ViaGardenia
ViaGardenia
Şirket Ünvanı: Karya Yatırım ve Tarım Anonim Şirketi
İşletme Adı: Via Gardenia
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 5261342639
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 36 5
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 39 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bama (1)
Pro Line (1)
diğer (5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Evcil Hayvan Ürünleri

için 10 sonuç bulundu.

Evcil Hayvan Ürünleri

Şirinlikleri, saflıkları ve sempatiklikleri ile insanların en önemli arkadaşları olan evcil hayvanlar, tüm masumiyetleri ile insanların bakım ve desteğine gereksinim duyar. Evde hayvan besleyenler için beslenmesinden, temizliğine ve hatta genel bakımına kadar her bir detay büyük bir hassasiyet ve özen gerektiriyor. Her evcil hayvan için bunun sağlanmasında evcil hayvan ürünleri oldukça yardımcı oluyor. Evcil hayvan ürünlerinde bulunan farklı ürün ve malzemeler sayesinde hayvanların temel ihtiyaçlarının en yüksek kalite standartlarında karşılanması mümkün oluyor. Evde beslenen hayvanların gereksinim duyabilecekleri beslenme, temizlik, oyun ve diğer konuları kapsayan zengin ürün çeşitliliği sayesinde evcil hayvan sahipleri, çok daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Evcil Hayvan Ürün Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evcil Hayvan Ürün Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evcil hayvan sahipleri için besledikleri hayvanının tüm bakım ihtiyaçları ciddi bir sorumluluk teşkil etmektedir. Onun her zaman beslenme ve temizlik ihtiyaçlarının karşılanması, her evcil hayvan sahibinin en çok önem verdiği konulardan birisidir. Söz konusu kedi, köpek, kuş ve balık gibi büyük bir hassasiyete sahip evcil hayvanlar olunca, onlar için yapılacak her türlü ürün seçiminde titizlikle hareket etmek çok önemlidir. Özellikle de evcil hayvanlar için üretilen hayvan mamaları seçiminde dikkatli bir şekilde hareket edilmesi, onların sağlıklı bir şekilde beslenmeleri açısından büyük bir önem taşır. İnsanların beslenmesinde olduğu gibi evcil hayvanların beslenmesinde de pek çok önemli değişken söz konusudur. Bu nedenle de günümüzde evcil hayvanlara özel beslenme malzemelerinde zengin bir çeşitlilik bulunuyor. Evcil hayvan mama çeşitleri içerisinde hayvanın türü, yaşı ve sağlık durumu gibi detaylara odaklı olarak farklı ürünler bulunuyor. Bu şekilde evcil hayvanların durumuna göre en uygun ve en sağlıklı bir şekilde beslenmeleri sağlanabiliyor. Kedi maması çeşitleri de kedilerin sağlık durumu, yaşı, kısırlık durumu ve özel durumu baz alınarak, üretilmektedir. Bu yüzden de kedi mamalarında oldukça zengin bir ürün çeşitliliği bulunur ki, kediniz için en uygun olan mamayı kolayca bulabilirsiniz. Aynı şekilde en sadık dostunuz köpeğiniz içinde aynı kriterlerde mamalar bulunmaktadır. Köpek maması çeşitleri arasında marka ve diğer kriterlere odaklı olarak seçimlerinizi özgürce yapabilir ve hem onun için en sağlıklı olan hem de onun en çok seveceği mamayı yemesini sağlayabilirsiniz. Her türünün kendisine has sesi ve güzelliğiyle insanoğlunun çok geçmiş tarihlerden beri büyük bir hayranlık beslediği gökyüzünün narin canlıları olan kuş besleyenler içinde kuş maması bulunuyor. Kuş yemi olarak da isimlendirilen bu mamalar sayesinde gözünüzden sakındığınız kuşunuz için hem lezzetli hem de sağlıklı bir beslenme sağlayabilirsiniz. Kedi, kuş, köpek ve balık için üretilmiş en kaliteli mamalar ile vücudunun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini alıp, almadığından endişe duymadan veya hoşuna gidip, gitmediği endişesi taşımadan, gönül rahatlığıyla evinizdeki tatlı ve masum canlıları besleyebilirsiniz. Kuş kategorisi üzerinden farklı ürünlere göz atabilirsiniz.

 Evcil Hayvan Ürünleri ve Oyuncakları

Evcil Hayvan Ürünleri ve Oyuncakları

Evcil hayvan ürünleri arasında sadece beslenme değil aynı zamanda da temizlik ve oyun araçları da bulunmaktadır. Kedinizin, köpeğinizin veya kuşunuzun ve hatta balığınızın gün içerisinde eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayacak, oyunlar oynayabileceği oyuncaklar alabilirsiniz. Evcil hayvan oyuncakları sayesinde evcil hayvanınızın gün içerisinde canının sıkılmadığından emin olabilirsiniz. Özellikle oyun oynayarak hem eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilir hem de vücudundaki fazla enerjisini atabilmesini sağlayabilirsiniz. Evcil hayvanınız için tasarlanan evcil hayvan oyunları ile kedinizin veya köpeğinizin dinamik bir şekilde hareket etmesini de sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yüksek tempoda hareket, hem fizyolojisinin hareket ihtiyacının karşılanmasına hem de geceleri çok daha uzun süreli kesintisiz uyku uyuyabilmesine yardımcı olur. Özellikle de enerjisini atamaması durumunda huzursuz olması ve sizi de huzursuz etmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmamanız adına, onun hoşuna gidecek oyuncaklar ile oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Evcil hayvan oyuncaklarındaki zengin model çeşitliliği sayesinde evinizde beslediğiniz hayvanın kendi başına oyunlar oynayabilmesini sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda da onun oyunlarına da eşlik edebilirsiniz. Kedi ve köpeklere özel olan evcil hayvan malzemeleri sayesinde sürekli hareket etmek isteyen canlıların, evin içerisinde sıkılmamasını ve enerjisini atmasını sağlayabilirsiniz. Top, ısırma tahtası, tırmalama direği, kedi veya köpek evi, kovalama ipi gibi birbirinden farklı oyunları oynayabileceğiniz zengin oyuncak çeşitliliği bulunuyor. Bu şekilde çok sevdiğiniz ve değer gösterdiğiniz evcil hayvanınızla çok daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. Bir evcil hayvan için gün boyunca beslenme ve oyun oynamak en temel yapacağı şeyleri oluşturur. Bu iki faktörü onun için en kaliteli şekilde sağlayarak ve yanı sıra konforunu sağlayarak psikolojisinin her zaman iyi olmasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda da onunla aranızdaki ilişkinin kedi-insan, köpek-insan ilişkisinden çok daha ileri bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu şekilde de her zaman sizin sözünüzü dinleyen ve sizinle yaşamaktan memnuniyet duyan bir evcil hayvana sahip olabilmenize olanak verir. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurarak, en kaliteli şekilde karşılamaya özen göstermenizde onu evinizde ağırlamanızın önemli bir sorumluluğudur. Köpek ile ilgili farklı ürünlere kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz.

 Evcil Hayvan Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evcil Hayvan Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evcil hayvan ürünleriyle birlikte artık evinizdeki kedi, köpek, kuş veya balık için en konforlu ve en sağlıklı ortamı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Evcil hayvan mama çeşitleri birbirinden tamamen farklıdır. Bu nedenle de günümüzde evcil hayvanların mamaları farklı fiyatlara sahiptir. Kedi, köpek, kuş ve balık mamaları farklı kalitelerde olduğu gibi yaş, özel sağlık durumu, kedi ve köpekler için kısırlık durumu ve tür gibi kriterlere göre de farklı çeşitlere sahiptir. Bu yüzden de her evcil hayvan mamasının aynı veya sabit bir fiyatta olması söz konusu olmaz. Dolayısı ile evcil hayvanların beslenme konusundaki maliyetleri birbirinden farklıdır. Köpeklerin yaşına, türüne, sağlık durumuna ve kısırlık durumuna göre farklı mamalar verilmesi gerekir. Bu yüzden de köpek maması fiyatları değişkenlik göstermektedir. Aynı şekilde balıklarda da balığın türü ve boyutlarına göre balık yem çeşitleri bulunuyor. Bu yüzden de balık yem fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Binlerce farklı türüyle gökyüzünün muhteşem canlıları olan ve her zaman kendisine hayranlık uyandıran kuş yemi fiyatları da yine türüne göre değişkenlik göstermektedir. Evcil hayvana sahip olan kişiler için seyahatlerde ekstra ihtiyaçlar ortaya çıkar. Bunların en başında da kedi, köpek ve kuşun taşınması gelir. Günümüzde her evcil hayvanının türüne bağlı olarak mevcut olan ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak üretilen evcil hayvan taşıma çantası modelleri bulunuyor. Bu şekilde hayvanların hem güvenli hem sağlıklı hem de sorunsuz bir şekilde her yere sizinle birlikte gelmesi sağlanabilmektedir. Evinizde beslediğiniz kedinizin ve köpeğinizin yaşam alanında rahatlıkla gezmesini istiyor ancak temizliği konusunda biraz titizseniz de size yardımcı olacak evcil hayvan ürünleri bulunuyor. Evcil hayvan koltuk örtüsü sayesinde koltuklarınızı kedinizden veya köpeğinizden gelebilecek her türlü olumsuz etkene karşı etkin bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Özellikle de kedi ve köpeklerde çok sık görülen koltuk tırmalama eylemine karşı da bu örtüyle güçlü bir önlem alabilirsiniz. Evinizdeki hayvanınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün konusunda bilgi almak ve modelleri görmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.