SRF
SRF
Şirket Ünvanı: SRF Elektronik Makine San. ve Tic. A.Ş.
İşletme Adı: SRF Elektronik
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 7810866801
Mersis No: 0781 0866801 00001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 63 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 61 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 59 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Fotoğraf & Kamera

için 1 sonuç bulundu.

Fotoğraf & Kamera

Fotoğraf ve video çekmek hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Gerek profesyonel fotoğrafçıların gerekse amatör fotoğrafçıların, fotoğraf makinesi ve kameranın yanı sıra lens, tripod, çanta ve diğer fotoğraf makinesi aksesuarlarına her an ihtiyacı olabilir. Canon, Nikon, Sony, Samsung ve diğer markaların fotoğraf makinesi, kamera ve aksesuar fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Aksesuarları

Fotoğraf Makinesi Aksesuarları

Fotoğraf makinesi aksesuarları arasında yeterli ve doğru ışığı sağlamanıza yardımcı olan stüdyo ışığı, flaş, ışık çadırı ve ışık ölçüm cihazından cihazlarınızı çalıştırmanız için gereken batarya, pil, şarj aleti ve uzaktan kumandaya, iç belleğinizi artıracak hafıza kartı çeşitlerine kadar aradığınız her şeyi bulmanız mümkün.

Lens, Objektif, Filtre

Lens, Objektif, Filtre

Fotoğraf makinesi lensi, objektif ve filtreler fotoğrafçıların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerdendir. Lensler geniş açılı, tele, makro ve balık gözü gibi değişik formatlarda ve farklı milimetre aralıklarında olabilir. Fotoğraf makinesi objektifi ise fotoğrafı çekilecek kompozisyonda ışığın iletilerek görüntünün oluşmasını sağlar. Filtreler ise lenslere takılır. En yaygın filtre çeşidi güneş ışınlarının ultraviyole ışınlarını tutan UV filtre ve renkleri doygunlaştıran polarize filtredir.

Tripod ve Monopod

Tripod ve Monopod

Fotoğraf makinesi ve kameranın siz tutmadan da ayakta durabilmesi için tripod ve monopod kullanmanız gerekir. Tripod üç ayaklı, monopod ise tek ayaklıdır. Tripod cihazlarınızı sabitleyerek özellikle yeterince ışığın olmadığı ortamlarda titremenin de önüne geçer. Böylece fotoğraf kalitesinin düşmesini önler. Monopod ise daha çok destek amaçlı ve daha pratik bir aksesuardır.

Çanta ve Kılıf

Çanta ve Kılıf

Çanta ve kılıf, fotoğraf makinesi, kamera, lens, objektif, filtre ve diğer hassas fotoğraf makinesi aksesuarlarınızı güvenli ve konforlu bir şekilde taşımanızı sağlar. Amatör fotoğrafçıların bile en azından fotoğraf makinelerini yerleştirebilecekleri bir çantalarının olması şarttır. Fotoğraf çantaları ve kılıfları genellikle dayanıklı ve su geçirmez malzemeden imal edilir.

Video Kamera Aksesuarları

Video Kamera Aksesuarları

Video kamera aksesuarları arasında mikrofon, batarya, ışık, şarj cihazı, boş kaset ve DVD’leri bulabilirsiniz. Ayrıca, aksiyon kameraları için yapışkanlı bağlantı, gidon bağlantısı, uzatılabilir sabitleyici, göğüs askı aparatı ve kayış paketi gibi aksesuarlar da mevcuttur. Bunlardan bazıları kayıt konusunda size yardımcı olurken diğerleri kamerayı daha güvenli taşımanızı sağlar.

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf makinesi fotoğraf çekmeniz için gereken cihazdır ama farklı fotoğraf makinesi çeşitleri farklı şekilde fotoğraf çeker. Günümüzde ürünlerin birçoğu dijitaldir. Kompakt makineler amatör fotoğrafçılar için pratik çekim ve kolay taşıma olanağı sunar. DSLR makineler ise başlangıç, orta ve ileri seviyelerde olabilen cihazlardır. En ünlü fotoğraf makinesi markaları arasında Canon, Nikon, Sony ve Samsung bulunur. Artık sayıları azalsa da filmi fotoğraf makineleri arasında Fujifilm Instax sayılabilir.

Video Kamera

Video Kamera

Fotoğraf makineleri de video çeker ama video kamera sadece bu iş için üretilmiştir. Uzun video ve film çekimlerinde video kameralar kullanılır. Video kameraların yükselişte olan bir çeşidi aksiyon kamerasıdır. Bu kameralar aksiyon halindeyken, mesela ekstrem bir spor yaparken, koşarken, bisiklet kullanırken görüntü almanızı sağlar ve heyecanlı anları kaydeder.

İpuçları

 • RAW fotoğraflar, .jpeg uzantılı fotoğraflar gibi sıkıştırılmamıştır, dolayısıyla daha fazla değişiklik yapmanıza olanak tanır.
 • Işık çadırınızın aydınlatmasını iki yanından çalışma lambası ile yapabilirsiniz. Bunlar yeterince esneklik de sunar.
 • Flaşı mümkün olduğunca az kullanarak şarjınızı daha fazla idare ettirebilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

 • Deniz aşırı ülkelerde priz girişleri farklı olabileceği için yanınızda dönüştürücü taşıyın.
 • Fotoğraf makinesi pili erimişse asla temasta bulunmayın ve cihazınız etkilenmişse yetkili servise götürün.
 • Tripod ve monopod uçakta kabine alınmayabilir, havayolu şirketinize danışmayı ihmal etmeyin.