VipBT
VipBT
Şirket Ünvanı: MURAT UYSALOL
İşletme Adı: UYSALOL REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33040786450
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 273 67
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 299 41
Mağazanın iletişiminden memnunum 252 47
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Maden Rengi

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Kadın (18)
Unisex (16)
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

(9)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bijuteri Bileklik

için 52 sonuç bulundu.

Bijuteri Bileklik

Bijuteri bileklik kategorimizde birçok farklı markanın son trendlere göre tasarlanmış bileklik modelleri 2018 modelleri sizleri bekliyor. EMESAGAS, Chamay, Bibileklik, Bigblue, Biggdesign, Marnom, Marzio Fiorini, Mavi Bijuteri, Men bracelet style, Menessa, Moco Accessories, Moda Mislina, Only Chance By AG, Orjinal, OttoWoman, Biggshop, Bijustore, BijuTakı, Chavin, Clariss, Coco Bijoux, Coco Rose, Coquet Accessories, Esthetique, Euro Gold, Eva Jewellery, Evira, Favilla Takı gibi birçok farklı markanın taşlı, taşsız bileklik model ve çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Bijuteri Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bijuteri Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bijuteri bileklik modelleri arasında deri, çelik, gümüş gibi farklı materyallerden hazırlanmış tasarımlar bulunmaktadır. Kategorimizde hem erkek bileklik modelleri hem bayan bileklik modelleri bulunmaktadır. Taşsız bileklik modellerinde, kelepçeli, deri ipli, çelik materyallerden bileklik künye modeller bulunmaktadır. Bileklik erkek gümüş ve bayan gümüş modellerinde, isimli, harfli, figürlü modeller ön plana çıkmaktadır. Taşlı bileklik modellerinde ise, incili ve doğal taşlı bileklikler oldukça popüler bilekliklerdendir. Lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, sedef, kuvars, kan taşı,zirkon bileklik modelleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Doğal Taşlı Bileklik Modelleri Nelerdir?

Doğal Taşlı Bileklik Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan taşlı bileklik modelleri akik, kaplangözü, turkuaz, ametist, mercan, kehribar gibi doğal taşlardan, Swarovski, safir, zümrüt gibi yarı değerli ve değerli taşlardan tasarımlara sahiptir. Akik bileklik modelleri, özellikle erkekler için modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Kaplan gözü bileklik modelleriyle kombin yapılabilen akik bileklikler şık bir görünüm sergiler. Mercan bileklik modellerinin, kırmızı, sarı, beyaz renk çeşitlerine sahip tasarımları bulunmaktadır. Özellikle kadınların çok tercih ettiği ametist bileklik modellerini ister tek ister set halinde kategorimizde bulabilirsiniz. Taşlı bileklik setlerinde, farklı doğal taşlardan hazırlanmış tasarımları bir arada görebilirsiniz. Örneğin sarı kehribar bileklik ve mavi turkuaz bileklik modellerinin bir arada sunulduğu bir set şık bir seçenek olabilir.

Değerli Taşlı Bileklik Modelleri Nelerdir?

Değerli Taşlı Bileklik Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan değerli taşlı bileklik modelleri, safir, zümrüt, Swarovski, inci gibi taşlardan hazırlanmıştır. En popüler değerli taşlı bileklik modelleri, gümüş inci bileklik modelleri ve altın kaplama inci bileklik modelleridir. İncili altın bileklik modelleri içinde kaliteli bir seçimde bulunmak istiyorsanız, bilekliğin incilerinin yuvarlaklığına bakınız. İncilerin değerleri, incinin boyutuna, yuvarlaklığına, parlaklığına, renklerinin güzelliğine, yüzeylerinin pürüzsüz olmasına göre değişmektedir. Bir diğer sevilen bileklik modeli ise, strong>swarovski bileklik çeşididir. Swarovski bileklik modelleri arasında kelepçeli, derili, sıra dizili, ipli, figürlü birçok farklı model vardır. Bijuteri Takılar kategorimiz üzerinden doğal ve doğal olmayan her türlü bileklik çeşitlerini ve modellerini farklı renk, marka, fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz.