VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsiyet

Kadın (36)
Unisex (8)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Gri (7)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bijuteri Küpe

için 74 sonuç bulundu.

Bijuteri Küpe

“Bijuteri Küpe” kategorimizde bulunan küpe modelleri, taşsız, taşlı ve incili olmak üzere üç çeşide ayrılıyor. Bronz, çelik, titanyum gibi metallerden hazırlanan tasarımların yanı sıra daha uygun fiyatlar sunan altın, gümüş kaplama küpe tasarımları da kategorimizde bulunuyor. İncili ve taşlı küpelerde ise tasarımda kullanılan incinin ya da doğal taşın değeri, fiyatları değiştirmektedir. Kategorimizde her renk inci küpenin yanı sıra ametist, zirkon, kristal, Swarovski, turkuaz, zümrüt gibi doğal taşlardan hazırlanan bijuteri küpe modelleri bulunuyor.

Taşsız Küpe Modelleri

Taşsız Küpe Modelleri

Bijuteri küpe modelleri arasında yer alan taşsız küpe modelleri, deri, pleksi, ahşap, bronz gibi farklı materyallerden hazırlanmış olabilir. Moco Accessories’in mıknatıslı sallanan küpe modelleri, Cadının Dükkanı markasının ahşap ve metallerle hazırlanmış el yapımı küpeleri, Atlas markasının otantik temalı ahşap küpeleri, Biggshop’un deri aksesuarlı ve çift renkli küpe tasarımları, 4xtyle markasının vintage ve retro bijuteri halka küpe modelleri, Belle Noel markasının altın ve gümüş kaplama figürlü küpe tasarımları ve çok daha fazlası kategorimizde sizlerin seçimini bekliyor. Deri ve püskül ile hazırlanmış sallantılı küpe, renkli mineli motifli altın kaplama imitasyon küpe, ve geometrik tasarımlara sahip nokta taşsız küpe modelleri taşsız küpe çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerden oluyor. Kulak delimi gerektirmeyen mıknatıslı küpe modelleri, hem erkekler hem kadınlar tarafından çok tercih ediliyor.

Taşlı Küpe Modelleri

Taşlı Küpe Modelleri

Kategorimizde bulunan taşlı küpe modelleri, doğal ve değerli taşlardan tasarımlara sahip bulunuyor. Zümrüt, safir, yakut gibi değerli taşlardan hazırlanan modellerin yanı sıra akik, ametist, oniks, turkuaz gibi doğal taşlardan hazırlanan modeller de bulunuyor. Kadın doğal taşlı küpe çeşitlerinde, Swarovski, zirkon gibi beyaz taşlı küpe modelleri ön plana çıkıyor. Erkek taşlı küpe modellerinden, mat oniks, akik gibi taşlardan tasarlanmış siyah taşlı küpe modelleri daha çok tercih ediliyor. Kullanılan taşın değerinin yanı sıra çelik, bronz, titanyum gibi diğer materyaller küpelerin fiyatlarını değiştiriyor. Bunun yanında titanyum, bronz gibi metaller kaplama modellere göre daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Akik, ametist, lapis, yeşim taşı, aquamarin, mercan, sedef, amazonit, obsidyen, sitrin, labradorit, oniks, kuvars, kan taşı, malakit, oltu taşı gibi pek çok farklı taştan küpe tasarımının bulunduğu sayfamızdan detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

İnci Küpe Modelleri

İnci Küpe Modelleri

Bijuteri inci küpe modelleri, imitasyon inciler, altın, gümüş gibi kaplama metallerden tasarlanan modellerdir. Ege Accessories’in sallantılı inci küpeleri, Adorno markasının inci ve altın kaplama geometrik tasarımları, 3M markasının vintage eskitme imitasyon inci küpe modelleri, Achell Accessories firmasının yakut, zümrüt gibi doğal taşlarla bir arada tasarladığı inci inci halka küpe tasarımları, Avon markasının swarovski inci küpe modelleri ve çok daha fazlası kategorimizde sizlerin seçimini bekliyor. 3M, 4mystyle, Achell Accessories, Adorno, Avon, Aşina Gümüş, Bee One, BijuTakı, Ege Accessories, Fucsia Design, Haşimi Doğaltaş, Nautilus Concept, Odak Aksesuar, Pink İmaj, Solfera gibi pek çok markanın tasarımlarını Bijuteri Küpe kategorimiz üzerinden inceleyebilir, bijuteri küpe fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.