklerin yumuşacık cildini kurutmaz ve gerilmesine müsaade etmez. Birçok marka tarafından üretilen bebek sabunu çeşitlerini inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bebeğinizin ipeksi saçlarını yıkamak için de göz yakmayan bebek şampuanı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Dalin, Nivea ve Sebamed gibi birçok marka tarafından bebek şampuanı çeşitleri üretilmektedir. Üstelik bebek şampuanlarını anneler de kişisel temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabilir. İçeriğinde çok fazla kimyasal bulunmadığı için bebek şampuanları genelde köpürmez, bu nedenle bebeğinizin kafasını yıkarken birkaç kez tekrarlamanız gerekecektir.

Yeni doğan bebeğinizi tek başınıza rahat rahat yıkamak için bebek küvetinden edinmeniz gerekecektir. Minik bebekleri banyoda yıkamak son derece tehlikelidir. Bu nedenle bebek küvetinde yıkamanız, bebeğinizin güveliği açısından gereklidir. Bebek küvetleri plastik malzemeden üretildiği için son derece hafiftir ve kolayca muhafaza edilir. Bebeğinizi yıkarken tek elinizle tutmanız, diğer elinizle sabunlamanız, bebeğinizin elinizden kaymasına neden olabilir. Bu nedenle yeni doğan bebeğinizi yıkarken iki kişi olmanız gerekmektedir. Böyle bir imkanınız yoksa, küvet filesi alarak minik yavrunuzu tek başınıza yıkayabilirsiniz. Küvet fileleri, bebek küvetinin kenarlarına tutturularak kullanılır. Buraya bebeğinizi güvenle yatırabilir, ardından rahatça sabunlayıp durulayabilirsiniz. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde küvetin minik yavrunuzu rahatsız etmemesi için küvet minderi satın alabilirsiniz. Küvet süngeri olarak satılan bu ürünler, bebeğinizin vücudu için yumuşak bir zemin oluşturur.

Minik yavrunuzu yıkadıktan sonra kurulamak için bebek havlusundan veya bebek bornozundan yararlanabilirsiniz. Bebek bornozları, bebeklerin minik bedenine uygun olarak üretilmektedir. Aynı şekilde bebek havluları da şapkalı olarak üretilmektedir. Böylece banyodan sonra minik yavrunuzu rahatça kurulayabileceksiniz. Bebeğinizi yıkarken hassas tenine zarar vermemek için doğal bebek süngeri çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yumuşacık yapıları ile minik yavrunuzun cildini hassas bir şekilde arındırır ve temizler. Banyodan sonra bebeğinize, bebek yağı ile masaj yapabilir ve rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebeklerin en büyük problemlerinden biri de pişiktir. Minik yavrunuzda pişik problemi varsa, pişik kremi ile anında müdahale edebilirsiniz. Pişik oluşumunu önlemek için de bebek pudrası kullanabilirsiniz. Bebeğinize tuvalet eğitimi vermeye başladığınızda, lazımlık ve klozet adaptörü gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz.

vnokta
vnokta
Şirket Ünvanı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
İşletme Adı: DEVNOKTA TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: devnokta@hs01.kep.tr
Vergi No: 2940352127
Mersis No: 0294035212700001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 450 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 449 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 418 8
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Banyo & Tuvalet

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.