ViaGardenia
ViaGardenia
Şirket Ünvanı: Karya Yatırım ve Tarım Anonim Şirketi
İşletme Adı: Via Gardenia
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 5261342639
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 36 5
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 39 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Musluk

için 44 sonuç bulundu.

Musluk

Bahçelerinizde yetiştirdiğiniz bitkilerin belirli aralıklarla yeterli miktarda suya ihtiyaçları vardır. Özellikle yağışsız mevsimlerde bitkilerin canlılıklarını koruyup gelişimlerini sürdürebilmeleri için toprağın sık sık sulanması gerekir. Bahçenizi sulamak için hortum tercih ediyorsanız, hortumu bağlayıp su almanız gereken bir musluk hattı da bulunmalıdır. Dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış olan musluk modelleri, bahçe musluğu olarak adlandırılır ve hortum bağlamak için en ideal musluk çeşitleri bu ürünlerdir.

Musluk Nedir?

Musluk Nedir?

Musluk gaz ve su tesisatlarında hava ve su akışını kontrol etmeye yarayan vanalara verilen addır. Bahçe sulama söz konusu olduğunda, su tesisatınızın bir parçası olarak evinizin dışında, bahçenizde bir musluk bulundurmanız en mantıklı çözüm olacaktır. Musluk batarya çeşitleri su tesisatınızın en uç noktasıdır diyebiliriz. Bir su deposunda ya da borularda halihazırda biriken suyun akışını sağlamaya ya da akan suyu durdurmaya yarayan musluklar, hemen her kapalı mekanda yer alır. Bahçeli evlerde ya da tarlalarda ise musluklar özel önem taşırlar. Hem bahçe bakımı için hem de dış mekanın temizliği için su kullanmak gerektiğinde yakınınızda bir bahçe sulama musluğu olması büyük kolaylıktır.

Musluk Modelleri

Musluk Modelleri

Bahçenizi, balkonlarınızı, teraslarınızı ya da verandalarınızı sulamak için evin içinden uzun hortumlarla su kaynağı sağlamak yerine dilediğiniz yere musluk hattı çektirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Musluk modelleri, ev tipi armatür musluklar ve bahçelerde kullanılan bahçe musluğu modelleri olarak ikiye ayrılabilir. Bahçe musluğu modelleri, genellikle ev içi banyo dekorasyonuna kıyasla daha sade bir tasarıma sahiptir. Dayanıklılık ön plandadır. Bu musluklar aynı zamanda müstakil tuvaletlerde de işe yarar. İhtiyacınıza göre kısa musluk ve uzun musluk çeşitlerimiz arasında bulabileceğiniz ürünlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle yazlık evlerde bahçe duşu kullanımı yaygındır. Bahçe duşları için de bu musluklardan faydalanabilir, dilerseniz aç kapa musluk modellerimizi de tercih edebilirsiniz.

Musluk Aparatları

Musluk Aparatları

Kategorimizde yalnızca en dayanıklı musluk çeşitlerini bulmakla kalmayacak, bu musluklar için gerekli olabilecek musluk aparatları konusunda da zengin bir ürün yelpazesiyle karşılaşacaksınız. Alet çantanızda yedek bir musluk başı bulundurmak her zaman temkinli olmak açısından oldukça mantıklıdır. Musluk başları zamanla aşınabilir ve damlama yapabilir. Bu gibi durumlarda hemen müdahale edebilirsiniz. Musluk başlığı yanı sıra tahliye vanası da borularda birikmiş ve basınca neden olan suyun tahliyesi için gerekli aparatlardır. Poelsan, Vilas ve E.C.A musluklar sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kategorimizi inceleyerek pek çok musluk markası ve üretici firmanın en sağlam musluk modellerini avantajlı musluk fiyatları ile satın alabilirsiniz.