Tulumba
Tulumba
Şirket Ünvanı: cenk özen
İşletme Adı: Tulumba
Tescilli Marka: tulumba.com.tr
KEP Adresi: cenk.ozen@hs01.kep.tr
Vergi No: 27796127124
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 15
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 15
Mağazanın iletişiminden memnunum 15
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ölçüler

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

TV Ünitesi & TV Sehpası

için 39 sonuç bulundu.

TV Ünitesi & TV Sehpası

Televizyon olmayan bir ev neredeyse düşünülemez. Televizyonları evinizde en elverişli şekillerde yerleştirmek ve en uygun izleme açılarını yakalamak için de TV üniteleri veya TV sehpalarından yardım almanız gerekir. 312 Dizayn, 4M, 85 Möble, Ankara Mobilya, Calitelli, Dekorister ve diğer birçok markanın ürünlerini burada bulabilirsiniz.

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV ünitesi modüler ve çok pratik bir ürün. Televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz bir bölmesi veya televizyon askısının yanı sıra bol çekmeceli ve raflı sehpa bölümüyle televizyonla ilgili olan olmayan kablolarınızı, kumandalarınızı, elektronik eşyalarınızı, DVD ve diğer şeyleri derli toplu bir şekilde kaldırmanıza ve gerektiğinde onlara kolayca ulaşmanıza yardım eder. TV ünitesi modelleri suntalam, yonga levha, ahşap, metal, masif, alüminyum ve daha birçok malzemeden yapılabilir. Kahverengi, beyaz ve siyah en yaygın renkler olsa da kırmızı gibi çarpıcı renklerde TV üniteleri bulmanız da mümkün. Modüler TV üniteleri ve TV ünitesi aksesuarları ürünü kişiselleştirmenize ve dilediğiniz gibi yerleştirmenize de olanak tanır.

TV Sehpası

TV Sehpası

TV sehpası, üstüne büyük televizyonların yerleştirilebildiği geniş ve dayanıklı bir sehpa türüdür. TV sehpaları TV ünitelerinden farklı olarak tek parçalı bir üründür ama onlar gibi çekmece ve rafları bulunur. Açık raflı TV sehpaları DVD çalar gibi cihazlarınızı yerleştirmek için idealdir. Dolaplı TV sehpaları ise kablo ve kumanda gibi ufak tefek dağınıklıklarınızı sağlamak için biçilmiş kaftandır. Elbette seçeceğiniz TV sehpası modeli televizyonun bulunduğu odanın, mesela salonun genel dekorasyonuyla da uyum içinde olmalıdır. Bunun dışında sehpayı nereye yerleştireceğinizi de iyi hesaplayın. TV izlerken gözlerinizin yorulmaması için bu önemli. Ayrıca ileride ses sistemi de eklemek isteyebilirsiniz.

TV Ünitesi ve TV Sehpası Fiyatları

TV Ünitesi ve TV Sehpası Fiyatları

TV ünitesi fiyatları ve TV sehpası fiyatları ürünün hangi boyutta olduğuna, hangi malzemeden yapıldığına ve kaç parça olduğuna bağlıdır. Daha kapsamlı TV üniteleri sade TV sehpalarından daha yüksek fiyatlı olabilir ama masif ahşaptan bir TV sehpası da suntalam bir TV ünitesinden daha yüksek fiyatlı olabilir. Neyse ki hem fiyat hem de model açısından muazzam bir çeşitlilik var. Tek yapmanız gereken aralarından dikkatli bir seçim yapmak. Riske girmek istemeyenler her şeyle uyum sağlayabilecek düz beyaz takımlarda karar kılabilir. Biraz inceleme yaptığınızda ilginç takımlar bulmanız da mümkün. Örneğin, TV ünitesi ve orta sehpa takımları sizi salon için ayrı ayrı mobilya seçmekten kurtarabilir. Televizyon keyfinizi pekiştirecek TV ünitesi ve TV sehpası modellerini hemen inceleyebilir ve beğendiğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.