VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bijuteri Set & Takım

için 3 sonuç bulundu.

Bijuteri Set & Takım

Bijuteri Set & Takım kategorimiz imitasyon taşlı, incili ve taşsız setlerden seçenekler sunuyor. Oniks, akik, kaplan gözü, ametist, kuvars, safir, lapis lazuli gibi doğal taş ve minerallerden taşlı kolye ve bileklikler, zirkon, Swarovski gibi yarı değerli parlak taşlardan takı tasarımları, bronz, çelik, titanyum gibi metallerden bilezikler, altın ve gümüş kaplama kolye küpe setleri, inci aksesuar takımları ve çok daha fazlası kategorimizde sizlerin seçimini bekliyor.

Taşlı Setler

Taşlı Setler

Kategorimizde bulunan taşlı set takımları, akik, ametist, lapis, krizokol, yeşim taşı, aquamarin, mercan, sedef, amazonit, obsidyen, sitrin, labradorit, oniks, kuvars, kantaşı, unakit, malakit, oltu taşı gibi pek çok farklı doğal taştan ve zirkon, Swarovski gibi yarı değerli taşlardan hazırlanıyor. Taşlı setin tasarımı, bronz, çelik ya da titanyum içerirse, gümüş ya da altın kaplama modellere göre daha yüksek bir fiyat aralığına sahip bulunur. Zümrüt, safir gibi değerli taşlı setlerin fiyatları oniks, akik, ametist gibi doğal taşlı setlere göre yüksek bir fiyat aralığına sahip bulunuyor. Happyline Accessories, Imagine, İznik Çini Seramik, Aphrodite Accessories, App takı, Pink İmaj, Sembol Gold, Shemoss gibi pek çok markanın taşlı bijuteri set modellerini ve fiyatlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Taşsız Setler

Taşsız Setler

Kategorimizde bulunan taşsız takı setleri, bronz, çelik, titanyum, altın ya da gümüş kaplama seçeneklerine sahip bulunuyor.Takı seti modelleri arasında, kolye, bilezik, küpe setleri, çift zincirli kolye tasarımları, gümüş kaplama bileklik ve kolye takımları, çiftler için ikili harf kolye setleri ve çok daha fazla seçenek bulunuyor. Kaplama taşsız altın set modelleri, düğün, nişan gibi davetler için tercih ediliyor. Bujiteri taşsız setleri arasında yalnızca takılardan oluşmuş setlerin yanı sıra saat, kravat iğnesi gibi diğer aksesuarlarla birlikte tasarlanmış taşsız aksesuar setleri bulunuyor. Otantik, spor, fantezi, klasik ve diğer tarzlara uygun taşsız set tasarımları arasından bütçenize ve zevkinize göre bir aksesuar seti seçebilirsiniz.

İnci Setler

İnci Setler

Bijuteri set modelleri, imitasyon inciler ve çelik, bronz, kaplama, titanyum gibi metallerle hazırlanmış bijuteri takı tasarımlarıdır. İnci aksesuarlarında, sıra dizi inci kolyeler, inci sarkıt küpeler gibi vintage ve klasik tasarımların yanı sıra geometrik desenlerle, figürlerle hareketlendirilmiş modern inci takı tasarımları da bulunuyor. Kategorimizden siyah, beyaz, sarı, siyah, kırık beyaz, pembe ve birçok farklı renk seçeneğiyle tasarlanmış inci setler, spor, fantezi, modern gibi farklı tarzlara hitap eden tasarımlar ve her bütçeye uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Farklı bir hediye almak istiyorsanız istiridye içerisinde sunulan istiridye inci kolye set modellerini inceleyebilirsiniz. Hem bütçenize hem de tarzınıza göre bir bijuteri takı seti almak, doğal taşlı, taşsız, inci takı setleri modelleri ve fiyatları ve diğer takılar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Bijuteri Takılar kategorimize uğrayabilir, bijuteri setlerini inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.