UzakaraTekn.AŞ
UzakaraTekn.AŞ
Şirket Ünvanı: UZAKARA TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İşletme Adı: UZAKARA TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9000512620
Mersis No: 0900051262000001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 4
Mağazanın iletişiminden memnunum 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yedekleme Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.

Yedekleme Ürünleri

Günümüzde dünya popülasyonunun çok az bir kısmı dijital dünyaya erişime sahip değil. İnsanlar ve oluşturdukları kurumların verileri artık dijital ortamda yedekleniyor ve depolanıyor. Dijital verileri depolamak için üretilmiş olan aygıtlar yedekleme ürünleri olarak adlandırılıyor. Web sitemizden satın alabileceğiniz bu veri depolama aygıtları kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bütün yedekleme ürünleri çeşitlerimize göz atmak ve size uygun ürünü hemen satın almak için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

USB Flash Bellek

USB Flash Bellek

Veri depolama, elektronik cihazlar arası veri aktarımı ve yedekleme amacıyla kullanabileceğiniz yedekleme ürünlerinden ilki USB bellek ya da USB flash bellek olarak adlandırılan bu küçük aygıtlardır. USB bellek çeşitleri öncelikle veri depolama kapasitelerine, ardından veri aktarım hızlarına göre değişiklik gösterir. 1 TB USB bellek çeşitlerinden 2 GB USB bellek çeşitlerine kadar farklı ihtiyaçlara hizmet eden USB flash belleklere kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir Disk

Taşınabilir Disk

Bilgisayarlarımızın içinde yer alan sabit harddisklerin taşınabilir boyut ve tasarımlarda olan versiyonlarına taşınabilir disk, harici harddisk ya da taşınabilir harddisk adı verilir. Taşınabilir harddisk veri depolama kapasitesi açısından daha elverişlidir. Büyük boyutlarda verilerinizi (filmler, videolar, müzik arşivleri vb.) harici harddisk kullanarak her yere taşıyabilme imkânınız vardır. Hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip taşınabilir disk çeşitleri için web sitemizde bulunan ürünlere göz atmalısınız.

Hafıza Kartları

Hafıza Kartları

Hafıza kartı adı verilen küçük kartlar elektronik cihazlarınızdaki hafıza kartı yuvalarına takılarak kullanılır ve bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi cihazların hafızalarını artırmak ve veri depolama alanı yaratmak için işlevseldir. Memory card olarak da bilinen hafıza kartı çeşitleri ve en uygun hafıza kartı fiyatları için en doğru adrestesiniz.

Media Player

Media Player

2000’li yılların ilk yarısında piyasaya sürülen media player ya da diğer adıyla media oynatıcı cihazlar sayesinde film, görsel, video gibi görüntüleri yüksek görüntü kalitesiyle TV ekranından izleme şansınız olur. Küçük ve hafif bir kutu biçimindeki bu cihazlar arasında Apple TV 3. nesil ve 4. Nesil modellerini de sayabiliriz.

Yedekleme Ürünleri ve En Uygun Fiyatlar

Yedekleme Ürünleri ve En Uygun Fiyatlar

Kategorimizden satın alabileceğiniz USB bellek, taşınabilir harddisk, hafıza kartı ve media player gibi yedekleme ürünleri en uygun fiyatlar ve diğer alışveriş avantajları ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Örneğin Kingston, Sandisk, Toshiba gibi markaların en ucuz USB flash bellek fiyatları ve harici harddisk fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Yedekleme ürünleri kategorisi haricinde diğer bilgisayar bileşenlerine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.