VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden Rengi

Gri (8)
Siyah (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Kadın (26)
Unisex (21)
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

(6)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (25)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)
ve üzeri (35)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bijuteri Kolye

için 100 sonuç bulundu.

Bijuteri Kolye

Bijuteri Kolye kategorimiz çelik, bronz, altın ya da gümüş kaplama gibi metallerden tasarlanmış, her bütçeye uygun tasarımlar sunan kolye modellerine sahip bulunuyor. Kategorimizde bulunan kolye çeşitlerimiz, taşlı, taşsız, inci olmak üzere üçe ayrılıyor. Bir çok popüler takı markasının son moda tasarımlarına kategorimiz üzerinden ulaşabilir, bütçenize ve tarzınıza göre bir kolye edinebilirsiniz.

Taşsız Kolye Modelleri

Taşsız Kolye Modelleri

Kategorimizde bulunan taşsız kolye modelleri, çelik, bronz, altın ve gümüş kaplama gibi metal seçeneklerine sahip bulunuyor. Farklı tarz ve konseptlerde taşsız kolye modelleri vintage, otantik, dini, vintage, film gibi birçok farklı tema seçeneği sunuyor. Popüler film konseptli bijuteri kolye çeşitleriarasından, Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter gibi sevilen filmlerin kolyelerine ulaşabilirsiniz. Erkek kolye modellerinde ise, otantik ve dini temalı ya da bilgisayar oyunları temalı gümüş kaplama kolye modelleri görülüyor. Kadın altın kaplama kolye modelleri arasında, çokça gül, kar tanesi, kalp gibi romantik figürlerin taşsız kolyelerini görebilirsiniz. İsme özel askeri künye konseptli çelik kolye modelleri ve antik kapaklı madalyon gibi vintage modeller de yine çok tercih edilen konseptlerden oluyor. İçinde gerçek kurutulmuş çiçeklerden bulunan taşsız kolye modelleri ise farklı bir kolye tasarımı arayanları kendine çekiyor.

Taşlı Kolye Modelleri

Taşlı Kolye Modelleri

Taşlı kolye kategorisi, klasik tarza sahip sıra dizi inciler, otantik figürlü etnik kolyeler, modern taşlı kolye tasarımlar, minimalist taşlı kolye uçları gibi birçok farklı tarza hitap eden seçenekler sunuyor. Taşlı bijuteri kolye modelleri arasında akik, ametist, kuvars, oniks, sitrin, aytaşı gibi doğal taşlar ve safir, zümrüt gibi değerli taşlardan kolye modelleri görülüyor. Ametist, kuvars, kristal, Swarovski taşları çok tercih edilen doğal taşlar arasında bulunuyor. Jewellery, Nikaiatile, Nood Tasarım, Menessa, Mia Boche, Pijuteri, Saray Çarşısı, Sector Jewel, Selcan Takı, Seymen Silver, The Queen's Things, Zara Kuyumculuk ve çok daha fazla markayı bulabileceğiniz kategorimizden, kuvars, Swarovski, safir, mercan, lapis, yeşim taşı, sitrin, akik, oniks gibi doğal ve değerli taşlardan tasarlanmış kolye modelleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri

Her tür davete uygun klasik dizi incilerin yanı sıra modern tarzlara uygun son trend incili tasarımların ön plana çıktığı kategorimizden bijuteri kolye fiyatları hakkında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bijuteri inci kolye modelleri arasında, klasik sıra dizi inci kolyeler, farklı figürlerin içine yerleştirilmiş inci kolye uçları, doğal taşlarla birlikte tasarlanmış farklı ve modern modeller, çift sıra ya da üçlü dizi inci kolye tasarımları bulunuyor. Gerçek istiridye içinde sunulabilen imitasyon inci modelleri, incinin yerleştirildiği kolye aparatı ve zinciriyle birlikte satışa sunuluyor. Altın kaplama zincirlerle tasarlanmış inci kolye modelleri yine çok tercih edilen modellerden olmaya devam ediyor. İnci kolye takımı modelleri ise, kolye ucu ve zinciri gibi ikili, üçlü setleri içeriyor. Bijuteri Takılar kategorimizden kolyelerin yanı sıra diğer takı modellerini de inceleyebilir, bütçenize ve tarzınıza uygun bir tasarım seçebilirsiniz.