VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsiyet

Kadın (6)
Unisex (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bijuteri Yüzük

için 14 sonuç bulundu.

Bijuteri Yüzük

Bijuteri Yüzük kategorimiz, inci, taşlı, taşsız yüzük modellerinden oluşuyor. İmitasyon inciler, doğal taşlar, çelik, bronz, kaplama gibi uygun fiyatlara sahip olan metallerden hazırlanmış bijuteri kategorimizin yüzük modelleri ekonomik seçenekler sunuyor. Otantik, modern, fantezi, klasik, minimalist, her türlü tarza hitap eden bijuteri yüzük modelleri arasında çelik, bronz, titanyum, pirinç, altın, rose altın gümüş kaplama metal seçenekleri bulunuyor.

İnci Yüzük

İnci Yüzük

Kategorimizde, siyah inci yüzük modelleri, Swarovski taşlı pembe inci yüzük çeşitleri, elmas montür otantik inci yüzükleri, altın kaplama incili ve taşlı salkım yüzük modelleri, gümüş ve altın kaplama çiçek inci yüzük tasarımları, doğal taşlı ve incili erkek bijuteri yüzük tasarımları, iki incili modern inci yüzük çeşitleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Modern ve minimalist tarza sahip olanlar Bengü Accessories markasının modern yüzük tasarımlarının arasından tercih yapabilir. Çift incili tasarımlar, salkım yüzükler arasından bütçenize ve zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Otantik tarz bir inci yüzük isteyenler, Aşina Gümüş markasının otantik tasarımları arasında elmas montür inci yüzük tasarımlarına ve Noemi’nin doğal taşlı, antik görünümlü, kristal taşlı inci yüzük modellerini inceleyebilir.

Taşlı Yüzük

Taşlı Yüzük

Bijuteri Yüzük kategorimizde bulunan Swarovski taşlı ve zirkon taşlı yüzük modelleri en popüler kadın taşlı yüzük modelleri arasında yer alıyor. Erkek taşlı yüzük modellerinde ise, otantik figürlü çelik yüzük ve siyah taşlı yüzük modelleri ön plana çıkıyor. Bee One markasının zirkon taşlı figürlü yüzük modelleri, Coquet Accessories markasının taşlı altın kaplama yüzük setleri, Lila markasının karanlıkta parlayan neon kalpli yüzükleri, Solfera’nın inci ve zirkon taşlı kurdele yüzük çeşitleri, Clariss markasının siyah metal zirkon taşlı şahmeran yüzük çeşitleri, Guess’in leopar deseni altın kaplama zirkon taşlı yüzük tasarımları ve çok daha fazlası sizlerin seçimini bekliyor. Bijuteri yüzük kategorimizde bulunan doğal ve değerli taşlardan, çeşitli metallerden yüzük modelleri her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Taşsız Yüzük

Taşsız Yüzük

Taşsız yüzük modelleri arasında, çelik, titanyum, pirinç, bakır, bronz gibi birçok farklı metal çeşidinden taşsız yüzük modelleri bulunuyor. Otantik işlemeli, modern, mat kaplama, kalemli, mineli pek çok tarza sahip taşsız yüzük çeşidi sizleri bekliyor. Taşsız yüzük modelleri arasında kadınlar için eklem yüzüğü takımları, kurukafalı çelik erkek yüzükleri, rose altın kaplama yüzük çeşitleri, Trabzon hasırı tasarımları, çift parmak yüzükleri ve saç yüzük modelleri bulunuyor. Avon firmasının çift taşlı kullanılabilen değiştirilebilir yüzük çeşitleri, Gc Jewel’in kaplama alyans modelleri, Bengü Accessories markasının deniz kabuğu yüzükleri, Lea Tasarım’ın antik görünümlü bronz yüzük tasarımları, Bonalodi markasının trend bıyık modelleri, Chamay markasının %100 kararmaz oksitlenmez altın kaplama çelik yüzükleri, Ejoya markasının figürlü ayarlama eskitme çelik erkek yüzükleri ve çok daha fazla takı Bijuteri Takılar kategorimizde sizleri bekliyor.