VİSCOROMA
VİSCOROMA
Şirket Ünvanı: SABRİ SERHAT ÖNER
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 24779177060
Mersis No: 2477917706000011
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 283 24
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 293 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 260 26
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Karyola, Yatak, Baza

için 6 sonuç bulundu.

Karyola, Yatak, Baza

Bir evin olmazsa olmaz eşyalarından en önemlleri elbette ki karyola, yatak ve bazadır. Yatağı yerden yüksek tutmaya yarayan mobilyalar olan karyola ve bazalar, yatak ile birlikte kullanılırlar. Peki doğru yatak seçimi nasıl yapılır? Yatağı bazayla mı karyolayla mı kullanmalı? Tüm bunların cevabı ve çok daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Baza Modelleri

Baza Modelleri

Baza modelleri seçeneği hayli fazla olduğundan doğru seçim yapmak bazen oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden sizlere baza çeşitlerinden bahsedecek ve ihtiyacınıza en uygun olanını almanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Baza modelleri arasında en bilineni sandıklı bazalardır. Sandıklı bazaları tercih ederek, kullanmadığınız eşyaları ya da sığdıramadıklarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Sandıklı bazalar, eve düzen getirmenin yanı sıra eşyalarınızın her zaman derli toplu saklanmasını sağlar. Bunun yanı sıra sandıklı baza modelleri, çift kişilik ve tek kişilik olarak ayrılmaktadır. sandıklı baza çift kişilik olanlar, genellikle yeni ev kuracak çiftler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra evinde çok fazla eşyası bulunan ve evin küçüklüğünden dolayı bunları koyacak yer bulamayanların tercihi de çift kişilik baza modelleridir. Eğer odanız çift kişilik bir bazayı kaldıramayacak kadar küçükse bu durumda tek kişilik sandıklı bazalara yönelebilirsiniz. Sandıklı baza tek kişilik modeller ise genellikle öğrenciler ve tek başına yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca çocuk odaları için de tek kişilik baza modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yatak Modelleri ve Doğru Yatak Seçimi

Yatak Modelleri ve Doğru Yatak Seçimi

Baza ya da karyola aldıktan sonra sıra yatakta! Peki doğru yatak seçimi nasıl yapılır? Bilindiği gibi yatak seçimi, konforlu ve huzurlu bir uyku için oldukça önemlidir. Eğer bel ve sırt ağrıları gibi problemler yaşıyorsanız tercihinizi, visco yataklar ya da ortopedik yataklardan yana kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra alacağınız yatağın kumaşı da oldukça önemlidir. Polyester ya da naylon malzemeden üretilen kumaştaki yatakları kesinlikle tercih etmemenizi öneririz. Yatak kumaşında öncelikle pamuklu ya da örme olmasına dikkat edin. Alacağınız yatağın ne çok yumuşak ne de çok sert olmamasını öneririz. Ayrıca alacağınız yatak boyunun sizin boyunuzdan 10-15 cm daha uzun olmasına da özen gösterin. Bunun yanında yatak ölçünüzün baza ya da karyola ile uyum sağlaması da son derece mühimdir. Alacağınızın yatağın satıcısından detaylı bilgi talebinde bulunun ve ürün özelliklerini titizlikle inceleyin. Yatak modelleri arasından bir seçim yaparken temel olarak göz önünde bulundurmanız gereken hususlar bunlardır. Kendinize ve kendi ihtiyacınıza uygun bir yatak seçmek en önemli noktadır.

Karyola Modelleri

Karyola Modelleri

Yatağınızı baza dışında kullanabileceğiniz bir diğer model alternatifi olan karyolalar, metalden ya da tahtadan üretilen eşyalardır. Karyola seçerken bazalı karyola tercih edebileceğiniz gibi bazası bulunmayan sadece yatağı yerden yükseltme işlevi olan karyola modelleriden de tercih edebilirsiniz. Karyola modelleri arasında ayrıca ahşap karyola, demir karyola ve pirinç karyola da yer almaktadır. Karyolaların da tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı çeşitleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra özellikle çocuklar için tasarlanmış olan arabalı karyola modelleri de ebeveynler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca odanızda nostalji rüzgarları essin istiyorsanız ferforje karyola modellerini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza, zevkinize ve odanıza uygun bir modeli seçerek kategorimiz üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Eğer eviniz için gerekli olabilecek tüm mobilya modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.