TROPIKHOME/TR
TROPIKHOME/TR
Şirket Ünvanı: BEYTUĞ TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. STI.
İşletme Adı: BEYTUĞ TEKSTİL
Tescilli Marka: TROPIK
KEP Adresi: -
Vergi No: 1680487404
Mersis No: 0168048740400013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 136 6
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 140 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 127 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Salon Tekstili

için 2 sonuç bulundu.

Salon Tekstili

Salon tekstili, salon dekorasyonunuzu mükemmel hale getirmek için var. Aliz, Alesta Home, Apolena, Altınbaşak, Artemisia, Betires Home, Bürümcük ve diğer markaların, oturma grubunuzdan yemek masasına kadar kullanabileceğiniz salon tekstil ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Yastık & Kırlent

Yastık & Kırlent

Koltuk yastığı veya kırlent koltukların üstünde dekoratif amaçla kullanılan küçük yastıklardır. Kırlent yastık bir kırlent kılıfı, bir de kırlent içinden meydana gelir. Kırlent kılıflarını dilediğinizce değiştirebilirsiniz. Dijital baskılı kırlentler oldukça yaygın, bunlara sevdiklerinizin fotoğraflarını da bastırabilirsiniz. Onun dışında örgü kırlent, payetli kırlent, tüylü kırlent gibi kırlent modelleri de bulabilirsiniz. Kırlent fiyatları kırlentin kumaş ve baskı kalitesine, dokumada kullanılan işçiliğe göre değişebilir. Kırlentin salon dekorasyonuyla uyumuna dikkat etmeli ve sayılarını kontrol altında tutmalısınız.

Koltuk Örtüsü

Koltuk Örtüsü

Koltuk örtüsü sık kullanılan koltuk kumaşlarının kısa sürede aşınıp yıpranmaması için koltuklara serilen örtü çeşididir. Lastikli koltuk örtüleri en pratik modellerdir ama onların dışında dekorasyonla tam uyumlu birçok koltuk örtüsü modeli bulabilirsiniz. Koltuk örtülerinin bütün koltuklarınızda aynı olmasını isterseniz koltuk örtüsü takımı almanız gerekir. Köşe koltuklara özel koltuk örtüleri de vardır. Düz koltuk örtülerinin yanı sıra bürümcük koltuk örtüleri veya tay tüyü koltuk örtüleri de ferah ve kullanışlıdır.

Runner

Runner

Runner veya ranır, masa örtüsü üstüne konan, dar ve uzun ölçülere sahip masa örtüsü çeşididir. Runner masa örtüsü, büyük masa örtüsünü tamamlamakta kullanılır. Çuval runner, dantel runner, saten runner dahil olmak üzere birçok runner modelini bulmanız mümkün. Bazı runner modellerinin ucu zarf gibi üçgen şeklinde kapanır ve püskülle süslenir. Runner örtü seçerken masa örtüsüyle kontrast yaratmaya, mesela masa örtüsü açık renkse runnerın koyu renk olmasına özen gösterin.

Salon Takımı

Salon Takımı

Salon mobilya takımından farklı olan salon takımı masa örtüsü, runner, şömen tabla, peçete veya yüzük peçetesi gibi yemek masasını tamamlayıcı parçalar içerebilen settir. Salon takımları iğne oyalı, işlemeli, kanaviçeli, dantelli, boncuklu, Swarovski taşlı veya saten gibi dikkat çekici modellerde olur ve genelde klasik dekorasyona sahip evlerde kendine yer bulur. Alacağınız salon takımlarında genel olarak ağırladığınız misafir sayısına göre peçete sayısı bulunmasına dikkat edin.

Koltuk Şalı

Koltuk Şalı

Koltuk şalı koltuk örtüsüne alternatif olan ama ondan daha az yer kaplayan, daha hafif bir örtü çeşididir. Koltuk şalı koltuklarınızı korumakla ve dekorasyonun havasını değiştirmekle kalmaz, soğuk havalarda sizin için battaniye görevini de üstlenir. Örtü olarak kullanmaya en elverişli olan ve hemen hemen bütün dekorasyonlara uyum sağlayan koltuk şalı modeli hiç şüphesiz örgü olanlardır.