VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden Rengi

Siyah (6)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (31)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (6)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Çelik Takılar

için 34 sonuç bulundu.

Çelik Takılar

Çelik hem uzun ömürlü performans sunan bir metal hem de uygun fiyatlara sahip bir aksesuar materyalidir. Her türlü aksesuara uygulanan ve şık bir görünüm sergileyen çelik takılar, rose, sarı, beyaz, siyah ve daha pek çok renk kaplama çeşitlerine sahip bulunuyor. Çelik takılar kategorimizde, bileklik, kolye, yüzük, küpe, bilezik, set & takım modellerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Çelik Bileklik

Çelik Bileklik

Çelik Bileklik kategorimizde taşsız, taşlı, incili çelik ve kaplama çelik bileklik modelleri bulunuyor. Taşsız bileklik modelleri arasında, çeliğin ham ya da altın, rose altın ya da gümüş kaplama halinde kullanıldığı bileklik tasarımlar bulunuyor. Kategorimizde bulunan taşlı bileklik modelleri arasında, Swarovski, zirkon, kuvars, hematit, akik, kaplan gözü, yeşim taşı, kuvars, jade, turkuaz, mercan, sedef gibi doğal taşlardan ve incilerden tasarlanmış bileklik modelleri gibi modeller yer alıyor.

Çelik Kolye

Çelik Kolye

Çelik Kolye kategorimizde taşsız, doğal taşlı ve incili çelik kolye tasarımları bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan paslanmaz çelik kolye modelleri arasında, halat zincir kolye çeşitleri, uzun siyah çelik kolye tasarımları, beyaz aytaşı kolye modelleri, akik taşı kolye tasarımları, kristal taşlı tasma kolye tasarımları, Swarovski taşlı çift sarmal kolyeleri, kristal ve beyaz mercan taşlı çelik kilitli kolye modelleri, incili çelik harf kolye uçları, inci tasma kolye modelleri, inci kolye uçlu zincir kolyeleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Çelik Yüzük

Çelik Yüzük

Çelik Yüzük kategorimizde her bütçeye uygun taşsız, taşlı, inci çelik yüzük modelleri yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri sunan çelik yüzük modellerinde, eskitme altın, mat siyah, altın ve gümüş kaplama renkleri daha çok tercih ediliyor. Aşk, melek, peri, sembol, hayvan, otantik, Türk ve Osmanlı, yusufçuk, kelebek, isim, harf gibi pek çok temaya sahip çelik yüzük modelleri sizleri bekliyor. Kategorimizde doğal taşlı ve Swarovski gibi kristal taşlı çelik yüzük tasarımları bulunuyor. Taşlı çelik yüzük modelleri, ametist, akik, zirkon, Swarovski, aytaşı, mercan, turkuaz, sitrin, kuvars gibi doğal taşlardan tasarlanıyor.

Çelik Küpe

Çelik Küpe

Taşlı çelik küpe modelleri, zirkon ve Swarovski taşlarından tasarlanıyor. Yeşil, pembe, mavi, beyaz, kırmızı, siyah, lacivert, karışık renkli seçenekleri bulunan Swarovski ve zirkon taşları, modern, fantezi, klasik, otantik, her tarz taşlı küpe tasarımında şık bir görünüm sergiliyor. Farklı renk seçenekleri sunan cerrahi çelik küpe modellerinde, eskitme altın, rose altın, altın ve gümüş kaplama renkleri daha çok tercih ediliyor. Kategorimizde taşsız ve taşlı küpe çeşitlerinin yanı sıra inci çelik küpe modeller bulunmaktadır. Kategorimizde modern, spor, fantezi, otantik, klasik gibi pek çok tarza hitap eden çelik küpe tasarımları bulunuyor.

Çelik Bilezik

Çelik Bilezik

Taşlı ve taşsız çeşitlere sahip bulunan çelik bilezik modelleri, spor, fantezi, klasik her tür tarza uyabilecek seçenekler sunuyor. Mat, eskitme, kaplama gibi çeşitleri bulunan çelik bilezik modellerinde kadınlar arasında en çok rose altın kaplama bileziklerin, erkek tasarımları arasında ise mat siyah çelik kelepçe bilezik modellerinin popüler olduğu görülüyor. Parlaklığını yitirmeyen, paslanmayan ve uzun süreli kullanım imkanı sunan çelik bilezik modelleri her bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerin seçimini bekliyor.