TROPIKHOME/TR
TROPIKHOME/TR
Şirket Ünvanı: BEYTUĞ TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. STI.
İşletme Adı: BEYTUĞ TEKSTİL
Tescilli Marka: TROPIK
KEP Adresi: -
Vergi No: 1680487404
Mersis No: 0168048740400013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 137 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 142 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 128 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Jackline (4)
Tropik (1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Banyo Tekstili

için 5 sonuç bulundu.

Banyo Tekstili

Banyo tekstili, banyonuzun zeminlerinde kullanabileceğiniz halı ve paspaslardan, her an kurulanabileceğiniz havlu ve bornoz modellerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Altınbaşak, Marie Claire, Pierre Cardin, Cemil İpekçi, Allesia, AnnRoss, Bedinn, Cotton Box, Minteks, Orange Venue ve daha birçok markanın banyo tekstil ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Havlu ve Setleri

Havlu ve Setleri

Havlu modelleri banyoda en çok başvurulan tekstil ürünleridir. Her gün kullanımınıza hazır olan el havluları ve yüz havluları ile duştan sonra kurulanabileceğiniz banyo havluları ve ayak havlusu tek tek alınabileceği gibi havlu seti olarak da alınabilir. Yaz tatilinin habercisi olan plaj havluları ise capcanlı renkleri ve desenleriyle dikkat çeker.

Duş Perdesi

Duş Perdesi

Duş perdesi duşakabin olmayan banyolarda duş alanının veya küvetin etrafına takılarak etrafa su sıçrama ve yerlerde su birikme riskini azaltır. Ayrıca, aynı normal perdeler gibi dışarıdan görülme ihtimalinizi düşürür. Duş perdeleri genelde su geçirmez polyesterden yapılır; duş perdesi borusu üstüne asılan kancalara takılarak kullanılır. Sade renklerden üç boyutlu desenlere kadar geniş bir yelpaze sizi bekliyor.

Bornoz ve Setleri

Bornoz ve Setleri

Bornoz banyo havlusundan farklı olarak kolları olan ve önündeki kuşakla belinden bağlanabilen bir banyo giysisidir. Bornoz modelleri havludan yapılır ve bazılarında, özellikle bebek ve çocuk bornozlarında kapüşon bulunur. Yüzde yüz pamuklu bornozlar haricinde dışı kadife olan bornozları da tercih edebilirsiniz. Çeyizlik bornoz setleri iki adet bornoz, iki adet yüz havlusu, iki adet banyo terliği, bazen de keseyle sabun içerir.

Banyo Halısı & Paspas

Banyo Halısı & Paspas

Banyo halısı ve banyo paspası banyo zeminlerine serilen suya dayanıklı tekstil ürünleridir. Banyoda kuru ve yumuşak adımlar atmanızı sağlarlar. Altı kaydırmazlı olan halı ve paspaslar nemli yüzeylerde kaymanızı da önler. Geniş bir banyonuz varsa takım olarak satılan paspas setleri banyo dekorasyonunda size avantaj sağlayacaktır.

Klozet Takımı

Klozet Takımı

Klozet takımı genelde üç parçadan oluşan bir banyo setidir. Bu parçalar, klozet kapağına takılan paspas, klozet ayağına göre kesilmiş küçük paspas ve banyonun ortasına sermek için büyük paspastır. Banyonuz küçükse büyük paspası içermeyen iki parçalı takımları da tercih edebilirsiniz. Klozet takımı seçerken pastel renkli/canlı renkli, uzun tüylü/kısa tüylü gibi birçok seçeneğiniz var.

Peştamal

Peştamal

Peştamal havludan çok daha eski olan, pamuk veya ketenden dokunan, renkli çizgileri bulunan bir bezdir. Hamamlar dışında banyo ve plajlarda havlu olarak, çeşitli yörelerde de önlük olarak sık sık kullanılır. Havludan daha ince ve hafif olmasından dolayı çabuk kurur ve katlandığında fazla yer kaplamaz. Farklı ölçülerde peştemalların yanı sıra peştamal bornoz ve peştamal elbise bulmanız mümkün.

Banyo Kaydırmazlar

Banyo Kaydırmazlar

Banyo kaydırmaz banyo halısı ve paspasından farklı olarak yumuşak plastik veya silikondan yapılmış vantuzlu ürünlerdir. Bunlar, suyla fazlasıyla temas eden küvet ve duşakabin içlerinde kayıp düşme riskinizi azaltır. Banyo kaydırmazların birçok rengi, boyutu ve şeklini bulabilirsiniz. Banyo kaydırmaz bantlar, kaydırmaz sprey ve plastik zemin karoları da diğer alternatiflerdir.